Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, ce faceti? Intru si eu in game putin mai tarziu.


Salutare, ce faceti? Intru si eu in game putin mai tarziu.


Salutare, ce faceti? Intru si eu in game putin mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

A batut cea mai de slaba echipa :D

Ce mai faceti nab?Cocean admin level 3(momentan , pana discut cu kelton) mi-a dat jail 360 min ca am dat /q cand a trebuit sa plec de acasa pe la 2 si un nab din RDT era cu infernusu meu(era car jacker) ...... dar n-am stiut ca s-a urat in masina... Coceanu la putere.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi, ce mai faceti?

 

Scuze ca nu am venit ieri la sedinta, dar am fost plecat... am avut invoire:).

 

Pfffffff ionicaa rank down :| de la 4 la 3:|, offf ma ionicaa, lasa nu fi suparat si eu am primit un rank down de la 4 la 3, dar l-am tinut o luna acel rank 4 infine, treci peste il recuperezi mai usor intr-o factiune pasnica decat intr-un departament:). Capu' sus !

 

@, Nabet esti ma, odata ce ala are poza ca a dat car jack pe masina ta si tu ai iesit, iei ajail tu nu poti dovedii nimic. Pe scurt degeaba incerci sa faci tu ceva. Au fost si altii de genul si degeaba. Hai pe skype sa-ti explic mai bine.

 

Spor la comenzi.

Link to comment
Share on other sites

@, Succes mike Angelo:)) :D, tinem legatura pe skype, RESPECT Mike :D, mai o fifa mai un samp :P.

 

@@Carn, I don't miss you Carn :P, remember SFPD Chief Seba97 best Chief nigga ever:)).

 

Se pare ca ne-au parasit cam multi, asta e mergem inainte.

 

Succes ionicaaa_Walker in departamente, sa sti ca la inceput nu trebuie sa te avanti la puncte, mai intai umbla la sigur si invata de la altii, eu unul asa am reusit sa invat si sa ajung unde am ajuns in SFPD:).

 

Spor la comenzi tuturor si o zi placuta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.