Jump to content
Alexander

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions

Recommended Posts

Nu dar m a suparat faptul ca ai zis ca am nust ce ca na nu m a adaugat pe lista ptr noul lider. Eu joc in plm 30min pe zi ca vin de la sc la 5 mort de oboseala si ma culc si ma scol la 9 nu stau ca tine toata ziua si plm mai ai si 23 de ani sau cat ai.

In primul rand nu stau toata ziua, iar timpul asta liber pe care il am e pentru ca anul universitar incepe din 1 octombrie. Degeaba stai tu si obosesti pe la scoala si nu se leaga nimic de tine, razand de mine care pana la 20 de ani am realizat ceva. Termina-ti liceul, ia bacul cu o nota decenta, nu cu 6.80, intra la o facultate de stat si dupa ia-ma la misto. Daca joci SA:MP mai mult de 30 de minute nu inseamna ca esti un prostanac de 23 de ani fara viitor.

@,ofticatule nu esti pe lista. Mor =)))

Bun baieti, a venit vremea ca eu sa ma las de acest joc. Va multumesc pentru tot ce ati facut pentru aceasta factiune si pentru ce o sa mai faceti si de acum inainte. Sunt sigur ca am sa las factiunea pe maini bune! Nu am sa scriu acum un roman fiindca nu este genul meu, acest post este pentru a va anunta ca am sa ma retrag. Spor pe mai departe si aveti grija de voi!

Mult succes pe viitor amigo! Sa realizezi ce ti ai propus si sa ne auzim cu bine! Ne mai vedem noi :)). Thanks for all!

Bun baieti, a venit vremea ca eu sa ma las de acest joc. Va multumesc pentru tot ce ati facut pentru aceasta factiune si pentru ce o sa mai faceti si de acum inainte. Sunt sigur ca am sa las factiunea pe maini bune! Nu am sa scriu acum un roman fiindca nu este genul meu, acest post este pentru a va anunta ca am sa ma retrag. Spor pe mai departe si aveti grija de voi!

Bafta Kenn mai departe sa ai grija de tine sper sa te reapuci cand va iar si sa iti aduci aminte de noi si ca ai condus o factiune si ai organizato asa frumos.

@,ofticatule nu esti pe lista. Mor =)))

Cacatulee nici nu vroiam. Morrrr :)))

Maine sunt voturile pentru lider. Am auzit ca participa Monster, EbolaNinja, Sandy si pSon. Fie ca cel mai activ si mai votat sa castige.

@@LF Felix, oricine ar iesii ar fi perfect.

Succes tuturor, nu ma dezamagiti!

@,daca iei tu lider se duce factiunea de rapa ma uratule :)))

Maine sunt voturile pentru lider. Am auzit ca participa Monster, EbolaNinja, Sandy si pSon. Fie ca cel mai activ si mai votat sa castige.

Ora? Pe /fmotd nu apare nimic...

@,20:00 ma nemernicule :))

Sper sa fiu on. Azi isi face tata ziua si la ora aia s-ar putea sa fiu mai obosit ;)

Astazi la ora 16:00 se va face votul pentru functia de lider Taxi LV

Today at 16:00 (server time) will be the vote for LV Taxi leader

Winner: http://i.imgur.com/23KCIRs.jpg

Edited by Inferno27

Felicitari Monster!

Mai, de ce sunteti atat de tacuti in discutii? Nu mai e acel ''spam'' :((.

Da ba baietii si cam atat cu cariera mea de samp. Sper ca am fost de folos in aceasta factiune. Sa avsti spor la joc. Bafta.

Bafta mai Paterno!

Edited by Ebola Ninja