Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, iova S4F said:

buna seara. daca doresc a aplica avand in vedere faptul ca mi-am pus demisia cu 3 saptamani inainte aici, mai exista sanse in a putea face parte din colectivul lv taxi?

da de ce nu, fa o aplicatie buna.In curand o sa se deschida aplicatiile, nu cred ca levi nu ti-ar mai da o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Deci avem 2 sublideri neseriosi si inactivi, se anunta activitate  intram iar cei doi sublideri nu sunt on. Nici macar bun simt sa intre sa anunte ca se anuleaza sau sa puna un /fmotd ca se anuleaza. Deci stam 30 miunte si asteptam si ne pierdem jumate de ora ca sa ce. Culoarea lunii nu sa m-ai votat luna asta ca sublideri nu dau doi bani pe functia lor. Daca membri de r1-3 au nevoie de ajutor din partea lor i-ai de unde nu sunt.

Link to comment
Share on other sites

@Leviathan imi pare rau ca ti-ai pus demisia ca lider, nu ma asteptam sa fie asa repede. Eu una iti multumesc ca mi-ai dat sansa sa iti fiu sublidera de 2 ori in factiune. Din cele 3 facțiuni de tip taxi in care am fost in ultimi 2 ani Lv taxi va rămâne preferata mea.  Cum ai zis si tu Lv taxi a fost pe primul loc în organizarea a activităților si pe forum ordine totala. Dacă ți-am gresit vreodata cu ceva sau daca te-am supărat eu imi cer scuze poate nu a fost cu intentie. Iti doresc tot binele din lume si sper cat de curând sa iei funcția Admin 4 si sa te vedem pe /f ca Faction Manager.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Felicitari @Leviathan pentru cele 568 de zile in care ai creat un colectiv frumos si unit. Nu ma asteptam sa pui demisia. Ai fost foarte ok, ti-ai facut treaba foarte bine si sper ca nu te-am dezamagit in aceste 8 luni de cand sunt eu aici. Mult succes in ceea ce ti-ai propus! :) 

Link to comment
Share on other sites

PATISERIE!!! De maine:

B_a_n_d_y_t_u -> livrare marfa

fratii faianta -> gatit

Row -> vanzari

TurCu -> impachetat

Edited by A N D R A
Link to comment
Share on other sites

Deci actualul lider este neserioasa! O intreb ceva serios, ea doar da seen. Imi scoate functia de tester ca asa are ea chef, imi anuleaza activitatea ca asa are ea chef. Are nevoie un membru de ajutorul ei, sa o iei de unde nu e, abia ca da seen. Sa iti fie rusine ca nu ajuti membrii factiunii cand au nevoie! Acesta este punctul meu de vedere si nu mi se pare drept, iar daca acest comentariu va fi sters il voi posta pana se va plictisi sa il stearga.

Edited by A N D R A
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, A N D R A said:

Deci actualul lider este neserioasa! O intreb ceva serios, ea doar da seen. Imi scoate functia de tester ca asa are ea chef, imi anuleaza activitatea ca asa are ea chef. Are nevoie un membru de ajutorul ei, sa o iei de unde nu e, abia ca da seen. Sa iti fie rusine ca nu ajuti membrii factiunii cand au nevoie! Acesta este punctul meu de vedere si nu mi se pare drept, iar daca acest comentariu va fi sters il voi posta pana se va plictisi sa il stearga.

cat timp tu faci caterinca proasta si iti bati joc de ea are tot dreptul printesa mica ce esti :)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Surprized said:

cat timp tu faci caterinca proasta si iti bati joc de ea are tot dreptul printesa mica ce esti :)

❤️ okei surpriza

Edited by A N D R A
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, A N D R A said:

Deci actualul lider este neserioasa! O intreb ceva serios, ea doar da seen. Imi scoate functia de tester ca asa are ea chef, imi anuleaza activitatea ca asa are ea chef. Are nevoie un membru de ajutorul ei, sa o iei de unde nu e, abia ca da seen. Sa iti fie rusine ca nu ajuti membrii factiunii cand au nevoie! Acesta este punctul meu de vedere si nu mi se pare drept, iar daca acest comentariu va fi sters il voi posta pana se va plictisi sa il stearga.

Am functia de 24 de ore, iar acum ma ocup de forum, nu pot fi in joc atenta la voi si sa fiu atenta si pe forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin locked, unpinned, pinned and unlocked this topic
2 hours ago, A N D R A said:

Deci actualul lider este neserioasa! O intreb ceva serios, ea doar da seen. Imi scoate functia de tester ca asa are ea chef, imi anuleaza activitatea ca asa are ea chef. Are nevoie un membru de ajutorul ei, sa o iei de unde nu e, abia ca da seen. Sa iti fie rusine ca nu ajuti membrii factiunii cand au nevoie! Acesta este punctul meu de vedere si nu mi se pare drept, iar daca acest comentariu va fi sters il voi posta pana se va plictisi sa il stearga.

Mai rușine ar trebui să-ți fie ție că scrii "lider" la feminin. Liderul este liber să își organizeze facțiunea cum dorește el, da, el, că liderul este la masculin, nu îl acorzi la feminin; nu trebuie să dramatizezi și să postezi pentru +1; îți dau și eu warn până te plictisești să postezi aiurea, dacă ți-ai găsit să ne dai de muncă, ceea ce e foarte complicat, ne e foarte greu să apăsăm un buton, știi.

 

Ești liberă să ieși din facțiune dacă nu-ți convine ceva.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Madalin said:

Mai rușine ar trebui să-ți fie ție că scrii "lider" la feminin. Liderul este liber să își organizeze facțiunea cum dorește el, da, el, că liderul este la masculin, nu îl acorzi la feminin; nu trebuie să dramatizezi și să postezi pentru +1; îți dau și eu warn până te plictisești să postezi aiurea, dacă ți-ai găsit să ne dai de muncă, ceea ce e foarte complicat, ne e foarte greu să apăsăm un buton, știi.

 

Ești liberă să ieși din facțiune dacă nu-ți convine ceva.

sunt libera sa imi spun punctul de vedere, nu stiu cine esti dar nu ma intereseaza parerea ta, eu mi-am spus punctul de vedere cum toti avem dreptul sa ni-l spunem.

Link to comment
Share on other sites

  • SaRtOR locked this topic
  • SaRtOR unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.