Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Welcome bobocilor!

 

Bun venit pentru inceput in Familia Paramedic, cred că o să va simțiți minunat aici!

Dacă apar probleme sau nelămuriri pentru cei noi, o să vă rog să sesizați aici orice nelămurire. https://forum.b-zone.ro/topic/335900-nelamuriri-membri-members-doubts/

 

 

O zi bună!

Link to comment
Share on other sites

Salut noobs! Ce faceti? Dc e asa liniste. Hai la spam. Inainte veneau adminii 3 si ne inchideau topicurile ca faceam spam la NG in clanuri si etc si acum nimeni nu prea mai sta pe forum... of of of

Link to comment
Share on other sites

Salutare, dragi colegi! Vreau să incep prin a-mi lua rămas bun, atât de la voi cât și de la toți prietenii mei virtuali pe care i-am cunoscut. Vreau sa pun capatul așa numitei cariere pe SA:MP. Dupa mai bine de 2 ani, m-am hotarât să mă las definitiv de joc deoarece îmi consumă mult prea mult timp, timp pe care-l pot investi in altceva, ceva care-mi va aduce roade mai târziu.Vă mulțumesc enorm pentru tot ce ați făcut pentru mine, în special lui Anotimp, cel ce m-a incurajat și mi-a fost mereu alături. Mulțumesc și ție, @@Preot Claudius, , pentru șansa acordată. Chiar dacă am mai avut ceva conflicte, să știi ca te respectam. Sper să ajungi un preot renumit și să atingi cele mai înalte culmi. Mulțumesc tuturor, în special celor care mi-au fost alături încă de la început, când eram un șugubaț de rank 1 făra gram de experiență. Vă urez succes. Sper să prospere facțiunea cât mai mult și să fie una de prestigiu, cu norme înalte. Imediat scăp de case și biz, îmi iau caș-ul si pâna aici mi-a fost. Dacă am avut conflicte cu cineva, și aici mă refer în special la K3nzor, îmi cer scuze, nu aveam dreptate atunci când te-am certat =) sper să mă înțelegi, nu vreau sa plec cu o imagine pătată. Ceea ce nu mi-a prea placut in cadrul facțiunii Paramedics este faptul că iți este înăbușit dreptul la propria opinie, și asta n-o sa duca la bine. Sper sa se remedieze chestia asta cât mai repede. Vă urez încă o dată baftă și succes în tot ceea ce vă propuneți! Nu o să incep cu faze gen Remember Bvd, sunt prea banale. Cine are sa-și amintească de mine, e liber s-o facă.

Edited by OG BvD Dorin
Link to comment
Share on other sites

Salutare, dragi colegi! Vreau să incep prin a-mi lua rămas bun, atât de la voi cât și de la toți prietenii mei virtuali pe care i-am cunoscut. Vreau sa pun capatul așa numitei cariere pe SA:MP. Dupa mai bine de 2 ani, m-am hotarât să mă las definitiv de joc deoarece îmi consumă mult prea mult timp, timp pe care-l pot investi in altceva, ceva care-mi va aduce roade mai târziu.Vă mulțumesc enorm pentru tot ce ați făcut pentru mine, în special lui Anotimp, cel ce m-a incurajat și mi-a fost mereu alături. Mulțumesc și ție, @@Preot Claudius, , pentru șansa acordată. Chiar dacă am mai avut ceva conflicte, să știi ca te respectam. Sper să ajungi un preot renumit și să atingi cele mai înalte culmi. Mulțumesc tuturor, în special celor care mi-au fost alături încă de la început, când eram un șugubaț de rank 1 făra gram de experiență. Vă urez succes. Sper să prospere facțiunea cât mai mult și să fie una de prestigiu, cu norme înalte. Imediat scăp de case și biz, îmi iau caș-ul si pâna aici mi-a fost. Dacă am avut conflicte cu cineva, și aici mă refer în special la K3nzor, îmi cer scuze, nu aveam dreptate atunci când te-am certat =) sper să mă înțelegi, nu vreau sa plec cu o imagine pătată. Ceea ce nu mi-a prea placut in cadrul facțiunii Paramedics este faptul că iți este înăbușit dreptul la propria opinie, și asta n-o sa duca la bine. Sper sa se remedieze chestia asta cât mai repede. Vă urez încă o dată baftă și succes în tot ceea ce vă propuneți! Nu o să incep cu faze gen Remember Bvd, sunt prea banale. Cine are sa-și amintească de mine, e liber s-o facă.

O sa te tin minte mult timp grasule. Imi pare rau ... :( Tot mai multi playeri vechi si cu care puteai sa discuti orice/oricand se lasa de joc. Poate o sa te reapuci vreodata ;) Bafta.

Link to comment
Share on other sites

OG BvD Dorin & Dorine ce să zic, uneori fiecare dintre noi simțim nevoia să mai luăm o pauză, pentru a ne îngriji de treburile personale. Cu toate acestea țin să-ți urez numai de bine, și ce este cel mai important SĂNĂTATE deoarece făra aceasta nu facem nimic. Pot spune că ai fost un membru bun și activ pe deasupra, ți-ai dat silința în cadrul facțiunii chiar dacă ne-am mai contrazis ” ca băieții ” :D, dar în general a fost totul ok. Eu te mai aștept pe aici oricând cu brațele deschise și ține minte un lucru ” Iubește-ți Credința și Neamul ” doar așa vei birui răul dintre lume. :)

 

Doamne ajută!

Cu stimă ți respect, al tău drag coleg: Preot.Claudiu :*

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.