Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, TRIMISUL DOMNULUI MIKE AIM said:

Cum sã mai fac eu avere când beau toatã ziua bere, cum sã mai fac eu palate când stau prin restaurante. :]

Fa comenzi. Vezi tu ce bani faci.

Link to comment
Share on other sites

Buna dragii mei, sper ca sunteti toti bine. V-am lasat 800k in depozitul factiunii pentru a mai organiza evenimente din cand in cand deoarece eu nu voi mai sta mult pe aici, ma gandesc sa ma retrag. Aveti grija de voi si sa ne auzim numai de bine :):*

P.S: Sunteti cei mai tari, iar Fritzi a creat o familie foarte frumoasa in aceasta factiune.

Link to comment
Share on other sites

Va salut dragi colegi!

 

Astazi am venit cu o propunere la adresa voastra. In ultimul timp factiunea a inceput sa tina activitati in fiecare duminica. In prearabil, ele au fost gandite la ce ne-ar placea noua sa facem si nu ne-am gandit si la voi, daca v-ar placea sau nu aceea activitate.

Pentru saptamana viitoare, m-am gandit sa propuneti voi ce activitate v-ar placea sa facem. Dar, nu va lasam asa, membrul care primeste cele mai multe like-uri la propunerea sa, va fi premiat cu 20.000$

Edited by ManeLopataru
Link to comment
Share on other sites

Propun să nu mai faceţi activităţi în weekend, nu ştiu de voi dar unii preferă să iasă în oraş decât să stea pe SA:MP. Dacă vă plictisiţi aşa grav, daţi un /requestevent.

 

Cel mult în timpul săptămânii, după-amiaza (17-18).

Link to comment
Share on other sites

salutare tuturor in afara de @ManeLopataru ca tot face activitati :))

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca nu au fost propuneri pe tema tipului de activitate, am ales tot noi.

De saptamana urmatoare ne gandim sa modificam ora activitatii in asa fel in cat sa fie toti multumiti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.