Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, DM Fritz said:

Noroc baieti, uitati si voi ce fenomen am avut un factiune : https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/77572 . Acum o prins putin glas si o latrat, aveti grija la asa existente. Va pwp :* 

Ce urat >.<.. ii dai o sansa si il si ajuti si dupa el iti face post ... -.0

*si fete xD

 

1 hour ago, Kreator502 said:

mi dor dă voi

Dar unde ai plecat?

 

Buna, buna! Am zis sa postez si eu pe aici :)) 

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze de greseala facuta , aveam 2 tab-uri deschise si nu am vazut ca puneam invoirea in cel de anunturi importante . Am cautat cum sa-l sterg dar nu am gasit . Sper ca ma puteti ierta si sa-l stergeti sau macar sa imi spuneti cum sa-l sterg .

Link to comment
Share on other sites

de eram și eu acolo și îi dădeam 2 capace și o palmă îl durea capu și nu mai vedea să dea wanted pe samp. păcat că e la 600km

Link to comment
Share on other sites

Dacă mai văd astfel de videouri postate aici primiți suspend și remove la funcții dacă dețineți vreo funcție pe comunitate. Cred vă voi nu știți să faceți deosebire între caterincă și prostie.

Sfatul meu e să nu mai distribuiți acele clipuri și prin alte locuri că s-ar putea să ajungă inclusiv la directorul școlii respective sau la poliție. Consecințele le aflați voi pe urmă.

Link to comment
Share on other sites

@BladeValoare @S4F Kazuto băi oameni buni, ce aveţi de tot puneţi activităţi de doi bani obligatorii sâmbăta seara? Voi chiar n-aveţi viaţă socială? Vă place să vă frecaţi weekendurile pe SA:MP? Chiar în fiecare sâmbătă puneţi activităţi de-astea fără noimă? Aşa de tare vă plictisiţi?! N-o luaţi în nume de rău, dar gândiţi-vă că unii oameni mai vor să iasă din casă. De ce nu le faceţi opţionale? Sau de ce nu le puneţi la o oră mai convenabilă? 14-15 în weekend sau seara în timpul săptămânii. Of...

Link to comment
Share on other sites

On 19.05.2018 at 2:56 PM, DM Fritz said:

@Kelton, sa inteleg ca monstruletu ala mic iti zice chestii de mama si tu il aplauzi ?

Bai cretinule, sa bati un copil semi-handicapat ti se pare un lucru de laudat? Cretinule! In mortii ma-tii de bou!

Bati un copil, faci video si TE LAUZI AICI?! 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Claude said:

Bai cretinule, sa bati un copil semi-handicapat ti se pare un lucru de laudat? Cretinule! In mortii ma-tii de bou!

Bati un copil, faci video si TE LAUZI AICI?! 

Vorbesti in necunostinta de cauza, lasa limbajul jingnitor acasa

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Rain Man said:

Vorbesti in necunostinta de cauza, lasa limbajul jingnitor acasa

 

Eu n-am vazut videourile sau cum? Bai cretinule! Nu exista motiv sa bati un copil semi-retardat, intelegi?! Nu exista! Poate sa te injure de mama, tata, frate, sora, bunici! Nu-l bati si te lauzi ca l-ai batut, cretinule! 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, BIS aka OldNab said:

@BladeValoare @S4F Kazuto băi oameni buni, ce aveţi de tot puneţi activităţi de doi bani obligatorii sâmbăta seara? Voi chiar n-aveţi viaţă socială? Vă place să vă frecaţi weekendurile pe SA:MP? Chiar în fiecare sâmbătă puneţi activităţi de-astea fără noimă? Aşa de tare vă plictisiţi?! N-o luaţi în nume de rău, dar gândiţi-vă că unii oameni mai vor să iasă din casă. De ce nu le faceţi opţionale? Sau de ce nu le puneţi la o oră mai convenabilă? 14-15 în weekend sau seara în timpul săptămânii. Of...

Ai dreptul la 2 invoiri consecutive, daca nu poti sa vii la 2 din 3 activitati atunci nu e vina mea. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, S4F Kazuto said:

Nu cred ca-i asa greu sa-ti rupi 20 de minute din timpul liber sa poti sta la o activitate. 

Tocmai asta este problema. Dacă aş fi acasă n-aş avea nicio problemă să stau 20 de minute la o activitate. Problema e că vineri, sâmbătă şi duminică seara sunt mai mereu plecat ori în oraş, ori la ţară, şi evident nu pot intra.

 

33 minutes ago, BladeValoare said:

daca nu poti sa vii la 2 din 3 activitati atunci nu e vina mea. 

Asta nu e o mentalitate bună. Ar trebui să te gândeşti cum fixezi o activitate ca să poată veni cât mai mulţi membri. E evident că dacă o pui sâmbătă seară o să vină doar o mână de oameni :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BIS aka OldNab said:

Tocmai asta este problema. Dacă aş fi acasă n-aş avea nicio problemă să stau 20 de minute la o activitate. Problema e că vineri, sâmbătă şi duminică seara sunt mai mereu plecat ori în oraş, ori la ţară, şi evident nu pot intra.

 

Asta nu e o mentalitate bună. Ar trebui să te gândeşti cum fixezi o activitate ca să poată veni cât mai mulţi membri. E evident că dacă o pui sâmbătă seară o să vină doar o mână de oameni :)

Dacă o pun in timpul saptamanii nu e bine că au unii scoala, daca o pun in weekend nu e bine ca sunt unii plecați.

Mai mult de 20 de minute nu o sa va tin.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.