Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti. Acum am ajuns si eu de la scoala, ne-a adus profa de mate tezele sii... 9,30 :). Vad ca serverul este oprit.. cred ca se lucreaza la problema cu lagul. Voi, ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

se pare ca am am fost demis... mi-a placut si a fost o onoare sa fac parte din factiunea asta, pacat ca actiunile mele (poate si din cauza excesului de alcool cauzat de prieteni vechi chare si-au adus aminte de mine in perioada asta) de inactivitate in orele obligatorii, dar si pe fondul unui router praf din care am luat multe crash-uri.. a fost totusi greseala.... ce sa zic .. succes in continuare si la rank up ... ciao colegi (fosti)

Link to comment
Share on other sites

se pare ca am am fost demis... mi-a placut si a fost o onoare sa fac parte din factiunea asta, pacat ca actiunile mele (poate si din cauza excesului de alcool cauzat de prieteni vechi chare si-au adus aminte de mine in perioada asta) de inactivitate in orele obligatorii, dar si pe fondul unui router praf din care am luat multe crash-uri.. a fost totusi greseala.... ce sa zic .. succes in continuare si la rank up ... ciao colegi (fosti)

Succes mai departe Ady.

 

Salutare baieti, am revenit de la scoala, ma duc sa mananc ceva, si ne vedem in game :*

Link to comment
Share on other sites

Salut , pe aceasta cale vreau sa le spun bun venit celor noi . Toti dintre cei noi vreau sa imi dati pm cu id-urile voastre . Sa trecem la raport , cine nu posteaza raportu are fw sau demis in cel mai rau caz .

Daca am lipsit 2 zile pentru ca nu am pc asta nu inseamna ca nu trebuie sa va faceti treaba . Bafta

Link to comment
Share on other sites

Blacklist script (actualizat cu cele mai recente modificari din lista neagra)

 

Pentru acesta trebuie sa aveti CLEO4 instalat. Atentie, nu garantez 100% ca va fi compatibil cu alte moduri ce modifica fisierul american.gxt, asadar, daca aveti fisierul acela modificat de alte moduri, sa nu va speriati daca ceva nu iese bine. Tasta pe care trebuie sa apasati in joc este Z, dar aceasta se poate modifica din fisierul blacklist.ini.

 

Instalare:

* Modul CLEO:

Fisierul blacklist.cs (scriptul in sine), il copiati in '...:\GTA San Andreas\CLEO\'

Fisierul blacklist.ini (in el setati ce tasta sa apasati), il copiati in '...:\GTA San Andreas\CLEO\'

Fisierul blacklist.txt (este sursa scriptului pentru a va dovedi ca nu este nimic ilegal in el)

 

* 'Lang-ul' scriptului:

Fisierul american.gxt (contine mesajele scriptului), il copiati in '...:\GTA San Andreas\text\'

Fisierul american.ini, il copiati in '...:\GTA San Andreas\text\'

 

 

Cei care il aveti deja instalat trebuie sa descarcati doar american.gxt si sa-l puneti in '...:\GTA San Andreas\text\' pentru ca acesta sa fie actualizat cu ultimile modificari.

 

 

! Jocul trebuie sa fie oprit cand faceti aceste modificari !

 

gta_sa_2012_11_28_22_53_38_50.jpg

Edited by alesuuu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.