Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

o superba factiune ce sa zic iti dai cu parerea si ti se raspunde cu o injuratura :)) genial ce sa zic comportament exemplar :)) se mai bat si aproporuri cum ca noi testeri bagam pe pile :)) verificati evidenta teste intai sa aruncati cu vorbe aiurea ;) stateam in factiune ca sa ajut la teste sa fie toata lumea fericita sa dea testele intro singura zi sa nu astepte candidati prea mult si sa se simta bine pe server sa se distreze si sa ramana la noi pe b-zone dar de acuma imi fac raportul si atata !!!!! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, V86ulpea said:

o superba factiune ce sa zic iti dai cu parerea si ti se raspunde cu o injuratura :)) genial ce sa zic comportament exemplar :)) se mai bat si aproporuri cum ca noi testeri bagam pe pile :)) verificati evidenta teste intai sa aruncati cu vorbe aiurea ;) stateam in factiune ca sa ajut la teste sa fie toata lumea fericita sa dea testele intro singura zi sa nu astepte candidati prea mult si sa se simta bine pe server sa se distreze si sa ramana la noi pe b-zone dar de acuma imi fac raportul si atata !!!!! 

Eu ti-am explicat dupa totul si mi-am cerut scuze. Se pare ca tu nu poti trece peste si decizi sa duci asta mai departe. 

2 hours ago, V86ulpea said:

o superba factiune ce sa zic iti dai cu parerea si ti se raspunde cu o injuratura :)) genial ce sa zic comportament exemplar :)) se mai bat si aproporuri cum ca noi testeri bagam pe pile :)) verificati evidenta teste intai sa aruncati cu vorbe aiurea ;) stateam in factiune ca sa ajut la teste sa fie toata lumea fericita sa dea testele intro singura zi sa nu astepte candidati prea mult si sa se simta bine pe server sa se distreze si sa ramana la noi pe b-zone dar de acuma imi fac raportul si atata !!!!! 

Si daca chiar te-a deranjat injuratura, care nu iti era adresata direct tie, PM, chiar daca s-a discutat cu Sartor situatia.

Edited by GameReally
Link to comment
Share on other sites

inca ceva ca eu sunt mai sincer asa eu pe baiatu asta nu il pot avea ca sublider ! 1 a jignit cand a zis ca il doare undeva pe el de rpg1 . 2 vad ca tot timpul cum ceva o arunca ca vai doamne ele este de pe rpg 3 si ca nu stiu ce . puneti pe cineva mai capabil de functia de subliber 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, V86ulpea said:

inca ceva ca eu sunt mai sincer asa eu pe baiatu asta nu il pot avea ca sublider ! 1 a jignit cand a zis ca il doare undeva pe el de rpg1 . 2 vad ca tot timpul cum ceva o arunca ca vai doamne ele este de pe rpg 3 si ca nu stiu ce . puneti pe cineva mai capabil de functia de subliber 

is de acord cu vulpea

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TonyRPG3 said:

@V86ulpea   @HEROINA  Nu vreti mai bine sa intrebam membrii factiunii sa vedem ce parere au despre mine si despre cearta pe care o provocati voi din orice motiv?

nu mai bine facem un poll sa vedem daca te vor sublider sau nu?

Link to comment
Share on other sites

Salut. Cei cu rezultatele cele mai bune de la testul de intrare s-au alăturat facțiunii. Felicitări și sper să nu faceți probleme.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.