Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Elvis3 said:

Salutare! Cum mai sunteti? Va place noua tema a forumului?

Salut. Destul de bine, tu? 

Cat despre tema forumului, momentan nu sunt fan, am inteles ca o sa mai fie niste modificari.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Arrogant said:

Salut. Destul de bine, tu? 

Cat despre tema forumului, momentan nu sunt fan, am inteles ca o sa mai fie niste modificari.

Sunt chiar foarte bine. Cat despre tema forumului, modificarile cred ca vor fi doar mici detalii estetice. In mare parte asa va ramane.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma plictiseam azi si am editat un mod de harta pe M si am adaugat locatiile de pe server. E posibil ca unele locatii sa fie puse gresit, nu va bazati 100%, dar merge cand nu mai stiti sigur unde o locatie.

Poza: https://imgur.com/a/smvjgst

Link: https://www103.zippyshare.com/v/gMYaK9Zw/file.html

Link to comment
Share on other sites

On 1/21/2022 at 1:40 PM, Elvis3 said:

Sunt chiar foarte bine. Cat despre tema forumului, modificarile cred ca vor fi doar mici detalii estetice. In mare parte asa va ramane.

Cam asa au fost, mici detalii estetice. 

 

On 1/21/2022 at 8:36 PM, MonsterByteRo said:

Salut, ma plictiseam azi si am editat un mod de harta pe M si am adaugat locatiile de pe server. E posibil ca unele locatii sa fie puse gresit, nu va bazati 100%, dar merge cand nu mai stiti sigur unde o locatie.

Poza: https://imgur.com/a/smvjgst

Link: https://www103.zippyshare.com/v/gMYaK9Zw/file.html

E folositoare, dar textul nu prea se vede foarte bine in dreptul unor locatii.

Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2022 at 8:32 PM, TheMax said:

Eu merg spre bine incet 😃

Eh, sper ca ai ajuns la bine. :))

 

10 hours ago, DomnTusgureanu said:

Baieti, prezenti maine la activitate sau ne dam demisia ?

Demisia. [-X

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi, am la "Discutii Generale" in forumul LS Taxi un script CLEO (verificat de admini) care ne ajuta cu schimbarea de /fare in functie de ora zilei, cat si cu aspectul informatiilor despre /fare care sunt afisate in partea dreapta.

 

Pentru mai multe detalii, aruncati un ochi aici: 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Moderat said:

Salut colegi, am la "Discutii Generale" in forumul LS Taxi un script CLEO (verificat de admini) care ne ajuta cu schimbarea de /fare in functie de ora zilei, cat si cu aspectul informatiilor despre /fare care sunt afisate in partea dreapta.

 

Pentru mai multe detalii, aruncati un ochi aici: 

 

Arata decent, voi incerca. Multumim!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Moderat said:

Salut colegi, am la "Discutii Generale" in forumul LS Taxi un script CLEO (verificat de admini) care ne ajuta cu schimbarea de /fare in functie de ora zilei, cat si cu aspectul informatiilor despre /fare care sunt afisate in partea dreapta.

 

Pentru mai multe detalii, aruncati un ochi aici: 

 

 

Nici eu nu sunt mare fan al chenarului ala galben pus de server. Arata bine modul, multumim.

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2022 at 11:37 PM, Arrogant said:

 

Nici eu nu sunt mare fan al chenarului ala galben pus de server. Arata bine modul, multumim.

Genial modul. Daca ai putea pe viitor sa faci un mod in care sa modifici tot HUD-ul sa fie mai frumos, cum ai facut la caseta cu fare si la textdraw-ul cu kilometraj. Totodata, un mod bun, nu te mai chinui sa scrii /fare 1-30-50 pe tastatura :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.