Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 8/19/2019 at 11:07 AM, Elena said:

Bro, esti ok? :))

 

Asa scump lucrezi?

Mereu am fost un scump ? Depinde de avatar si de timpul pierdut ca sa il fac :)))

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei dupa RPG3

Nu va merge daca plângeți prin cererile de demisie ca v-a injurat x si y, daca intr-adevăr va înjura cineva, nu ati fi procedat asa.

sunteti 30 de oameni, in loc sa va puneți pe ala de v a injurat, ieșea cu 3/3 lejer, si sunteți 30, nu 3. 

Mi se pare cea mai absurda idee sa iti dai demisia din cauza ca “Fara Elena moare paramedics” pai bai băiatule, tu vii dupa Rpg3 unde ai intrat in para cu 30 ore jucate si ai rank 5 la level 20 si comentezi nu stiu ce?

Voi aveti de pierdut, sunteți destuli de slabi daca v a influențat o fata pe toti, sa va dați demisia crezând ca o sa ne faca rau =)))) 

stati dupa ea ca iepurii sa dați 10 numere la secunda ca sunteți sătui de bătăile din podul palmei.

incetati cu amenitarile la adresa mea pe privat ca nu ma afectați, sunteți tari intr un joc, ce sa zic, am o durere despre asta fix undeva.

Cei ce si au pus demisia sunt in acelasi clan majoritatea si pe toti ii are Elena la prieteni.

daca nu s p pile aici cum sunt atunci?

daca nu, sunteți pupincuristi, v ati facut o cu mana voastra. Succesuri 

 

daca v ar fi durut undeva de para ca se destramă din cauza noastra nu mai plângeati prin demisii, ati pus toti intr un interval de o ora.

aveti leavefaction 

Edited by Victory Marki
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Victory Marki said:

Pentru cei dupa RPG3

Nu va merge daca plângeți prin cererile de demisie ca v-a injurat x si y, daca intr-adevăr va înjura cineva, nu ati fi procedat asa.

sunteti 30 de oameni, in loc sa va puneți pe ala de v a injurat, ieșea cu 3/3 lejer, si sunteți 30, nu 3. 

Mi se pare cea mai absurda idee sa iti dai demisia din cauza ca “Fara Elena moare paramedics” pai bai băiatule, tu vii dupa Rpg3 unde ai intrat in para cu 30 ore jucate si ai rank 5 la level 20 si comentezi nu stiu ce?

Voi aveti de pierdut, sunteți destuli de slabi daca v a influențat o fata pe toti, sa va dați demisia crezând ca o sa ne faca rau =)))) 

stati dupa ea ca iepurii sa dați 10 numere la secunda ca sunteți sătui de bătăile din podul palmei.

incetati cu amenitarile la adresa mea pe privat ca nu ma afectați, sunteți tari intr un joc, ce sa zic, am o durere despre asta fix undeva.

Cei ce si au pus demisia sunt in acelasi clan majoritatea si pe toti ii are Elena la prieteni.

daca nu s p pile aici cum sunt atunci?

daca nu, sunteți pupincuristi, v ati facut o cu mana voastra. Succesuri 

 

daca v ar fi durut undeva de para ca se destramă din cauza noastra nu mai plângeati prin demisii, ati pus toti intr un interval de o ora.

aveti leavefaction 

Nu iau apararea nici celor de pe RPG 1 nici celor dupa RPG3 dar de cand s-a facut fuziunea numai certuri vad pe /r si nu e normal nici din partea celor de pe RPG 1 care se cred ( superiori) nici din partea celor de pe RPG  3. Ei au spus si au fost de acord sa ne respecte regulamentul si sa ne intelegem bine. Vad ca unii de pe RPG1 nu dau nume ca se stiu ei, nu agreeaza acest lucru si fac tot posibilul ca cei de pe RPG 3 sa isi dea demisia. Cum a spus si T.I.B.I si Kelton este un joc pentru a ne distra, nu pentru certuri si amenintari. Atat am avut de spus, nu ma intereseaza ce cred unii despre mine ca sunt ''pupincurist, ca tin partea lui X si Y'' vreau ca factiunea sa fie unita si sa ne intelegem  impreuna.

Edited by DoarGeorgeOfficial
Link to comment
Share on other sites

Credeam ca o sa fie misto si o sa fie o placere, dar vad ca s-a transformat totul intr-un cosmar.

ma atac ca sa vada lumea ca-mi si pasa =))

Link to comment
Share on other sites

Azi sunt jos n-are nimic
Stiu ca maine ma ridic! 
Si oricat ar fi de greu
O s-ajung unde vreau eu!

 

Ca si cum si prin urmare doresc sa mentionez un lucru mentionabil care este de mentionat pentru ca este de mentionat ca daca nu era de mentional nu il mentionam pentru ca nu era de mentionat : Aveti toti limbrici si va afecteaza neuronii,mai usor cu certurile ca e doar un joc.

Edited by Goldust
Link to comment
Share on other sites

Mi se pare atat de stupid sa recurgi la gestul asta de "Nu-mi convine ca parerea ta nu e la fel ca a  mea, pac demisia".  Asta da dovada ca , mintea voastra e in stadiu de adolescent( probabil ca sunt multi care au varsta sub 18 ani) si recurg la acest gest de, pot spune lasitate. Sa iti dai demisia ca X sau Y ti-a zis ca esti prost? Hai sa fim seriosi.

 

Faza cu “Fara Elena moare paramedics”, credeti ca o factiune sta intr-un lider, sau in cazul nostru dupa fuziune in 2?. NU. Ei pot fi usor schimbati si inlocuiti cu alt lider. Ca are cur si tate o face salvatoarea undei factiuni sau cum:))? Folositi fratilor Tinder. Poate dati si voi de vreo gagica sa va aerisiti creierele .

 

Am si zis de la inceput ca acest lucru cu fuziunea o sa fie jale si vor fii multe lucruri haotice, dar mintea romanului nu a dat gres. Asta s-a intamplat. 

 

P.s. Nu am nimic cu Elena, nu o cunosc, o recunosc ca fiind un lider al acestei factiuni, dar hai sa nu ridicam o persoana la gradul de zeu doar de dragul de a face acest lucru.

 

Edited by LikEeE
Link to comment
Share on other sites

Buna siua swifteri si swifterite, nu puneti demisia ca pentru orice neintelegere exista o cale de rezolvare

asta e parerea mea

Daca va injura cineva e tasta aia F8 pe tastatura care face un screenshot, si aici pe forum gasiti butonul cu Send Message la profilul liderlui, si se rezolva totul foarte usor

Nu iau apararea nimanui dar ma pun in locul lor si nici mie nu mi ar convenii sa ma jigneasca cineva sau sa ma injure.

Edited by LuiS
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uV Pikovit said:

Salutare lume. Eu sunt SwiftyGamingRo si bine v-am regasit la un nou post aici cu fratia paramedics,  BA IUBESC BA ! ❤️

buna siua swifteri si swifterite, bine v am gasit la un nou episod din factiunea paramedics

Link to comment
Share on other sites

On 8/25/2019 at 8:23 AM, HIT said:

@AlessandroY1  You are allowed to have drugs only when you have an active specific task, those who have drugs when they do not have a task will receive it (faction warn).

wait are you, Hitler??? i remember you were in SF Taxi when i was R6. you scammed me with Turismo i didn't see stocks opened and i triple paid for it xD

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AlessandroY1 said:

wait are you, Hitler??? i remember you were in SF Taxi when i was R6. you scammed me with Turismo i didn't see stocks opened and i triple paid for it xD

Stop post here. You are not membre in paramedic.

On 8/27/2019 at 4:16 PM, Fekete said:

@uV Pikovit desigur că trăim, tu ce faci?

 

 

@everyone.  Trezirea lenesilor ca porumbul nu se culege singur

 

 HAI LA PORUMB CU VITAMINE PENTRU FETELE... ( continuati voi )

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.