Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@ribe, M-am dat un pic asa cu frana de mana :))

Am tractiune fata, merge si asa decat deloc.

@@bogdanx97, Apuca-te de acum, da-i bice taticu' :))

M-am dat si eu cu frana de mana, e forta :)))

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Il am pe unul in sat vecin are audi a6 2016 fabricatie 3L quato, dadea ala in intersectie niste cerculete de mureau toti =)) se invartea pe loc, a avut nebunie nabul sa-i dea forta cum i-a dar, dar daca musca un cap de pod praf o facea.... a scapat usor, a fost la juma' de metru.

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Il am pe unul in sat vecin are audi a6 2016 fabricatie 3L quato, dadea ala in intersectie niste cerculete de mureau toti =)) se invartea pe loc, a avut nebunie nabul sa-i dea forta cum i-a dar, dar daca musca un cap de pod praf o facea.... a scapat usor, a fost la juma' de metru.

 

=)))) prost om

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=LT00L6upZ44

 

 

care jucati csgo nabilor

Ace long Dust 2 cu Five-seven.

 

 

Uite aici clutch: https://youtu.be/s0GnJslesn0

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Nu mai am nici eu mult si scap, un an si gata... trece repede timpul...

Ba o sa-ti fie dor.

 

Adica tie nu cred ca nu prea dai pe la scoala dar mie imi e dor de liceu :))

Link to comment
Share on other sites

@@ribe, E frumos tare cu tractiune spate, stii cum. '' GURA LUMII NUMAI .... VORBESTE''

N-ai ce sa le ceri, eu sunt fan bmw si o sa fiu toata viata.

Se aud fel si fel de vorbe deste bmw ca trage spatele, te baga in sant si etc, ramai intepenit imediat... ce sa le ceri ma

Facem pariu pe ce vrei tu ca bmw-ul da clasa pe zapada tuturor masinilor noastre ce ne inconjoara.

Link to comment
Share on other sites

@@ribe, Am trait s-o vad si p-asta, am dat rob, mi-a furat masina, am tras dupa el, mi-a facut post si tot eu sa-mi cer scuze, uita-te la postul meu ribe, =))

Baga-ma ca martor!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.