Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, uV Pikovit said:

Buna ziua mai bine spus:))

Ce mult te-am iubit bai pikovitooo,ti-am spus-o de 1000 de ori,

Te-am flegmat din picioare,ti-am dat si bataie,dar in inima mea eu te iubeam. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, I o a n a said:

Ce mai faceeeti

Prin dragostea ta tot ce-i amar se va îndulci,
Prin dragostea ta tot ce-i pustiu va fi `viu`.
Prin dragostea ta intunericul se transforma in lumina,
Prin dragostea ta toată durerea va disparea.
Prin dragostea ta furtuna se va transforma in senin,
Prin dragostea ta ma voi transforma intr-un nemuritor.   ------Compozitor domn sef de judet si patron Paramedics RPG 1 : Visinescu.

Link to comment
Share on other sites

  1. (1) El Nino Craniu, nu e vedetă de Hollywood Am adus în capitală flow original, din sud Fac o poză, două, trei, un milion de coco, bag Niște beat-uri d-alea tari pe care trebuie să le-o trag Vorbesc de cinci minute, cinci minute de magie E timpu' de care am nevoie să te sar de pe felie Una pentru tine, restu' pentru mine și ai mei În jungla de betoane, sunt îmblânzitor de lei Sună telefonu', producții Criminalle Doamne! Cât de tare sună! Tre' să sune la salvare Sparg... topuri mondiale, sunt în stare de mai mult Sunt o rampă de lansare, dacă vrei, pot să te-ajut Dacă nu, pot să te fut, dacă nu mă crezi, aduc Niște bagabonți la noapte, ca să-ți țină de urât Curg banii de la Jordan, alb imaculat Scoateți portofelele, fratele v-a pupat! Bang! (Refren) Ramona Nerra Bang, bang! Cad pe lângă mine! Hateri... mor că nu-i ține Ca în vitrine... geană pe mine Lasă-i să învețe, că au de la cine! (2) El Nino Salivează când aud cum sună motoru' turat Acasă vin la liniște, pe scenă sunt turbat Să nu mă vadă supărat, că mă bagă la balamuc Muie! Sunt număru' 1 peste tot unde mă duc! Fac show ca să-mi țină minte numele, orașu' Să-i anunțe cineva că orice naș își are nașu' Și am venit, scoate silicoanele, prințesa Și asteapta trei secunde ca să-mi trag pe mine vesta Pac, pac! Niște praf de pușcă pe asfalt M-am trezit gigant, aseară eram doar înalt Nevasta mea-i tunată, frumoasă și tatuată Iar eu mi-am bătut onoarea pe viață, pe mâna dreaptă! Haterii așteaptă să greșesc măcar o dată Ca să poată să vorbească de mine cu ciocolată Ciocolată pe la gură, furtună și tornadă Uragan, ploaie cu piatră, toate peste voi deodată!
Link to comment
Share on other sites

Unii isi iau ramas bun
Si se duc pe un alt drum
Dar tu ma suni si acum
Sa ma-ntrebi ce si cum
Sa ma-ntrebi ce si cum

Daca mi-e bine
Daca mi-e dor de tine
Daca iubesc.. si pe cine
Doar tu o stii deja
Ca-mi plange inima
Dupa tine

Tu poate nu stii
Dar eu tot te-astept sa vii

Cum naiba sa nu-mi fie dor
Daca tu nu mai esti
Si cum naiba sa-mi fie usor
Daca nu ma iubesti..

Tu vorbesti, eu sunt tacut
Dar imi place sa te-ascult
Vrei sa stii ce-am mai facut
Ca nu ne-am mai vazut
Ca nu ne-am mai vazut

Daca mi-e bine
Daca mi-e dor de tine
Daca iubesc.. si pe cine
Doar tu o stii deja
Ca-mi plange inima
Dupa tine

Tu poate nu stii
Dar eu tot te-astept sa vii

Cum naiba sa nu-mi fie dor
Daca tu nu mai esti
Si cum naiba sa-mi fie usor
Daca nu ma iubesti…

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, I o a n a said:

@Victory ByKode La misiune trebuie sa faci pozele cu toti odata? Ca scrie "toti 4" dar sunt doar 3 persoane cu care trebuie sa faci poze, sunt contfuza

Toți într-o poza, inclusiv tu care ești al patrulea. 

"Ordinea în care sunteți nu este relevantă, dar să fiți toți patru." aici clar este inclus și concurentul. 

Edited by Victory ByKode
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.