Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 11/27/2019 at 3:50 PM, HEROINA said:

Buna seara,dupa cum observ sunteti foarte inactivi pe forum

Nici sa nu fiti.

 

On 11/27/2019 at 3:50 PM, HEROINA said:

VOTATI CULOAREA LUNII

In loc sa jucati Paintball in realitate.

 

On 11/27/2019 at 3:50 PM, HEROINA said:

aveti timp pana sambata ora 23:59

In loc ca job-ul sa fie singurul loc care impune timp.

 

On 11/27/2019 at 3:50 PM, HEROINA said:

se ia in considerare la rank up.

Asta conteaza, rank-ul unui joc, nu rang-ul la nivel social.

 

Fiti destepti si realizati ca lucrurile importante din viata le faceti in societate.

Edited by AdelinYoo
Mici greseli
Link to comment
Share on other sites

Stam in casa si ne jucam, ore jucate pe samp care pot ajuta tara asta din orice privinta.

Suntem trantorii care stau si nu fac nimic cu viata lor, strzi pustii, parcuri pustii, mingea n-o mai bate nimeni?

Suntem aproape in 2020, nu o sa te bucuri niciodata mai tare decat atunci cand primesti un salut sau un zambet in schimb la ceva.

Iesiti afara si deschideti-va ochii!

Avem nevoie de socializare fata in fata, dar defapt azi, evitam orice contact vizual cu orice persoana de pe acest pamant, de ce????

Lipsa de exercitiu, singurul lucru este scoala, scoala care te invata, dar te simti si acolo singur, pentru ca nu traiesti momentul, singurul lucru la care te gandesti este sa ajungi acasa sa intri pe samp sa faci raportul.

Astia suntem, ne dorim mereu mai mult, dar nu facem nimic.

:D

Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2019 at 9:48 PM, AdelinYoo said:

Stam in casa si ne jucam, ore jucate pe samp care pot ajuta tara asta din orice privinta.

Suntem trantorii care stau si nu fac nimic cu viata lor, strzi pustii, parcuri pustii, mingea n-o mai bate nimeni?

Suntem aproape in 2020, nu o sa te bucuri niciodata mai tare decat atunci cand primesti un salut sau un zambet in schimb la ceva.

Iesiti afara si deschideti-va ochii!

Avem nevoie de socializare fata in fata, dar defapt azi, evitam orice contact vizual cu orice persoana de pe acest pamant, de ce????

Lipsa de exercitiu, singurul lucru este scoala, scoala care te invata, dar te simti si acolo singur, pentru ca nu traiesti momentul, singurul lucru la care te gandesti este sa ajungi acasa sa intri pe samp sa faci raportul.

Astia suntem, ne dorim mereu mai mult, dar nu facem nimic.

:D

Ce sa și faci. ??

Link to comment
Share on other sites

BlackJesus, cum ai reușit să iei deja un FW? de asta aveți grijă și gândiți-vă de două ori dacă se merită să faci raportul, când acesta este opțional. Mai sunt și oameni răi pe server, care trăiesc din post-uri și satisfacția care le-o oferă. Un revelion plăcut  vă doresc colegii mei.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua dragi mei ,chiar daca am iesit din factiune cum nici nu visam eu va doresc un an nou cu bucuri alături de familie și prieteni,multă sanatate si succes in viata.Daca aveti nevoie de ajutor vreodată sau nelămurire la facut raport ma puteti contacta in joc .La multi ani 2020!

Link to comment
Share on other sites

Just now, HEROINA said:

Buna ziua dragi mei ,chiar daca am iesit din factiune cum nici nu visam eu va doresc un an nou cu bucuri alături de familie și prieteni,multă sanatate si succes in viata.Daca aveti nevoie de ajutor vreodată sau nelămurire la facut raport ma puteti contacta in joc .La multi ani 2020!

Multumim la fel!!! :D :) 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, HEROINA said:

Buna ziua dragi mei ,chiar daca am iesit din factiune cum nici nu visam eu va doresc un an nou cu bucuri alături de familie și prieteni,multă sanatate si succes in viata.Daca aveti nevoie de ajutor vreodată sau nelămurire la facut raport ma puteti contacta in joc .La multi ani 2020!

Motivul pentru care ai ieșit, a fost simplu datorat acțiunilor tale, ignoranța face victime. Mulțumim pentru urări și mult succes în continuare!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.