Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, V86ulpea said:

lasa sa fie ce treaba avem noi =)) oricum ma joc doar siu numai pe rpg 1 ;) asa ca publicul sa aplaude la glumele noastre =))

 

 Ma duc sa imi sun un prieten ca sa aplaude.

 

@MoxZEMaplauda moxulet. Moxulet e publicul.

Link to comment
Share on other sites

welcome-clipart-2436.png

 

 

Buna ziua stimati colegi.

Recent a fost efectuata recrutarea noilor membri in cadrul companiei noastre, in urma careia, doar 2 candidati au sustinut cu brio Testul de Intrare.

Cu aceasta ocazie, in numele intregului nostru colectiv, tin sa le urez un Bun Venit in echipa "LV Taxi" noilor nostri colegi: TonyStark si SquiZee !!! 

Speram foarte mult sa va acomodati, sa ne cunoastem si intelegem pe parcurs cat mai bine. Va urez un parcurs de joc cat mai reusit si mult spor la raport!

 

Link to comment
Share on other sites

Înviăm și noi topicul ăsta? Văd că nu prea mai e activitate, țin să vă reamintesc că orice membru poate posta aici, fiind un topic de discuții libere. O să urmeze noi experiențe plăcute în facțiune pentru toată lumea în curând, cei ce aveți sugestii sau în general orice fel de propunere puteți posta aici sau printr-un PM pe forum. Spor celor ce au examenul de capacitate sau bacalaureatul anul acesta.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ToVarasu Oxigen said:

spor celor cu bac sau alte examene si succes pe ultima 100 de metrii cu raportul 

 

ps: bine v-am gasit

Si tie cu evaluarea nationala tinere.

Bine v-am gasit, mai putin pe oxigen.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zeul Evil said:

Si tie cu evaluarea nationala tinere.

Bine v-am gasit, mai putin pe oxigen.

Evaluare nationala dai tu, altii au si terminat facultatea.

O zi cat mai placuta tuturor mai putin Evil

Link to comment
Share on other sites

Neata colegi, mai putin oxigen.

de saptamana viitoare incep sesiunea ca eu sunt la facultate nu ca oxigen la evaluare nationala. N-am fost deloc la facultate sem asta wow.

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2019 at 12:04 PM, V86ulpea said:

daca nu treceti de bac aveti posibilitatea sa va angajati ca taximetristi experienta aveti =))

Iar dacă treceti de bac tot șoferia este meserie de baza . Salut băieții am trecut și eu puțin pe aici 

Link to comment
Share on other sites

Salutare, eu sunt noua voastra colega. pentru cine vrea sa se dea la mine, sunt maritata =)) Sper sa ma simt bine aici, de voi nu imi pasa cum va simtiti cu mine :)) 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, I am a LADDY said:

Salutare, eu sunt noua voastra colega. pentru cine vrea sa se dea la mine, sunt maritata =)) Sper sa ma simt bine aici, de voi nu imi pasa cum va simtiti cu mine :)) 

 

Esti măritată,WOW cineva cu cn pot vb ???? ma refer  la femei maritate

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.