Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, sQuare RooT nWo said:

@RauLChestionare la greu :(

Si eu bag la chestionare, cum am putin timp liber pac cate unul.

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa ma scuzati ca postez la un topic in care nu mai am treaba de mult, vreau doar sa il felicit pe Fritz pentru functia de lider si sa ii urez succes! De asemnea vreau sa ii urez succes si lui nocturn, intrumatorul meu , cu functia de co-lider! Mult succes si bafta tuturor la rapoarte si up-uri!

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, BrAndrei said:

Va rog sa ma scuzati ca postez la un topic in care nu mai am treaba de mult, vreau doar sa il felicit pe Fritz pentru functia de lider si sa ii urez succes! De asemnea vreau sa ii urez succes si lui nocturn, intrumatorul meu , cu functia de co-lider! Mult succes si bafta tuturor la rapoarte si up-uri!

Multumim, succes mai departe in tot ceea ce ti-ai propus, pwp !

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AIM IovA said:

Salut baieti, ceva activitate pe forum??

Da, da, activitate mare, hai ba cu spamm-ul! ??

Link to comment
Share on other sites

Bună seara stimați colegi.

E o deosebită onoare şi plăcere de a deveni membrul echipei dumneavoastre.

Un enorm "MULȚUMESC" conducerii companiei, care mi-au dat şansa de a mă alătura acesteia.

Sper pe parcurs să ne cunoaştem mai bine, să ne înțelegem şi să ne respectăm reciproc.

Edited by ARTIST
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, ARTIST said:

Bună seara stimați colegi.

E o deosebită onoare şi plăcere de a deveni membrul echipei dumneavoastre.

Un enorm "MULȚUMESC" conducerii companiei, care mi-au dat şansa de a mă alătura acesteia.

Sper pe parcurs să ne cunoaştem mai bine, să ne înțelegem şi să ne respectăm reciproc.

Iti urez un bun venit calduros, sper sa ne cunoastem si sa ne intelegm cat mai bine, te astept pe skype daca doresti, seara faina in continuare, pwp si spor sa ai !

Sper sa-ti faci un loc cat mai permanent printre noi, iti urez mult succes in tot ceea ce ti-ai propus pe viitor !


@sQuare RooT nWo , ti-l prezint pe nab-ul number one ! =)) 

Edited by RauL
Link to comment
Share on other sites

Nu, nu, tu esti nab-ul number one. ??

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, sQuare RooT nWo said:

Emilut song guys :)) =D>

Moor ba, ce tare e =)) "Satana mai meri, nu io !" 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, sQuare RooT nWo said:

Cui place melodia nu ma supar daca imi dati un +1.

Bine, bine, hai ca-ti dau si eu un +1 asa de pomana sa nu zici ca sunt rau. :)) >:D<

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sQuare RooT nWo said:

@RauL nu mi-ai dat inimioara ba :))

A, da, am uitat ba. Hai ca-ti dau acum. :))

Sper sa nu uit iar. =))

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, sQuare RooT nWo said:

@CLAUDiNHO DeVsalutare, ma plictisesc tu ?

Da ba si eu ma plictisesc, plictiseala mare la scoala, mai bine mergeam azi la lucru. :P

 

15 hours ago, CLAUDiNHO DeV said:

Salut! Ce mai faceti?

Salut, da bine fac si eu, tu cum esti? 

Link to comment
Share on other sites

On 24/1/2018 at 1:33 AM, BrAndrei said:

Va rog sa ma scuzati ca postez la un topic in care nu mai am treaba de mult, vreau doar sa il felicit pe Fritz pentru functia de lider si sa ii urez succes! De asemnea vreau sa ii urez succes si lui nocturn, intrumatorul meu , cu functia de co-lider! Mult succes si bafta tuturor la rapoarte si up-uri!

Acuma m-am uitat si io pe aici pe la discutii, ma gandeam ca ai uitat de noi.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, sQuare RooT nWo said:

@CLAUDiNHO DeVsalutare, ma plictisesc tu ?

 

3 hours ago, RauL said:

Da ba si eu ma plictisesc, plictiseala mare la scoala, mai bine mergeam azi la lucru. :P

 

Salut, da bine fac si eu, tu cum esti? 

Sho pe aici, astept sa mi se duca fw.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, CLAUDiNHO DeV said:

 

Sho pe aici, astept sa mi se duca fw.

Cu rabdarea treci marea! 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, CLAUDiNHO DeV said:

Salut! Imi pare rau ca am iesit dar consider ca asa a fost cel mai bine. @MaSa7u Chiar asa de rau te-am deranjat mane? Ca aseara nu pareai revoltat.

Parerea mea este ca nu avea rost sa-ti pui demisi pentru un simplu FW. Si chiar daca nu stiu ce s-a intamplat, nu are rost sa va certati si mai ales un rank inferior sa comenteze cu cel superior, o persoana cu rank superior are experienta si prim urmare si dreptate. Uneori se mai si exagereaza dar sa fim seriosi, nu merita sa-ti pui demisia aiurea pt un fucking shet de FW. Ok sa trecem peste, imi pare enorm de bine ca te-am cunoscut, esti o persoana minunata iti doresc succes pe viitor si sper sa ne reintalnim curand, bafta si pwp! :*

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HG RauL said:

Parerea mea este ca nu avea rost sa-ti pui demisi pentru un simplu FW. Si chiar daca nu stiu ce s-a intamplat, nu are rost sa va certati si mai ales un rank inferior sa comenteze cu cel superior, o persoana cu rank superior are experienta si prim urmare si dreptate. Uneori se mai si exagereaza dar sa fim seriosi, nu merita sa-ti pui demisia aiurea pt un fucking shet de FW. Ok sa trecem peste, imi pare enorm de bine ca te-am cunoscut, esti o persoana minunata iti doresc succes pe viitor si sper sa ne reintalnim curand, bafta si pwp! :*

Multumesc. Voiam sa ies cu 3/3 :)) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.