Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

ACTIVITATE AZI 11-11/ ora 20:30 Paramedics in parteneriat cu Las Venturas School Instructors. ( Premiul este de 100.000$)

Activitatea este organizată de către cele două facțiunii aliate împreună cu lideri acestora Mentosan Boss si LucyanTeq99 Sef power :))

Colaboratorii acestei activități sunt următorii: Ev0lutY0N sublider LVSI și betivul prea numit fumeia lui Ev0lutY0n Claudius, Suicide subliderii Paramedics Power :)

Fazan - este un joc de cuvinte pentru doi sau mai mulți jucători.

· La începutul jocului, primul jucător spune cu glas tare /s „A!” și parcurge, în gând, alfabetul, reluându-l de la început dacă e nevoie. Al doilea jucător îl întrerupe după un timp iar primul jucător anunță litera la care a ajuns în acel moment și spune un cuvânt care începe cu litera respectivă.

· Jocul continuă prin numirea, pe rând, de către jucători, a unui cuvânt care să înceapă cu ultimele două litere ale cuvântului rostit de jucătorul precedent. Când un jucător nu poate găsi un asemenea cuvânt, este închis sau încuiat și, ori el însuși, ori jucătorul următor, începe iar jocul spunând alfabetul.

· De fiecare dată când un jucător este închis, acesta este învins și nu mai poate continua o altă rundă. Jocul continuă până sunt învinși toți jucătorii în afară de unul, care este declarat învingător.

· Ultimul rămas în joc câştigă.

REGULI DE JOC:

· Organizatorul la începutul jocului va obliga membri să se așeze /gro pe scena din interior,

· Vor fi numiți câte doi membri care vor înainta în fața liderului și a organizatorului pe scenă ,

· Fa fi folosit un zar pentru a decide cine deschide jocul spunând o literă din alfabet ex ”A”

· Jocul continua până când un membru dintre cei doi numiți nu găsesc un cuvânt potrivit de-a răspunde la provocare,

· Membrul care nu a reușit să răspundă în 15 secunde la provocare este învins și astfel adversarul câștigă runda, acesta mergând în runda a doua a jocului,

· Cei care au câștigat prima rundă respectiv runda a doua vor merge într-un loc anume stabilit pentru runda a doua respectiv runda a treia,

· Cei care au fost învinși nu vor mai putea continua în rundele următoare a jocului,

ATENȚIE: Orice abatere disciplinară duce la ieșirea din joc !

 

Abia aștept să îți bat membrii. >:)

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va adresez o intrebare importanta deoarece multi dintre voi mi-au sugerat ruperea pactului cu LVSI, intrebarea este:

"Sunteti PRO sau CONTRA ruperii pactului cu LVSI?" - astept raspunsul vostru in cate un comment. Voi tine cont si de: http://imgur.com/a/Q3sC8

Link to comment
Share on other sites

Ba eu sunt Contra. De ce? Pentru ca sunt si oameni de treaba in Lvsi. Astia cu Pro, tare as fii curios sa va stiu motivele. Dar nu am puterea asta, insa eu sunt contra, nu am avut nicio problema cu membri Lvsi de cand sunt in paramedics si a existat acest pact. Trecutul nu conteaza.

 

Pact cu departament,la ce ne-ar ajuta ei? Fara fail la rob? Fara amenzi si posibilitatea de a merge pe contrasens fara suspend de permis? Noi i-am putea ajuta cu heal, dar ei ce ne-ar da in schimb?

 

 

Daca tot vreti o alianta, eu as propune cu SFSI, sunt membri buni si uniti, Khalsa face treaba buna cu ei la fel cum si Lucy,Clau si Suicide cu noi. Sau cu un Taxi, fare 1$ si heal 1$.

Link to comment
Share on other sites

Ioooiiii.Alexa imi place poza ce o ai pe forum.Esti foarte frumoasa si draguta. :X :X :X E greu sa fiim alianti cu o factiune,cum e taxi ls.Trebuie sa dai iute /id sa vezi din ce factiune ee.Eu spun sa ramanem momentan cu LVSI.Asta e parerea mea.pup Alexa. =(( [-X :-W

Multumesc frumos. :):*

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.