Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara dragi mei, dupa discutia care a fost aseara pe /f, va rog sa imi dati un ragaz de timp pana la sfarsitul luni pentru a face 3 log teste pentru a mai adauga testari noi si a face un pm cu testari. Ma voi ocupa  de forum si de acel topic care ni s-a zis Tiger cu activitatile. Sper ca dupa sa nu mai fie in discutii si tam tamuri ca nu va convine nu stiu ce. Daca doriti si vreti sa mai adaugati cate ceva la factiune nu stiu concursuri pentru voi, etc faceti un pm si imi adresati acolo ce si cum doriti. V-as ruga sa fie doar un singur pm unde sa fiti majoritatea pentru propuneri. O sa aleg pe cineva care se va ocupa de Blackilist, missiunea saptamani, cartea recordurilor, etc.

Link to comment
Share on other sites

PozaDesktop.png?width=1194&height=671

parerea voastra o astept aici, pentru a schimba logo-ul factiuni.

 

 

 

Am uitat sa spun acest logo-ul de factiune e facut de Andr  colegul nostru, tot el a facut si pentru factiunile de pe rpg 2 ,cu cateva idei de la mine.

Edited by HEROINA
Link to comment
Share on other sites

Quote
2 hours ago, HEROINA said:

PozaDesktop.png?width=1194&height=671

parerea voastra o astept aici, pentru a schimba logo-ul factiuni.

 

Acesta este parerea mea.

Am impartito in doua ''grupe '' [ pro si contra ]

     PRO: 

             - imi place super mult auriul acela .

            -  foarte frumos .

            - imi plac foarte mult acele aripi de inger.

   CONTRA: 

            - putin cam prea incarcat , cred ca ai fi putut lasa sa fie doar acele aripi .

            - ai fi putut sa scri pe langa '' Las Venturas Taxi '' jos pe un alt ''rand '' pozitionat central si ''Company'' .

   Raspuns final este : 

   Da , imi place super mult .          

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, TaZ.WHiTEPRiDE said:

Care merge la Olympics azi ? E proba de MMA ( ai de ales intre 3 stiluri de lupta ).

euu, felicitari pentru locul 1 la olimpiada ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.