Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baietzi santeti de nota 10 mai ales Liderul Nostru care se stie k e The BesT impreuna cu Don Alin.MaesT si Trupa lui de soc...adik... Corleone Family !! :X

 

O Sedintza minunata cu Salari Rank UP de toate..... chiar mia placut !! :X:X Asa sa fie merew... :X

 

App.....ia zicetzi mereti la vot ?? dak DA ..... pe cn Votatzi ? :)):)) FORTZA GEOANA :)):))

Link to comment
Share on other sites

Guest foarfeca
Ami pare rau ca nam fost la sedinta daca stiam ca intru an fierman/paramedic nu ma duceam sper sa nu te superi pe mn toblerone
Link to comment
Share on other sites

Ar fi o idee Buna sa merem Din SF de la HQ de la noi Pana in LS si in LS sa dam un tur de oras !! Sa fim Toti aliniatzi in Coloana :

mYhaY007 & TombleroNe & Vampiru intr-o Ambulantza

luxuu & Zamfirel & eNdZ intr-o Ambulantza

danut96 & kTzEn & sahyn intr-o Ambulantza

Shi Restu la fel !!!

 

 

Chiar ar fi o idee tare si mi-ar place !! Dar totul e important sa anunti pe Forum si sa fim Toti ON !!!

Link to comment
Share on other sites

Dragi Membri am facut pe data de 22.11.2009 o mik parada a Medicilor sper sa va placa pozele !! :X:X

7zh3wqlgmp11b6n8tfx_thumb.png La Drum eram pe la vama

fw79qxrilwfndxxao06h_thumb.png

b9o38r8c7c5aie2oi1kv_thumb.png Aici ne-am oprit la o pauza k dupa atata drum :P .....

yfw9uti0bekuiv5senb_thumb.png

u55vz3c2d5vyqz6954zk_thumb.png Urcam Sus la Baza Corleone !!! Le pregateam o surpriza

z768eqfppczfr6x133y_thumb.png Pe la Primarie :X

p6zvxtgd6yuaxj044a48_thumb.png Cand nu e sefa acasa joaca Soareci p'masa :))

vdbnewa0gplfhupah3_thumb.png

h5kj2clurc069u5wuo_thumb.png

623eg7ms20nzrnxeh9p_thumb.png In poza asta nu era nimeni atent.... am facuto de placere

 

Prea Bestial !!! Ce-a mai tare Factiune cu cel mai Tare Lider !!!

Link to comment
Share on other sites

daca te mai prind ca faci of topic aici iei 10% warn nu esti in factiune asta inseamna ca nu ai ce cauta o singura data daca mai postezi WARN UP 10%

 

si nu ai ce cauta in medici iati adio!

 

si nu ai ce cauta in medici iati adio!

Link to comment
Share on other sites

de azi inainte Factiunea stracci nu mai are ce discuta cu noi ......daca prind un medic ca ii ajuta cu heal cu cv va primi faction warn sau uninvite pe loc nu glumesc sunt foarte revoltat pe aceasta factiune aveti grija sunt cu ochi pe voi
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.