Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, George.TNT said:

Nici chiar asa, dar mna sunt ciondanelile voastre, nu cred ca ar dori raul cuiva

eram sarcastica da cine stie ce poate face andreea)))))

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza caterinca asta de doi lei, eu zic sa te comporti civilizat e o distanta mare intre noi de varsta. Nu ti-am gresit cu nimic incat sa iti bati joc de mine la fiecare secunda in parte.

 

 

Voi inchide topicul pentru 24 de ore ca sa nu mai vad chestii de genu asta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PRNY. said:

Ce face factiunea LV Taxi, toate bune? Va vad cam suparati, @HEROINA toate bune in factiune fara mine si mai stii tu cine? :D 

Salut omule, ce mai faci cum o mai duci? Bine, sanatos?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, George.TNT said:

Salut omule, ce mai faci cum o mai duci? Bine, sanatos?

Uite binisor sa zicem, trec printr-o perioada mai naspa dar toate trec, am terminat si cu bacul si astept sa dau la o scoala de subofiteri, tu si factiunea ce mai zice? :P 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, PRNY. said:

Uite binisor sa zicem, trec printr-o perioada mai naspa dar toate trec, am terminat si cu bacul si astept sa dau la o scoala de subofiteri, tu si factiunea ce mai zice? :P 

Mult succes in tot ce ti ai propus, eu bine sanatos multumesc lui Dumnezeu, astept sa treaca pandemia asta sa imi reiau activitatile.

Edited by George.TNT
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, George.TNT said:

Mult succes in tot ce ti ai propus, eu bine sanatos multumesc lui Dumnezeu, astept sa treaca pandemia asta sa imi reiau activitatile.

Si eu astept sa se termine toate prostiile astea, sa fie totul bine la toti si sa aud numai de bine.

Link to comment
Share on other sites

Just now, PRNY. said:

Si eu astept sa se termine toate prostiile astea, sa fie totul bine la toti si sa aud numai de bine.

Asa sa fie?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, A N D R A said:

?? din dragoste ti-ai pus fb pe privat? Imi placeau postarile, cand ma plictiseam si mai citeam pe acolo mai radeam si eu.

Mi l am pus pe privat sa nu ma cauti cu bagajul la usa :)) poate iti vine vreo idee sa pleci de acasa :)) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.