Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Just now, KendrickZ said:

as zice sa nu mai trecem prea des  "in vizita", pt ca nu prea va aveti locul aici, cu aceste comentarii.

Cat timp ma lasa pikovit am voie sa postez. Si apropo esti in taxi si imi spui mie ca nu-mi am locul aici? :)) 

Link to comment
Share on other sites

B-Zone, Let's Help Together

 

 

Ea este Cristina, moderatoare a categoriei de Design de pe forumul B-Zone, designer, trader şi jucătoare pe RPG1. În aceste momente are nevoie de ajutorul nostru pentru a putea trece peste problemele ei de sănătate, fiind diagnosticată cu o formă rara de cancer osos la maxilar. Noi am făcut deja o donaţie în contul ei, însă mai sunt necesare multe altele pentru a putea atinge suma de 40.000 Euro.

Cine doreşte să doneze pentru Cristina, o poate face în contul deschis la Raiffeisen Bank, pe numele

DUMITRU ANDREEA CRISTINA: RO71 RZBR 0000 0600 2065 2646

 

https://www.observatorulph.ro/exclusiv/108488-povestea-elevei-de-la-colegiul-toma-socolescu-din-ploiesti-diagnosticata-cu-o-forma-rara-de-cancer-la-maxilar-la-18-ani-ea-se-lupta-pentru-fiecare-zi-

 

AVETI TOT DREPTUL SA DISTRIBUITI, sa se faca auzita! #impreunapentruCristina

 

Este posibil ca imaginea sÄ conÅ£inÄ: 1 persoanÄ, stând în picioare, text Åi în aer liber

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BlackSwordGaming said:

Hei ce mai faceti fostii mei colegi

Cu parere de rau iti spun sa nu mai postezi aici pentru ca nu mai faci parte din factiune. aici posteaza doar membrii factiunii.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.