Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Alexander

News Reporters - Statistici aplicaţii / Applications statistics

Recommended Posts

Nick in joc: NighT.

Nick-uri anterioare: NighT.miK

Level: 20

Varsta (reala): 13 ani

Intre ce ore jucati: 16 - 17 --- 19 - 23

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 1/3 pentru ca la level 4-5 am omorat pe cineva intentionat, ma enervase, ma tot injura si l-am omorat.

Ati avut ban? (specificati motivul): Nu

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): The Corleone family rank 1; The Cuneo family rank 1; Fire and Medic rank 1; Tow Truck Company rank 1; Schol Instructor rank 1; News Reporter rank 1.

Motivul plecarii din ultima factiune: Pai mi s-a stricat calculatorul si nu am putui intra...

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista): Cum spuneam, nu am avut demisie.

Ai mai facut parte din NR?: Da

De ce ai iesit din NR?: Calculatorul

Esti pe black list-ul unei factiuni? (specifica): Nu

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: Da

ScreenShoot cu NR skill: http://shareimage.ro...iz3ggrmr18y.png

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Pai in primul rand am mai fost aici in am doilea rand, mi-au placut momentele petrecute aici si in ultimul rand este o factiune frumoasa si activa, mereu vezi live dupa live, concursuri de popularitate, anunturi etc.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): NighT. s-a inascut la periferia orasulu Los Santos, provenea dintr-o familie fara multi bani si cu un frate mai mare, din paca te acesta a murit la numai 22 de ani, il chema NighT.miK, NighT. era suparat, nu vorbea cu nimeni, statea numai in casa, nu manca si nu vorbea nici macar cu parintii sai, dar dupa catva ani cand a facut 20 de ani, parintii sai au murit intr-un accident de masina, acesta a ramas fara ei iar el s-a hotarat sa o ia pe cai gresite, se droga, bea, umbla cu oameni periculosi, iar in prezent s-a hotarat sa se schimbe sa-si paraseasca toti prietenii care erau vanzatori de arme, droguri sau altceva, doar cu doi prieteni a mai ramas, mR.ReNaTo si mR.DanYeL.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): Nu cred, stiu ca Ners Reporter se ocupa cu: Aninturiile gratuite, anunturiile platite, anunturiile role-paly si interviurile.

Screenshoot cu /stats: http://shareimage.ro...zo8lf6pxm9l.png

Bara RPG (my stats): user-000198605.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60): Da

Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?: Da

Alte precizari: Imi place noul mod de aplicatii.

Edited by SoBo99

Nick in joc:draco

Nick-uri anterioare:-

Level:7

Varsta (reala):14

Intre ce ore jucati:de la 2 pana la 7-8

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul) 65.gif

Ati avut ban? (specificati motivul):Da am uitat parola si am luat ban

Factiunile anterioare (specificati rank-urile):Nu am fost

Motivul plecarii din ultima factiune:-

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista) 65.gif

Ai mai facut parte din NR?:Nu As vrea sa intru in News Reporter

De ce ai iesit din NR? 65.gif

Esti pe black list-ul unei factiuni? (specifica):Nu,nu sunt

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?:da,da dar nu am

ScreenShoot cu NR skill:http://imgur.com/sdBGc

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte):Pentru cami place ff mult,la nebunie

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Buna ,Eu joc b-zone de aproximativ 3-4 luni ,si mam gandit sa ma bag intro factiune organizata EX:News Reporter este o factiune pasnica si esto organizata.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte):News Reporter se ocupa cu anunturi gratuite la ore fixe,se mai ocupa cu live-uri si scrierea/vanzarea zialelor

Screenshoot cu /stats:http://imgur.com/cxwgK http://imgur.com/VW0Ke

Bara RPG (my stats):http://user-000303775.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60):DA

Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?:DA

Alte precizari:Sper sa fiu acceptat !MULTUMESCNick in joc:draco

RETRAG

Edited by LauR25

Nick in joc: WhenN.

Nick-uri anterioare: ---

Level: 9+(35/40 RP)

Varsta (reala): 15 ani

Intre ce ore jucati: 14:30>00:00

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 0/3 warn-uri

Ati avut ban? (specificati motivul): Nu.

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): Tattaglia F. (Snizel-Rank 3) , Paterno F. (Ecs7azy-rank 2) , Tow Truck Co.(Tohaneanu-rank 4) , News Reporter (Vennom-rank 2)

Motivul plecarii din ultima factiune: A fost demis Tohaneanu si am plecat ca sa pot aplica aici.

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista): -

De ce ai iesit din NR?: Am plecat pentru ca am lasat account-ul pe bara 2-3 luni.

Esti pe black list-ul unei factiuni? (specifica): Nu.

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: Da.

ScreenShoot cu NR skill: http://imageshack.us.../samp002ps.png/

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Doresc sa intru in News Reporter deoarece vreau sa revin in aceasta factiune pasnica si sa ajut cu tot ce pot,doresc sa lucrez cu liderul de nota 10+ si cu oameni si jucatori de incredere cu care poti face o echipa oricand.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Pai,la inceput,eram un nimeni intr-o lume mare a B-Zone-lui,ca orice player mi-am luat un job,pe atunci fermier era cel mai platit job,apoi am facut lvl mai mare si am inceput sa inteleg cum sta treaba pe acest server.La level 5 am facut parte din primea mea factiune accea fiind News Reporter,odata ajuns acolo m-am pus pe treaba,cum Vennom era liderul l-am respectat si i-am fost loial pana am plecat.Iar acum la level 9 am venit aici pe forum si am facut o cerere la News Reporter in care mi-se cerera sa fac o scurta istorie a caracterului meu in minim 100 de cuvinte.Aceasta este istoria mea pe server.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): News Reporter se ocupa cu ziare,informatii si stiri proastepete zi de zi,aceasta factiune are ca scop informarea tuturor jucatorilor de pe server cu informatii calare si precise.Acesta este News Reporter.

Screenshoot cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/715/samp001ady.png/

Bara RPG (my stats): bar-000359384.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60): Da.

Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?: Da.

Alte precizari: Va multumesc pentru timpul acordat.

Edited by WhennY

Nick in joc: Mr.Bursucu

Nick-uri anterioare: @@@yonutz

Level: 29

Varsta (reala): 15 ani.

Intre ce ore jucati: 9-12 19-22 in cursul saptamani, 10-15 17-03 in weekand

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 2/3 pe motiv ''abuz de /q'' "/q on /tie"

Ati avut ban? (specificati motivul): Da pentru kamikaze la event

Factiunile anterioare (specificati rank-urile):

The Stracci family - Rank 1

The Corleone family - Rank 1

The Paterno family - Rank 1

The Barzini family - Rank 1

The Cuneo family - Rank 1

Fire & Medic Departament - Rank 3

School Instructor - Rank 1

Tow Truck Company - Rank 2

Federal Bureau Of Investigation - Rank 1

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista): Din Tow Truck Company mi-a dat Gabb /uninvite si nu am mai facut cerere de demisie iar din F.B.I. http://forum.b-zone....e/page__st__700

Ai mai facut parte din NR?: Nu .

De ce ai iesit din NR?: -

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: Da

ScreenShoot cu NR skill: http://uploadimage.r...49385266087.png

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Doresc sa intru in News Reporter deoarece este o factiune cu membrii seriosi si activi si as vrea sa ma alatur lor pentru a ii ajuta la anunturile gratuite si cu tot ce pot eu.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Am inceput sa joc pe B-Zone in Februarie 2011 spunandu-mi un prieten pe nume FLay despre acest server. Am jucat cateva luni pana am facut level 10 si am aplicat in mai multe mafii, am fost acceptat in Stracci (Don Stracci Ciccio) . In Stracci am invatat sa fiu un mafiot. Dupa ce am iesit din Stracci (WIPE) am luat o pauza de cateva luni iar cand m-am reapucat de SA:MP am intrat in mai multe mafii . In momentul de fata am fost in toate mafiile inafara de Tattaglia. Singura mea factiune pasnica este News Reporter unde m-am simtit ca acasa, acum vreau sa ma reintorc in News Reporter pentru a ii ajuta cu tot ce pot.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): News Reporter se ocupa cu anunturi gratuite la fix de ora, cu servici platite, live-uri si cu scrierea/vinzarea ziarelor .

Screenshoot cu /stats: http://uploadimage.r...80827011236.png

Bara RPG (my stats): bar-000179908.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60): Da

Alte precizari: Acorda-mi o unica sansa.

Nick in joc:Liviu

Nick-uri anterioare:Mordred

Level:5

Varsta (reala):12

Intre ce ore jucati:intre 13:00 si 19:00

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul):nu am

Ati avut ban? (specificati motivul):nu

Factiunile anterioare (specificati rank-urile):nu am

Motivul plecarii din ultima factiune:nup

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista):nup

Ai mai facut parte din NR?:nu

De ce ai iesit din NR?:nu

Esti pe black list-ul unei factiuni? (specifica):nu

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?:da

ScreenShoot cu NR skill:nu am

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte):eu doresc sa fiu in news reporter pentru ca este o factiune pasnica si destullll de organizata.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte):pai joc b-zone de 3-4 luni si as dori sa ma bag intr-o factiune

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte):news reporter se ocupa cu publicarea ziarelor, cu anunturi gratuite si cu evente

Screenshoot cu /stats:

Bara RPG (my stats):user-000391027.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60):da

Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?:da

Alte precizari:as fi fericit sa fiu acceptat

Retrag, îmi cer scuze.

Edited by Edutzzu

Nick in joc:Helperr

Nick-uri anterioare:-

Level:8

Varsta (reala):15

Intre ce ore jucati:13-21

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul):0

Ati avut ban? (specificati motivul):Nu am avut ban

Factiunile anterioare (specificati rank-urile):Nu am avut

Motivul plecarii din ultima factiune:Nu am fost un nici factiune

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista):-

Ai mai facut parte din NR?:Nu

De ce ai iesit din NR?:-

Esti pe black list-ul unei factiuni? (specifica):Nu

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?:Da

ScreenShoot cu NR skill:Am skill 1

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte)Doresc sa intru in News Reporter

pentru ca vreau sa ajut alti playeri,si pentru ca este o factiune pasnica.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Am inceput sa joc sa-mp pt ca ma plictisisem,si nu mai aveam ce jocuri sa ma mai joc

un prieten ma ajutat sa invat tot ce stiu,ma ajutat si cu bani,pe scurt el ma "initiat"in tainele samp.Si tot el mai aratat acest server.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte):News Reporter are datoria ca primele 10 minute dupa ora fix sa publice anunturile gratuite,primite prin sms de la alti playeri.

Screenshoot cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/12/samp227s.png/

Bara RPG (my stats):

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60):da

Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?:Da

Alte precizari:Multumesc

Nick in joc: CosMiN1898

Nick-uri anterioare: -

Level: 17

Intre ce ore jucati: 15:00 - 23:00 in timpul scoli iar in weekend de la 8-9 dim pana pe la 2-3 seara.

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 2/3 cand m-am apucat de samp aveam lv 3 si am facut dm:( atunci nu stiam ce inseamna.

Ati avut ban? (specificati motivul): Da, am avut ban pentru ca am facut dm.

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): Fireman/Paramedic ( Rank 2 )

Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou.

Ai mai facut parte din NR?: Nu,dar as vrea sa fac parte.

Esti pe black list-ul unei factiuni? (specifica): Nu, nu sunt.

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: Da.

ScreenShoot cu NR skill: http://postimage.org/image/bvn8vji2d/

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Doresc sa intru in News Reporter deoarece este o factiune respectata, membrii care se implica foarte mult in ceea ce fac, un lider capabil de functia pe care o are.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Totul a inceput in vara lui 2011, cand nu mai aveam ce sa ma joc... Aveam un prieten care se juca Sa:mp si el mi-a spus de acest server.Am inceput sa ma joc cu el pe b-zone vorbeam pe skype el ma mai ajuta cu banii si am inceput sa muncesc si eu la ferma,la gunoi si asa am strans banii de un sunrise.Cu timpul am intrat si eu intr-o factiune si am parasito.In timp m-am mai plictisit de sa:mp si ma gandeam sa ma las si m-am mai gandit mai bine cu nu este decizia cea mai buna sa fac asta.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): News Reporter se ocupa cu ziare, interviuri in direct, anunturi gratuite si nu in ultimul rand pachetele speciale.

Screenshoot cu /stats: http://postimage.org/image/qgo17xocn/

Bara RPG (my stats): http://b-zone.ro/bar-000380101.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60): Da.

Alte precizari: Multumesc.

Edited by CosMiN1898

Nick in joc: Aragorn

Nick-uri anterioare: Nu am avut.

Varsta (reala): 16

Intre ce ore jucati: 09:00--12:00~~20:00--00:00(luni-vineri in timpul scolii) si pe tot parcursu zilei in timpul liber.

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 2/3 (DM aiurea si limbaj--eram level mic si nu stiam "cu ce se mananca SA:MP")

Ati avut ban? (specificati motivul): Da, parola gresita / limbaj.

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): Tattaglia Family (2), Taxi Cab Company (3), Cuneo Family (2).

Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa intru intr-o factiune pasnica, cred ca nu am destula experienta pentru o mafie.

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista): http://forum.b-zone.ro/index.php/topic/8021-the-cuneo-family-demisii/page__st__960

Ai mai facut parte din NR?: Nu

ScreenShoot cu NR skill: http://postimage.org/image/r8c1mp31h/

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Aceasta factiune pasnica are o meserie frumoasa, cu membri corecti si seriosi.Imi place sa lucrez in echipa cu asemenea oameni.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Am inceput ca orice player, in luna august al anului trecut.In primele zile am fost ajutat de un baiat care juca de mult pe B-Zone.Am inceput cu meseria de mecanic la care aveam skill-ul minim.Am vazut ca nu prea se faceau bani, asa ca am incercat mai multe: Fermier, BusDriver si in sfarsit am ales meseria de Garbageman unde se castiga cel mai bine.Am inceput sa strang bani pentru a imi cumpara licentele de care aveam nevoie.Harta o stiam foarte bine deoarece jucasem mult SinglePlayer.A trebuit doar sa invat HQ-urile factiunilor, zonele bizzurilor si zonele cu joburi.Am avut 2 prieteni buni care s-au apucat in acelasi timp cu mine, ne ajutam intre noi si ne dadeam sfaturi.Cand am inceput sa cresc in level ma gandeam sa intru intr-o factiune.Am incercat sa intru in Taxi Cab Company, dar am picat testul.La level 10 am decis sa aplic intr-o mafie, Tattaglia Family fiind prima mea factiune.In luna decembrie am fost dat afara din aceasta mafie deoarece am avut probleme cu calculatorul(si am fost inactiv).Am decis sa incerc din nou in Taxi Cab Copmany unde am reusit sa intru.Dupa aproximativ 2 luni am decis sa ies din aceasta factiune, dar cu gandul ca intr-o zi ma voi intoarce.Sper ca nu v-am plictisit.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): Este o factiune pasnica, o institutie mass-media care se ocupa cu distribuirea de ziare,da anunturi gratuite pentru playeri.News Reporter acorda interviuri playerilo(live) sau organizeaza emisiuni.(concurs de popularitate)

Screenshoot cu /stats: http://postimage.org/image/9w1mugm63/

Bara RPG (my stats): user-000337601.png

Alte precizari: RESPECT si multumesc pentru atentie !

Edited by Aragorn

Nick in joc: Caps

Nick-uri anterioare: CapsStar

Level: 34

Varsta (reala): 17

Intre ce ore jucati: Dimineata si seara, 20:00-00:00

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 0/3

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): News Reporter-rank 6,Paterno Family-rank 5,P.D-rank 1,Paterno Family-rank 4,Barzini Family-rank 1,Paterno Family-rank 2.

Motivul plecarii din ultima factiune: Inactivitate.

Ai mai facut parte din NR?: Da, per total 4 luni.

De ce ai iesit din NR?: Vroiam intr-o mafie, mai pe scurt: curiozitatea.

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: Cum am spus, nu datorez nimic nimanui.

ScreenShoot cu NR skill: http://postimage.org/image/kk698m4r5/

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Pentru ca doresc sa iau interviuri iar, sa dau news-uri, sa ajut cu cunostintele mele factiunea si sa o imbunatatesc cu calitatile mele.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): -

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): Cu informarea oamenilor cu cele mai noi stiri, cu anunturile gratuite de la fix, interviuri si ziare.

Screenshoot cu /stats: http://postimage.org/image/kk698m4r5/

Bara RPG (my stats): bar-000164103.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60): Normal.

Alte precizari: I'm back !!!

CRISTI_KR - Respins, nu merg pozele.

Spencer - Acceptat pentru teste, nu irosi sansa.

CaTaBoSs - Respins.

Liviu - Respins.

Night. - Respins, nu merg pozele.

draco - Respins.

WhenN. - Respins.

Mr.Bursucu - Respins.

Heleprr - Respins.

CosMiN1998 - Acceptat pentru teste, nu irosi sansa.

Aragorn - Acceptat pentru teste, nu irosi sansa.

Caps - Acceptat.

!: Pentru teste sunteti rugati sa-l contactati pe sRn/everzor/k1ll3r1/rELoaD./BrEaKz!

!: Daca nu va prezentati in maxim 24 de ore pentru teste sunteti respins!

News Reporter recruteaza 4 persoane.

Nick in joc:

Nick-uri anterioare:

Level:

Varsta (reala):

Intre ce ore jucati:

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul):

Ati avut ban? (specificati motivul):

Motivul plecarii din ultima factiune:

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista):

Ai mai facut parte din NR?:

De ce ai iesit din NR?:

Esti pe black list-ul unei factiuni? (specifica):

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?:

ScreenShoot cu NR skill:

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte):

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte):

Screenshoot cu /stats:

Bara RPG (my stats):

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60):

Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?:

Alte precizari:

Daca cererea nu contine o poza cu /stats si /time, aplicatia va fi respinsa. Mai sunt necesare si informatiile de pe /rpg, adica "My stats". Fara acest lucru, cererea va este respinsa!

Edited by sRn

Nick in joc: Rawel

Nick-uri anterioare: z1p., AndreiONS

Level: 21+

Varsta (reala): 16 ani.

Intre ce ore jucati: 15:00 - 20-00

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 1/3(/ad)

Ati avut ban? (specificati motivul): nu

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): School Instructor - 1,Paterno x3 - 1,2,3,Barzini - 1,Paterno - 2,Cuneo - 1,Paterno - 1,Stracci -1,Paterno -2 ,Cuneo - 1,National Guard - 1,Paterno - 2, F.B.I. - 1.

Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme in viata cotidiana.

Ai mai facut parte din NR?: nu.

Esti pe black list-ul unei factiuni? (specifica): nu.

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: in cazul in care m-as afla, da.

ScreenShoot cu NR skill: http://i.imgur.com/Ee4Tb.jpg

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): in primul rand, doresc sa ajut la informarea playerilor, cu cele mai "hot" stiri, dar si cu interviurile luate in exculsivitate.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): -

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): in opinia mea, news reporter se ocupa cu, informarea playerilor, legat de cele mai noi stiri, si cu preluarea interviurilor, in exclusivitate.

Screenshoot cu /stats: http://i.imgur.com/VDqUW.jpg

Bara RPG (my stats): bar-000257161.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60): desigur.

Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?: desigur.

Alte precizari: -

Edited by Andreiftw

Nick in joc: Bonzay

Nick-uri anterioare: Gat

Level: 32

Intre ce ore jucati: In timpul saptamanii intre orele 11:00-12:00/18:00 - 01:00 iar in weekend mai des.

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 0

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): Taxi (2), Barzini (5), Corleone, (1), Barzini, (3), Cuneo (3), Tattaglia, (5), Barzini (5), News Reporter (1) Tattaglia (3)

Motivul plecarii din ultima factiune: Decizie propie.

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista): http://forum.b-zone....y/page__st__780

De ce ai iesit din NR?: Lipsa de activitate,am fost in renovari cu casa.

ScreenShoot cu NR skill: http://s17.postimage...p/sa_mp_000.png

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Vreau sa fac parte din NR deoarece am mai fost insa din cauza inactivitatii nu am putut sa demonstrez ca pot face o treaba buna. Vreau sa incerc o factiune pasnica si sa stau la locul meu pentru ceva timp.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Bonzay s-a nascut in Los Santos, intr-o familie cu 3 frati. Parintii lui au lucrat in lumea Mass-Media, mama sa ca prezentatoare de stiri iar tatal sau cameraman. Visul lui este sa ajunga un reporter de succes la BBC. In urma cu 2 zile a trimis o aplicatie scrisa catre BBC in urma careia a primit un raspuns, raspunsul a fost afirmativ. Este asteptat acum la centrul BBC din Londra ca sa dea interviul oral pentru post.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): News Reporters se ocupa cu publicarea anunturilor primite de la jucatori, distribuirea ziarelor, cu liveuri si concursuri diverse (ca cel de popularitate).

Screenshoot cu /stats: http://s17.postimage...t/sa_mp_001.png

Bara RPG (my stats): bar-000105011.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60): Bineinteles.

Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?: Bineinteles.

Alte precizari: Multumesc si bafta celorlalti aplicanti.

Edited by Bonzay

Nick in joc: Craigston.

Nick-uri anterioare: None

Level: 14

Varsta (reala): 15

Intre ce ore jucati: 14: 24 09 : 24 cu pauze

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 2/3 1limbaj 1dmaiurea

Ati avut ban? (specificati motivul): Da, pentru limbaj cand am luat warn am primit si pentru limbaj.

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): Rank 1 - Paterno Family & Corleone Family

Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut o perioada de timp si nu am avut timp de Sa-Mp

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista): Nu exista

Ai mai facut parte din NR?: None

De ce ai iesit din NR?: None

Esti pe black list-ul unei factiuni? (specifica): Nu, sunt baiat cuminte.

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: Da, dar nu este cazul.

ScreenShoot cu NR skill: http://tinypic.com/r/142sq9t/5

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Imi place foarte mult Agentia pentru ca ei isi fac cel mai bine treaba si ei fiind foarte seriosi m-au facut si pe mine sa aplic aici.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Craigston s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie cu 1 frate. Parinti lor isi fac treaba zi de zi pentru ai intretine pe copii lor dand la oameni in trafic ziare cu tot feluri de anunturi contra cost. Fratele sau mai mic Craigston. avea un singur vis, sa ajunga la academia lui Dinu Patriciu de acolo el de mic invatand multe lucruri pentru a se face reporter la canalul de televiziune PROLos Santos. Visul lui a fost realizat la varsta de 22 de ani dupa ce a terminat facultatea iar el cu experienta a dat un interviu pentru prezentarea Horoscopului de dimineata de la ora 8, si a trecut cu brio. Craigston in momentul de fata are o familie cu 2 copii si el traind cu nevasta sa in orasul Los Santos VineWood el isi face treaba pana la adanci batraneti.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): News Reporter se ocupa cu vanzarea ziarelor , cu anunturi in ziar si cu interviuri loatea de vedete si concursuri de toate felurile

Screenshoot cu /stats: http://tinypic.com/r/242yfyq/5

Bara RPG (my stats): user-000292493.png

Alte precizari: Sper sa fiu acceptat! Multumesc anticipat.

Edited by fappeRR

Nick: MeIsBest002

Varsta reala: 17

Level: 5

Intre ce ore jucati?: 22:00-02:00

ScreenShot /stats: http://postimage.org/image/6fmlbu5qz/

De ce doresti sa intri in News Reporter?: Pentru ca o consider cea mai buna factiune.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter?: Cred ca se ocupa cu ziarele,informarea si socializarea.

Stii regulile News Reporter?: da

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in News Reporter pentru minim 2 saptamani?: da

Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din News Reporter?: da

Alte precizari?N-am.

Edited by MeIsBest002

Nick in joc: Alexis

Level: 27

Varsta (reala): 17 ani

Intre ce ore jucati: 16:00-18:00 si 21:00-1:00

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 0/3

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): Fire & Medics Departaments-Rank 1,School Instructor-Rank 1,FBI-Rank 1,Barzini-Rank 1,Corleone-Rank 1,Paterno-Rank 1,Cuneo-Rank 2

Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa intru intr-o factiune pasnica

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista): DEMISIE

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: -

ScreenShoot cu NR skill: SKILL NR

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Pentru ca este cea mai activa factiune de pe server si pentru ca imi doresc foarte mult sa iau live-uri

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Am inceput sa joc sa-mp pe B-zone in luna August din vara anului 2011,ca orice player nou pe server am avut nevoie de bani asa ca o vreme am muncit la ferma,cand am facut level 5 am decis ca trebuie sa aplic intr-o factiune aceasta fiind Fire & Medics Departament unde Allen m-a acceptat dupa o scurta perioada petrecuta cu medici am decis sa incerc ceva nou asa ca am aplicat in School Instructor dar am simtit ca nici aceasta factiune nu ma reprezinta asa ca am decis sa aplic in Barzini,dar aici din cauza unui wipe nu am putut sta mai mult de o saptamana,dar acest wipe mi-a dat oportunitatea de a aplica in FBI unde a fost si cea mai frumoasa perioada a mea de pe B-zone,dar dupa 1 luna si ceva am decis sa incerc o mafie aceasta fiind Corleone,din pacate nu a fost o alegere foarte bun demisionand foarte repede si apoi intorcandu-ma in FBI,dupa aproximativ 3 saptamani am decis sa ma las de sa-mp,dar dupa 2 saptamani m-am reapucat si am aplicat in Paterno unde din cauza unor probleme am fost demis,dupa ce am fost dat afara din Paterno am aplicat in Cuneo unde am stat timp de o luna si am demisionat luand decizia de a aplica intr-o factiune pasnica .

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): Eu cred ca News Reporter se ocupa cu liver-uri,anunturi si cu stiri despre server

Screenshoot cu /stats: STATS

Bara RPG (my stats): bar-000321250.png

Alte precizari: Multumesc pentru timpul accordat cereri mele

Edited by Alexis

Rawel - Acceptat pentru teste, nu irosi sansa.

Bonzay - Acceptat pentru teste.

Craigston. - Respins.

MeIsBest002 - Respins, cerere imcompleta.

Alexis - Acceptat pentru teste.

!: Pentru teste sunteti rugati sa-l contactati pe sRn/everzor/k1ll3r1/rELoaD./BrEaKz!

Nick in joc:

Nick-uri anterioare:

Level:

Varsta (reala):

Intre ce ore jucati:

De ce ai iesit din NR?:

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?:

ScreenShoot cu NR skill:

Screenshoot cu /stats:

Bara RPG (my stats):

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60):

Alte precizari:

Daca cererea nu contine o poza cu /stats si /time, aplicatia va fi respinsa. Mai sunt necesare si informatiile de pe /rpg, adica "My stats". Fara acest lucru, cererea va este respinsa!

Nick in joc: aDaTa

Level: 8

Varsta (reala): 14

Intre ce ore jucati: 14:30 - 19:00

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 0

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): -

Motivul plecarii din ultima factiune: -

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: -

ScreenShoot cu NR skill: 0

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Doresc sa intru in News Reporter deoarece este o factiune serioasa cu membrii activi si as vrea sa ma alatur acestei factiuni pentru a va ajuta cu ce pot.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): aDaTa, pe numele lui real: Mihai, este un baiat de 14 ani care doreste ca News Reporter sa fie prima lui factiune din care face parte. Odata cu inaintarea in level, aDaTa, isi facea tot mai multi prieteni. Tot de la prieteni, aDaTa a aflat ca job-ul "Garbage Man" este unul profitabil, asa ca s-a pus pe munca, iar in numai 4 zile, aDaTa a reusit sa stranga suma de 1.000.000$. In prezent, aDaTa incearca sa-si gaseasca o factiune potrivita, asa ca s-a gandit ca locul lui ar putea fi in News Reporter

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): News Reporter se ocupa cu informarea playerilor in legatura cu vremea,traficul. Iar deseori acestia iau live-uri si vand ziare.

Screenshoot cu /stats: http://img220.imageshack.us/img220/8503/gtasa2012031215013031.png

Bara RPG (my stats): bar-000297325.png

Alte precizari: -

Nick in joc: CRISTI_KR

Level: 6

Varsta (reala): 13 ani

Intre ce ore jucati: Joc intre oraele 15:00 si 18:00, chiar mai mult. In weekend, minim 5 ore.

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): -

Ati avut ban? (specificati motivul): Un ban de o zi pentru ca am cerut bani de level up la admin, chiar daca aveam acesti bani.

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): -

ScreenShoot cu NR skill: samp032hp.png

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Imi doresc sa intru in aceasta factiune, deoarece meseria de reporter este preferata mea, iar membrii NR sunt cei mai de treaba.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): In Los Santos, la aeroport, o aeronava a ateriazat si m-a adus in acest oras. Aici mi-am luat primul meu job - bus driver. Apoi am inchiriat o camera intr-o casa in Jefferson, am inchiriat masini, mi-am inceput viata in aceasta lume. Cu timpul mi-am facut prieteni si am ajuns sa detin level 6. Fiind un player destul de cuminte, nu am luat pana acum niciun warn si un singur ban. Cu speranta de a castiga, concurez la diferite eventuri sau incerc sa imi folosesc jobul pentru a strange bani. Visul meu este sa am o masina, nu foarte scumpa si o casa modesta in orasul Los Santos.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): Dupa parerea mea, News Reporter se ocupa cu publicarea anunturilor de pe server, cu tiparirea ziarelor si cu interviurile luate playerilor.

Screenshoot cu /stats: samp031af.png

Bara RPG (my stats): bar-000350068.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60): Desigur

Alte precizari: Cererea este aceeasi, doar imaginile sunt schimbate.

Edited by CRISTIKR

Nick in joc: maraila

Nick-uri anterioare: Nu am avut

Level: 7

Intre ce ore jucati: 14:00 si 21:30

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): Nu am nici unul.

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): Nu am!

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am avut.

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista): Nu exista

Ai mai facut parte din NR?: Nu,pe acest server.

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: Nu este cazul

ScreenShoot cu NR skill: http://imageshack.us/photo/my-images/195/samp003tb.png/

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Doresc sa fac parte din aceasta factiune pentru ca este o factiune foarte respectabila cu membrii respectabili si pentru ca imi place cu ce se ocupa aceasta factiune.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Acest caracter a fost creat la mijlocul lunii august.A inceput totul de la levelul de start adica 1 si la inceput avea ca job,jobul de Fermier la ferma de langa Trucker.Intre timp facuse level 7 si am decis sa aplic la News Reporter.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): News Reporter se ocupa cu anuntarea playerilor de noutatile aparute si cu interviuri.

Screenshoot cu /stats: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img854/6467/samp000jj.png

Bara RPG (my stats): user-000142882.png

Alte precizari: Sper sa fiu acceptat!!!!

• Nick in joc: Bob.Marley
    Nick-uri anterioare: None.
    Varsta (reala): 17 ani.
    Intre ce ore jucati: 14:00 - 01:00 , in weekend joc mai mult.
    Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 0/3.
    Factiunile anterioare (specificati rank-urile): Tow Truck Company - rank 2, Tattaglia Family - rank 2, Federal Bureau Of Investigations - rank 1, The Barzini Family - rank 1.
    Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou.
http://forum.b-zone.ro/index.php/topic/8018-the-barzini-family-demisii/page__st__940
Ai mai facut parte din NR?: Nu.
ScreenShoot cu NR skill: http://postimage.org/image/76kty432l/
De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Doresc sa intru in NR pentru ca nu am fost niciodata in aceasta factiune si as fi foarte curios sa incerc. Imi place cu ce se ocupa NR,
O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Poveste mea a inceput acum ceva timp cand m-am hotarat sa intru pe b-zone si sa-mi fac o cariera aici. Totul a decurs perfect inca de la inceput, deoarece am avut foarte multa grija sa nu deranjez pe nimeni pe server si sa-mi vad de treaba, sa nu-mi creez un renume urat. Dupa mai multe joburi pe care le avusesem, la level 5 am fost acceptat in TTC unde am facut o treaba foarte buna, la fel ca in toate factiunile in care am fost Tattaglia, F.B.I si Barzini. O singura data am fost avertizat pentru ca am incalcat o regula intr-o fatiune, si aceasta a fost TCC, cand am stat AFK in cabina de spawn...eram la inceput nu stiam, dar in rest peste tot pe unde am fost am facut numai lucruri bune si nu am deranjat pe nimeni.
Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): NR este factiunea pasnica care se ocupa cu informarea serverului in legatura cu noutatile acestuia, el sunt facute cunoscute ori prin ziare cu diferite titluri ori prin /news-uri. NR oferta diferite servicii cum ar fi concursurile de popularitate si live-urile. In afara de toate acestea mai sunt si binele cunoscute anunturi de la ora fixa care tin de la fix pana la si :10.
Screenshoot cu /stats: http://postimage.org/image/bh437fxjr/
Bara RPG (my stats): user-000355799.png
Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?: Da, desigur.
Alte precizari: Multumesc anticipat !

Nick in joc: CrazyWolf

Level: 16

Varsta (reala): 14

Intre ce ore jucati: seara

Cate warn-uri aveti? (specificati motivul): 1/3 am dat un /ad cu : Cati cai putere are un Turismo? si altul cu R: o herghelie putere, si am luat warn

Ati avut ban? (specificati motivul): nu

Factiunile anterioare (specificati rank-urile): F/P(1); Corleone(1); Cuneo(1); F&M D(1); Paterno(2); FBI(1)

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu ma intelegeam bine cu doi colegi...

Link-ul catre cererea de demisiei (daca exista): http://forum.b-zone....e/page__st__700

Ai mai facut parte din NR?: Nu.

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL?: Daca as fi pe un BlackList as fi dispus sa platesc.

ScreenShoot cu NR skill:

De ce doresti sa intri in News Reporter? (minim 30 de cuvinte): Deoarece vreau sa informez lumea cu tot ce se intampla nou pe server, sa fac interviuri cu anumiti playeri sau concursuri de popularitate, sa-mi fac multi prieteni noi.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 de cuvinte): CrazyWolf s-a nascut in orasul Los Santos. A copilarit pana la 4 ani intr-o casa din cartierul jefferson, la varsta de 4 ani parintii lui au murit intr-un accident de masina, de atunci el a trait in santuri si canale si in fiecare zi cersea la coltul strazii pentru painea de toate zilele. Cand a devenit major a incercat multe job-uri dar nu prea i-au placut si tot incearca sa-si gaseasca un loc de munca unde sa-i placa, el spera ca in News Reporter va reusi.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter? (minim 20 de cuvinte): News Reporter se ocupa cu anuntarea playerilor de pe server cu tot ce se intampla nou, anunuturile gratuite de la fiecare PayDay, live-uriler si concursurile de popularitate.

Screenshoot cu /stats:

Bara RPG (my stats): http://

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60): Desigur

Esti de acord sa respecti liderul si membri cu rank mai mare?: Desigur

Alte precizari: Sper sa fiu acceptat

Multumesc anticipat!

RETRAG!

Edited by xCrazZyxWolfXXX

aDaTa - Acceptat pentru teste, nu irosi sansa.

CRISTI_KR - Respins.

maraila - Respins.

Bob.Marley - Acceptat pentru teste.

Nick in joc:

Nick-uri anterioare:

Level:

Varsta (reala):

Intre ce ore jucati:

De ce ai iesit din NR?:

ScreenShoot cu NR skill:

Screenshoot cu /stats:

Bara RPG (my stats):

Alte precizari:

Nick in joc: SpY

Nick-uri anterioare: Nu am avut vre-un nick-name anterior.

Level: 5

Intre ce ore jucati: Nu am ore fixe, de obicei dupa-masa cand vin de la liceu.

Cate warn-uri aveti ? (specificati motivul) Spre deosebire de altii, nu am pana acum nici-un warn.

Ati avut ban ? (specificati motivul) Nu.

Factiunile anterioare (specificati rank-urile) Momentan nu am facut parte din nici-o factiune.

Link-ul catre cererea de demisie (daca exista) -

Ai mai facut parte din NR ? Incerc acum sa imi incep cariera in aceasta factiune.

De ce ai iesit din NR ? -

Esti pe black list-ul unei factiuni (specifica) Nu, nu sunt datorita comportamentului meu.

Esti de acord sa achiti suma ceruta de factiunea respectiva ca sa te scoata de pe BL ? Desigur.

ScreenShot cu NR skill: Click !

De ce doresti sa intri in News Reporter ? (minim 30 cuvinte) Dupa cum am mai spus mai sus doresc sa intru in NR pentru ca eu consider ca aceasta factiune mi se potriveste, dupa cum am citit regulamentul si informatiile factiunii cred ca tot ceea ce voi face aici voi face in favoarea factiunii si nu in ultimul rand voi face de placere.

O scurta istorie a caracterului (minim 100 cuvinte) Salut, numele caracterului meu din game este SpY, am intrat pe server in data de 25 decembrie cu gandul de a-mi face prieteni noi si a face lucruri noi, pana in prezent la level 5 am lucrat in favoarea comunitatii (GarbageMan) dar acum, facand level 5, am posibilitatea de a incerca ceva nou, mai exact o factiune pasnica.Am ales sa incerc aceasta factiune pentru ca imi place cu ce se ocupa si vreau sa imi fac prieteni noi.In momentul de fata consider ca aici ma voi simti cel mai bine.

Cu ce crezi ca se ocupa News Reporter ? (minim 20 cuvinte) NR se ocupa cu publicarea anunturilor gratuite sau a servicilor platite.Pe langa acest lucru ei se mai ocupa si cu live-urile dar si cu diferite concursuri de popularitate, etc.In mare, ei ne tin la curent cu noutatile petrecute pe server.

ScreenShot cu /stats: Click !

Bara RPG (my stats): bar-000381274.png

Esti de acord sa stai minim 2 saptamani in NR ? (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60) Desigur.

Esti de acord sa respecti liderul si membrii cu rank mai mare ? Consider ca fiecare membru, indiferent de rank trebuie respectat asa cum si ei ma respecta pe mine.

Alte precizari: Multumesc pt. timpul acordat.

Edited by Spyy

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.