Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

lvtaxitopic9.png

ro32.png

În acest topic le este permis să posteze doar membrilor Las Venturas Taxi și adminilor serverului B-Zone RPG.
Încercați pe cât se poate să discutați lucruri legate de joc și să vă limitați din a face posturi inutile. Țineți minte, e topic de discuții, nu messenger sau un chat privat.

 

 

English:  uk32.png&key=06e53220742647860382af89318

 

 

 

Only Las Venturas Taxi members and B-Zone RPG server admins are allowed to post in this topic.

Try to discuss only game-play related facts and to try to avoid useless posts. Remember, this is a discussion topic, not messenger or a private chat.

 

Edited by HEROINA
Update 30.06.2016
Link to comment
Share on other sites

O sa fiu plecat sambata si duminica, am postat aici deoarece la inactivitate alin zicea minm 3 zile.

Este posibil sa intri si duminica seara.Bafta la comenzi!!

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca postez dar nu am stiut unde! Lexutzu am o propunere pt Taxi.Poti baga in plus taxa pentru iesire din oras,adica daca jucatorul vrea un traseu LS-SF,etc sa fie alt tarif(acesta il hotarasti tu),taxa pentru asteptare,sa fie tot mai real.Urez bafta mare :) Sper sa iti placa ideea mea :)

Link to comment
Share on other sites

Lol cum tu esti lider la Taxi cand nici nu ai fost in factiune care iti este dreptu sa iei u factinea aceasta mie nu prea imi convine ca tu sa fii lider dar asta e

 

Cred ca o sa cer demisia cat de curand pt ca toata ziua aproape stau singur pe sv nici un coleg mai runner ce intra si cezar rest nici un taxi si suntem 7..asa ca nu am ce face singur..

 

 

Link to comment
Share on other sites

nu stiam unde sa postez asa ca postez aici.Vreau sa va anunt plecarea mea din taxi si lasarea definitiva de SA:MP.Am multe motive din cauza la care plec:

 

1.Am primit 2 warn degeaba

2.Toti playerii vandalizeaza taxiu meu si ma omoara permanent,indiferent ce as face.Ex:"ii prea scump taxi",pac.Sunt mort

3.mam saturat de prostia unor jucatori.Eu ma apar de unu care ma impusca sil omor si tot pe mine ma baga jail.In jail sunt injurat de mama dracului.

 

Mia placut cat am stat in taxi.Pe cei carei respect cel mai mult:

 

Skery,george,cezar,lexutzu(din taxi),Alex roman si multi altii(din civili).

 

Va urez bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

dupa parerea mea nu

ziua sunt mai multi playeri on si sunt mai multe comenzi

seara nu prea sunt comenzi

cat timp sunt lider eu asa va fi

apropo toronto, numai fa offtopic aicia, sau esti cumva cezar?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.