Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, ce faceti?

Sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine.

 

 

Salut colegii prima mea postare pe ici

 

Welcome Ronaldo.xDzeu sper sa ne intelegem bine.. chiar is curios

ai grija la radare prin urmare, ochiu si carnetu ca e painea ta!!!!

 

=))

Link to comment
Share on other sites

Salutare, din pacate, banu nu a ramas iar Shanker nu mai este fericit si plange, csf...n-ai tati csf. Stiam ma frate ca nu are cum sa ramana banul, nu bagasem nimic. Cinstit sa fiu, daca tot credea ca am aim, ar fi meritat un control in PC, nu sa dea ban direct. In loc sa fim uniti, el da ban/mute/ajaill la astia din factiune. MARE OM, MARE CARACTER.

Edited by PaterNo din LV Taxi V I P
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca a ajuns ziua in care trebuie sa imi i-au ramas bun de la voi. Va urez mult succes in viata reala. Sa ne auzim cu bine. Va pup si va iubesc. :* <3

 

Sanatate frate, imi pare rau ca pleci...erai om bun. Cand ziceam ca dau /fvr, dadeai tu :*

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca a ajuns ziua in care trebuie sa imi i-au ramas bun de la voi. Va urez mult succes in viata reala. Sa ne auzim cu bine. Va pup si va iubesc. :* <3

Multă baftă să ai Ultrass. Ai fost un coleg bun si tot odata, o legendă LV TAXI. Te aşteptăm înapoi barosane. Pwp.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca o sa ne despartima intr-un mod urat,un mod banal pot zice,dupa ce o sa treaca perioada de ban o sa revin,degeaba am facut cerere de unban cu dovada ( https://www.youtube.com/watch?v=typoKzUtBLc ),a fost in zadara,v-am pupat si multa bafta :(:*

Pentru ce ai primit ban ? Asta este unii primesc si unban altii raman cu el. Pwp si sper sa revii aici. Cand sa iei si tu rank 4...bafta. Bafta si tie Ultras ne auzim chiar daca esti tu panarama de om :)))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara LV Taxi, de azi vom fi colegi, sper sa ne intelegem fain, poate unii ma mai cunoasteti, sa aveti un sfarsit de saptamana placut!

Salut, incearca de aici ---> http://www.sa-mp.com/download.php <---, descarca Mirror by SA-MP team, sper ca te-am ajutat!

Bun venit si mersi mult

Link to comment
Share on other sites

Buna seara colegii. In seara asta 21:45 finala, Real Madrid-Atletico Madrid, care Madrid spune-ti ca bate? Astept PM-uri cu un scor care credeti ca se va termina, pentru cine, si cine va da golurile. Daca ghiciti scorul de ex: 2-0 pentru Aletico, sau 3-1 pentru Real pun la bataie 50k, daca ghiciti si cine da golurile, pun 100k la bataie. Luati in serios. Astept PM. O seara faina.

Link to comment
Share on other sites

Baieti. Aici ne luam ramas bun ... Acesta este ultimul meu post aici. Ramaneti si voi mai mult de rank 4 macar.. ce naiba sunteti cea mai activa factiune pasnica si celelalte v-au luat-o inainte cu rankul superior. Ramaneti sanatosi cu totii, si mult succes va doresc!

Link to comment
Share on other sites

Baieti. Aici ne luam ramas bun ... Acesta este ultimul meu post aici. Ramaneti si voi mai mult de rank 4 macar.. ce naiba sunteti cea mai activa factiune pasnica si celelalte v-au luat-o inainte cu rankul superior. Ramaneti sanatosi cu totii, si mult succes va doresc!

..nuu ba Mendez..de ce pleci ? Noi 2 eram singurii rank 5..au plecat atatia acum si tu..cred ca sunt pe cale de plecare si eu..bafta in continuare Mendez. Ai tot respectul meu frate..tinem legatura. Te-am pupat.

Edited by PaterNo din LV Taxi V I P
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.