Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bună dimineața şi bine v-am regăsit din nou dragi colegi.

Sper căci ne vom cunoaşte şi ne vom înțelege mult mai bine pe parcurs.

Vă doresc tuturor un parcurs de săptămână cât mai uşor şi reuşit.

Link to comment
Share on other sites

se pare că @uSp o să ne părăsească pentru că a primit gradul de admin înapoi... sorry not sorry :)) felicitări

Link to comment
Share on other sites

A fost o onoare să fiu membru al acestei facțiuni, îmi este greu să o părăsesc după atâtea zile aici în care m-am distrat alături de voi la activitățile facțiunii și m-am chinuit să fac raportul. 
 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uSp said:

A fost o onoare să fiu membru al acestei facțiuni, îmi este greu să o părăsesc după atâtea zile aici în care m-am distrat alături de voi la activitățile facțiunii și m-am chinuit să fac raportul. 
 

Ai fost cel mai activ membru, pălăria jos! O sa ne lipsești!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uSp said:

A fost o onoare să fiu membru al acestei facțiuni, îmi este greu să o părăsesc după atâtea zile aici în care m-am distrat alături de voi la activitățile facțiunii și m-am chinuit să fac raportul. 
 

Ai putea sa revii oricand inapoi .Succes in functia de admin.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uSp said:

A fost o onoare să fiu membru al acestei facțiuni, îmi este greu să o părăsesc după atâtea zile aici în care m-am distrat alături de voi la activitățile facțiunii și m-am chinuit să fac raportul. 
 

 Buna seara stimate. A fost o onoare sa va am ca coleg. Tot respectul meu pentru dumneavoastra. Va tinem cu toti pumnii in noua functie. Mult succes si cat mai mule realizari sa aveti pe parcurs.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Duminică o să avem parte de o activitate specială și frumoasă zic eu, așa că încercați să vă eliberați duminica seara ca să participați la activitate. Mult succes candidaților și felicitări celor care au dat deja testul și au trecut. O seară bună și spor la comenzi :).

Link to comment
Share on other sites

Felicitări tuturor în special lui Sniped pentru că a reușit să câștige evenimentul de ieri. Dacă ați veni în număr atât de mare la fiecare activitate ar fi o plăcere enormă pentru oricine să participe. Observ că nu prea se postează în topicul ăsta, încercăm și noi să îl înviăm? :))

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Leviathan said:

Felicitări tuturor în special lui Sniped pentru că a reușit să câștige evenimentul de ieri. Dacă ați veni în număr atât de mare la fiecare activitate ar fi o plăcere enormă pentru oricine să participe. Observ că nu prea se postează în topicul ăsta, încercăm și noi să îl înviăm? :))

Ai dreptate,dacă ar veni toti macar odata pe saptamana la o activitate ar fi super frumos ,eu am vrut sa renunț la activitatea de aseara ca nu le am cu deagle dar se pare ca am ajuns aproape de finală si asta ma încântă ???

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, AdelinYoo said:

Maine e ultima zi in care o sa ma vedeti pe joc din saptamana asta pana saptamana viitoare joi.

Ma duc si eu intr-un mic concediu. Sa aveti si voi distractie faina pe unde hoinariti 

Concediu placut

Edited by HEROINA
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AdelinYoo said:

Maine e ultima zi in care o sa ma vedeti pe joc din saptamana asta pana saptamana viitoare joi.

Ma duc si eu intr-un mic concediu. Sa aveti si voi distractie faina pe unde hoinariti ;)

 

Să îl savurați din plin colege.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor și felicitări celor noi intrați. Sfatul pe care îl ofer tuturor novicilor, nu faceți probleme, fiți activi și o să aveți de câștigat. Succes la comenzi și nu uitați de activitatea de astăzi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.