Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, HEROINA said:

Neața,Nu ai somn????

Sincer sa fiu chiar nu, nu am job momentan, stau asa. Sunt liber pana vineri, mai petrec si eu niste nopti albe pe acasa, ba pe la TV ba pe samp, sa imi aduc aminte de vremurile bune :)) :))

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, AdelinYoo said:

Sincer sa fiu chiar nu, nu am job momentan, stau asa. Sunt liber pana vineri, mai petrec si eu niste nopti albe pe acasa, ba pe la TV ba pe samp, sa imi aduc aminte de vremurile bune :)) :))

 

Ce viata  fara griji ,te doare la vrej ??????

Edited by HEROINA
Link to comment
Share on other sites

Felicitări celor noi intrați. Recrutarea asta a fost bătaie pe locuri și au rămas doar cei cu cele mai bune rezultate la test. Spor la comenzi și sper să nu faceți probleme.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt unul din noii colegi. Multumim pentru gandurile bune ❤️, va pup. am o singura nelamurire, activitatea de duminica la ce ora este? din pacate nu am vazut sa fie scris in anunt.
Dar am vazut ca a fost si saptamana trecuta o activitate la ora 20:00. Ma gandesc ca la fel va fi si acesta de duminica. Daca ma insel, sa ma corectati. Multumesc. va pup.

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2019 at 9:55 PM, Keylo said:

Salut, sunt unul din noii colegi. Multumim pentru gandurile bune ❤️, va pup. am o singura nelamurire, activitatea de duminica la ce ora este? din pacate nu am vazut sa fie scris in anunt.
Dar am vazut ca a fost si saptamana trecuta o activitate la ora 20:00. Ma gandesc ca la fel va fi si acesta de duminica. Daca ma insel, sa ma corectati. Multumesc. va pup.

da la ora 20 imi cer eu scuze fata de voi am uitat sa trec ora

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, HEROINA said:

da la ora 20 imi cer eu scuze fata de voi am uitat sa trec ora

Nicio problema. Orice problema are cel putin o solutie. ❤️ Ne vedem diseara la 20:00. Pana atunci, o duminica placuta. :* 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ZDMarian03 said:

Calinic

Si daca nu faci parte din această factiune de ce postezi aici? Te rog sa nu mai postezi pe aici dacă nu faci parte din această factiune.Acest topic e doar membrilor din lv taxi.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, HEROINA said:

Si daca nu faci parte din această factiune de ce postezi aici? Te rog sa nu mai postezi pe aici dacă nu faci parte din această factiune.Acest topic e doar membrilor din lv taxi.

Sunt membru LV Taxi pe rpg2.b-zone.ro :)))  Iti sugerez sa te mai informezi putin, fara suparare :))

Edited by ZDMarian03
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZDMarian03 said:

Sunt membru LV Taxi pe rpg2.b-zone.ro :)))  Iti sugerez sa te mai informezi putin, fara suparare :))

Esti membru in lv taxi pe rpg 2 ,nu ai nici o treaba cu rpg 1.O dată dacă mai postezi ai report.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua ,ce faceti ? Cei noi intrati la ultima recrutare fiti foarte atenti la posthunteri  ,cei ce nu stiti foarte bine locațiile verificați topicul cu Informații test de intrare,acolo găsiți hărțile cu toate locațiile importante.Daca nu stiti ceva întrebați pe /f sau /tx.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.