Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Am zis totusi sa las un mesaj aici de ramas bun. Mi-a placut mult sa fiu lider in aceasta factiune minunata. De cand joc pe server, din decembrie 2013, Paramedics a fost cea mai frumoasa factiune. Nu conteaza cine facea parte din ea, nu stiu cum se facea, dar mereu exista un colectiv care se intelegeau intre ei.

 

Din pacate am renuntat la aceasta functie din pricina faptului ca nu mai gasesc nimic distractiv si nici nu ma mai atrage nimic pe acest joc. Nu mai am 17 ani, la liceu, fara grija si fara sa ma gandesc ce voi face pe viitor. Pe vremuri erau alti oameni, alta atmosfera, dar aceasta factiune a ramas neschimbata. Ma bucur. 

 

Aveti grija de voi. Ca tot este revelionul in aceasta seara, eu va urez la multi ani, un an nou cu bucurii si desigur, fara covid. Doamne ajuta. Pup.

Edited by MAff96
Link to comment
Share on other sites

La multi ani colegi si sa speram ca anul asta se ingroapa toate securile... nu de alta, dar trebuie sa facem loc de altele. :))

 

Gras, tie ti-am dedicat tot ce era de dedicat pe wapp, nu ma mai insir si aici. Speram ca va fi bine si in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.