Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Iauite-i ma zici ca nu sunt ei :* din paramedici se fac atletismi,Bodo cu Americanu tastau deja Space,incalzeau tastatura sa fie sigur ca va castiga la activitate :))

Edited by Anotimp ToV
Link to comment
Share on other sites

@ Sa traiesti vecine, seara faina :*

 

@ Ba , te dezvoievodesc :))) de ce minti?

 

@ Minte ma, eu cu Torennt am fost singurii care am alergat pe strada. Dar Catana a castigat prima runda (chiar daca a trisat) =))))

 

@@Bodosbbb Unde joci? Ca si eu am jucat 6 ani la FCM Targoviste :D

Edited by AmEryKaNu North
Link to comment
Share on other sites

Neata dragi colegi , cat despre activitatea de diseara.Claudius VODA mai bine ii lasat pe ei sa aleaga intre premiul oferit in banii si preamiul oferit in Gold pentru ca nu toti vor fi de acord cu parerile celorlalti,castigatorul are de ales intre Gold si Banii. :*

Edited by Anotimp ToV
Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedici, Astazi 21-11/ ora 20:30 va avea loc o activitate suplimentara, care nu se gasețte în programa de activități publicată pentru perioada 18-25 Noiembrie.

 

** PS: Activitatea este una cu dificultate medie, iar tipul activității fiind ” BOX” locul desfășurări activități ” TR la HQ” premiul va fi de 50.000$, Baftă!

Link to comment
Share on other sites

REGULAMENT ACTIVITATE ” RACE PE APĂ” 23-11-2016

Ø Adunarea și informarea membrilor participanți se va face în HQ facțiuni la ora 20:20, apoi după informarea membrilor ne vom îndrepta cu Ambulanțele către Rent Boats LV în grup organizat in linie și disciplinați în trafic pe toată durata traseului.

Ø Odată ajunși la destinație parcați vehiculele facțiuni in linie dreaptă fără a încurca circulația celorlalți participanți.

Ø După parcarea vehiculelor vom merge cu toții in fata i -ului de la Rent Boats LV, acolo vom sta ordonați în linie crescătoare în funcție de rank-ul deținut, până vi se oferă acordul de-a participă într-o echipă formată de 5 respectiv 6 membri, echipele se vor face la fața locului în funcție de numărul de membri participanți.

Ø Dintr-o echipă va exista doar un singur câștigător care va fi recompensat cu 50.000$, iar ceilalți vor fi declarați învinși dar aceștia vor primi un premiu de participare în valoare de 2.000$.

Ø La această activitate nu va fi un singur câștigător ca restul activităților, ci vor fi mai mulți câștigători în funcție de numărul de echipe formate, Ex: 16 membri formează 3 echipe din care 3 câștigători.

Ø Cei care au fost declarați învinși au dreptul de-a pleca de la activitate dar au și dreptul de-a sta în rol de spectator până la finalul activității.

Ø STARTUL fiecărei runde se va da la la Rent Boats LV, bărcile fiind așezate in linie dreaptă, urmând să înceapă numerotarea inversă de către un coordonator (3,2,1, Go).

Ø Participanți vor merge pe traseul care este marcat cu o linie albă din imaginea prezentată, abaterea de la acest traseu duce la descalificarea dumneavoastră.

Ø Odată ajunși la capătul cursei participanți vor trebui să înconjoare Vaporul apoi revenind la start urmând același traseu, primul ajuns este declarat învingător.

Ø Cei care vor intra in perimetrul marcat pe hartă cu linii roșii vor fi declarați automat descalificați pentru abaterea de la traseul prezentat.

Ø Cei descalificați nu mai au drept de participare într-o altă echipă.

Ø Cei care vor face tulburare și dezordine sau mișto-uri la activitate vor fi descalificați și vor primi Avertisment (AV) motiv: deranj activitate.

Ø După activitate vom face o excursie în cinstea celor care au ieșit învingători pe Chilliad și înapoi la HQ.

Ø Sper că am fost suficient de înțeles, succes și fie ca cei mai buni să câștige!

 

HARTĂ TRASEU http://imgur.com/a/YCjZf HARTĂ TRASEU

Edited by Claudius VODA
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.