Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, jaysoN said:

Pentru ca o sa vina toti civilii care o sa dea 5000 de healuri la rank 1, dupa care la rank 3 ies si nu contribuie cu nimic la factiune, dar se afla acolo. De aia ma deranjeaza.

ba din moment ce omul face un numar impresionant de pct la raport dc nu s-ar implica

Link to comment
Share on other sites

Just now, AIM Hawkeye said:

ba din moment ce omul face un numar impresionant de pct la raport dc nu s-ar implica

implicare in ajutarea membrilor, in participare la activitati concursuri etc. Nu sa faca o sapt 1500 heal si dupa sa faca cate 60 si la r2 sa iasa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AIM Hawkeye said:

Unele nu se pot implementa ca daca erau idei utile posibil le ar baga idk.

Eu nu stiu nimic care e la Propuneri si care s-a implementat. Nu au luat in considerare nici macar sa nu mai anunti ca respawnezi ambulanta

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jaysoN said:

Eu nu stiu nimic care e la Propuneri si care s-a implementat. Nu au luat in considerare nici macar sa nu mai anunti ca respawnezi ambulanta

Asta mi se pare o idee buna dar nu cred ca o sa o vedem prea curand sau cine stie poate chiar deloc.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jaysoN said:

Pentru ca o sa vina toti civilii care o sa dea 5000 de healuri la rank 1, dupa care la rank 3 ies si nu contribuie cu nimic la factiune, dar se afla acolo. De aia ma deranjeaza.

Bravo lor nu inseamna ca daca is acolo o contribuit cu ceva inseamna ca o muncit...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Janel said:

Bravo lor nu inseamna ca daca is acolo o contribuit cu ceva inseamna ca o muncit...

nope. Nu e corect ca cineva sa aiba 300 de zile si sa vina un plod sa faca ceea ce am spus

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Janel said:

Wut ?! Exista si medicu de aur daca nu stiai si e fix aceasi situatie 

 

La medicul saptamanii nu se uita nimeni. La celalalt topic, daca se va face, da, se uita multi.

Link to comment
Share on other sites

Asta e cea mai mare plroblema ca o sa vada cineva ca mitica o dat heal cu raindance pe chiliad. Si nu o sa observe cine e trecut la legende...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Janel said:

Asta e cea mai mare plroblema ca o sa vada cineva ca mitica o dat heal cu raindance pe chiliad. Si nu o sa observe cine e trecut la legende...

incearca sa vezi si din alte perspective, nu doar din punctul tau de vedere. Nu inseamna ca eu am dreptate, poate-s eu prost, poate ai tu dreptate.

Link to comment
Share on other sites

@AIM Hawkeye  nu e vorba ca o sa fie unu care nu ajutat factiunea si doar a dat foarte multe heal-uri, doar ca poate face asta si fara a fi postat acolo, poate sa primeasca premiul si fara sa fie postat intr-un topic. Daca s-ar face, macar cine sta peste 100 de zile sa fie eligibil pt a fi postat acolo. Nu e vorba ca intru eu la legende sau nu, ca eu mai am 100 de ziel sa intru acolo si le fac si p-alea, da ti-am zis.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jaysoN said:

@AIM Hawkeye  nu e vorba ca o sa fie unu care nu ajutat factiunea si doar a dat foarte multe heal-uri, doar ca poate face asta si fara a fi postat acolo, poate sa primeasca premiul si fara sa fie postat intr-un topic. Daca s-ar face, macar cine sta peste 100 de zile sa fie eligibil pt a fi postat acolo. Nu e vorba ca intru eu la legende sau nu, ca eu mai am 100 de ziel sa intru acolo si le fac si p-alea, da ti-am zis.

Te inteleg

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.