Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai noroc baietii !!.. Ce mai ziceti ? Am o lene de mor... pe joc sigur n-am chef sa intru saptamana asta :).... GG pentru sublider piston ... Duplin al meu mai are 2 zile de bac si el renunta la sublider.... e batut in cap .

 

PS: Nu ma intereseaza ca esti sublider sau nu , tu cu limuzina tot ma plimbi cand iti cer asta :)))... ca la rank 1 asa.

Edited by Z o R n e T
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc baietii !!.. Ce mai ziceti ? Am o lene de mor... pe joc sigur n-am chef sa intru saptamana asta :).... GG pentru sublider piston ... Duplin al meu mai are 2 zile de bac si el renunta la sublider.... e batut in cap .

 

PS: Nu ma intereseaza ca esti sublider sau nu , tu cu limuzina tot ma plimbi cand iti cer asta :)))... ca la rank 1 asa.

Normal, dar si pe restul din factiune!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! Vedeti ca am cumparat casa 204 de langa HQ si i-am pus interior big. Va astept pe toti cei care nu aveti casa sa luati rent.

Sa-i faci o crama subterana sa stau intre sticlele de vin in vara asta la racoare :))

Link to comment
Share on other sites

@, Welcome!

@, De la tine nu ia nimeni FW, niciodata. =))

@, Faci spam la discutii fara mine? Ah?

 

Ba, eu ma pregatesc sa ma culc si m-am gandit de ce sa nu fac un post in plus aici, unde ma citesc toti nabii, ca vreau sa ajung si eu la 1000 sa modific acolo member title-ul.

 

Zilele ce urmeaza o sa mai bag si eu 50 de lei, sa-mi iau iar cont premium. P.S: Cred ca am donat peste 50 de euro. :(

 

Hai, ne auzim maine pe [/f] daca am chef sa intru, s@l fetelor!

Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu v-am lasat, ma bucur pentru timpul relativ putin, din pacate, petrecut alaturi de voi, bafta mai departe in joc si sa auzim in viitor daca vom avea tangente numai de bine. Sanatate!

Edited by Oldchild
Link to comment
Share on other sites

Salut si bine v-am regasit! As vrea sa stiu ce este cu activitatea asta asa de slaba in game, a trecut raportul optional de ceva timp.

Am sa verific si rapoartele pe saptamana trecuta si am sa incerc sa aflu cat mai multe de saptamana trecuta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.