Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu-i poți multumi pe toți, însă majoriatatea mi-au dat dreptate, restul doar vorbesc fără a cunoaște întreaga poveste. 

Edited by Eileen
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eileen said:

Îmi pare foarte rău ca nu sunt una din acele fete prostuțe care sa stea și sa suporte Glume cu tenta sexuală, eu nu am intrat sa ma joc samp ca sa fiu luată la mișto de un preot cu obsesii sexuale și care sa se dea la mine non-stop, înțeleg ca pe unii ii deranjează, dar părerea lor contează prea puțin pentru mine, câinii latră, ursul merge. Toate cele bune!

Eu ti-am zis ceva cand am intrat in factiune pe rpg1 :)) . Vezi ca am gura aurita? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Night North said:

Alo, ree. Nu mai am "interdictie" aici acum :)) Oricum, sper sa fie un lider cu capul pe umeri urmatorul, si sa inteleaga si el ca este doar un joc. :) 

@South IamGold confirma.

Sper sa revii când se alege un alt lider, este pacat fara tine in facțiune, sincer și @racalu ToV i-am zis mereu și știa părerea mea despre el 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, iMarius ToV said:

Sper sa revii când se alege un alt lider, este pacat fara tine in facțiune, sincer și @racalu ToV i-am zis mereu și știa părerea mea despre el 

Eu am aflat ce fel de persoană e cu câteva zile înainte, dar acum să nu mai vorbim de el că iară zice că-l bârfim :))

Oricum, eu zic ca mi-am făcut treaba cât am fost sublider aici.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Night North said:

Eu am aflat ce fel de persoană e cu câteva zile înainte, dar acum să nu mai vorbim de el că iară zice că-l bârfim :))

Oricum, eu zic ca mi-am făcut treaba cât am fost sublider aici.

Ca bine zici :P Va doresc toate cele bune! @Elena imi aduc amine :))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, racalu ToV said:

@Heruvim mie chiar imi pare rau,  mersi de sansa si de rank acordat mereu la timp. Ăștia care va plângeti de el va plangeti degeaba, cand era lider nu ii spuneati nimic.

Ba, mie chiar nu imi pare rau, ma bucur. @Heruvim acum s-a facut dreptate, n-aveai ce sa cauti cu functia aia avand 6 luni pe server. :-H:-H:-H

Iesi din casa, cunoaste oameni, fa-ti prieteni, fa miscare, o sa vezi ca poti sa traiesti si fara sa te comporti ca un disperat sexual.

Daca deranjeaza pe cineva postul asta, sa-mi dea report. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • uSp locked this topic

Ar cam fii cazul sa incetati cu certurile si injuraturile de cand se va alege noul lider daca mai observam pe aici ce nu trebuie, discutam niste suspend-uri luuungi pe forum, iar cei cu functii pe server va rog sa nu va mai bagati pe aici ca va sanctionez direct pe joc, chiar daca ceri tu report Robben.

Link to comment
Share on other sites

  • uSp unlocked this topic
10 hours ago, Pikovit said:

Multumesc frumos,  uite putin pe game, tuu?

Acum am iesit din traficu asta smecher din Bucuresti si am ajuns la munca :(

 

Cam tacuta lumea :))

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pikovit said:

Emotii?

Care emotii frate. Nu mai e deschis nici un subiect de rautati pe aici si de aia e asa liniste :)) Bai n-am crezut ca a ajuns in asa hal joculetu asta ..

 

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.