Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu dar m a suparat faptul ca ai zis ca am nust ce ca na nu m a adaugat pe lista ptr noul lider. Eu joc in plm 30min pe zi ca vin de la sc la 5 mort de oboseala si ma culc si ma scol la 9 nu stau ca tine toata ziua si plm mai ai si 23 de ani sau cat ai.

 

In primul rand nu stau toata ziua, iar timpul asta liber pe care il am e pentru ca anul universitar incepe din 1 octombrie. Degeaba stai tu si obosesti pe la scoala si nu se leaga nimic de tine, razand de mine care pana la 20 de ani am realizat ceva. Termina-ti liceul, ia bacul cu o nota decenta, nu cu 6.80, intra la o facultate de stat si dupa ia-ma la misto. Daca joci SA:MP mai mult de 30 de minute nu inseamna ca esti un prostanac de 23 de ani fara viitor.

Link to comment
Share on other sites

Bun baieti, a venit vremea ca eu sa ma las de acest joc. Va multumesc pentru tot ce ati facut pentru aceasta factiune si pentru ce o sa mai faceti si de acum inainte. Sunt sigur ca am sa las factiunea pe maini bune! Nu am sa scriu acum un roman fiindca nu este genul meu, acest post este pentru a va anunta ca am sa ma retrag. Spor pe mai departe si aveti grija de voi!

 

Mult succes pe viitor amigo! Sa realizezi ce ti ai propus si sa ne auzim cu bine! Ne mai vedem noi :)). Thanks for all!

Link to comment
Share on other sites

Bun baieti, a venit vremea ca eu sa ma las de acest joc. Va multumesc pentru tot ce ati facut pentru aceasta factiune si pentru ce o sa mai faceti si de acum inainte. Sunt sigur ca am sa las factiunea pe maini bune! Nu am sa scriu acum un roman fiindca nu este genul meu, acest post este pentru a va anunta ca am sa ma retrag. Spor pe mai departe si aveti grija de voi!

Bafta Kenn mai departe sa ai grija de tine sper sa te reapuci cand va iar si sa iti aduci aminte de noi si ca ai condus o factiune si ai organizato asa frumos.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.