Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Am venit de la scoala. Trebuie sa ma pun sa invat pentru teza :( la mate.

 

Eu am maine teza la romana, nu am invatat nimic. Si nu ma prea obosesc sa invat, nu am ce sa invat. Am invatat cat am putut, aia e. Dar la matematica, o sa fie fun rau de tot, acolo merg ca anul trecut, fara sa invat o boaba si iau cea mai mare nota din clasa. Bun, revenind la oile noastre, eu inchei cu tezele abia in decembrie, ceea ce e nasol. In vacanta de iarna voi face ceva special cu KaZe, un concurs special, cu un premiu special. Doar atat va zic, restul, veti afla atunci. Nu cred ca voi intra astazi in joc, asa ca, ne auzim maine seara, pentru ca joi este liber (1 decembrie). Aveti grija ce faceti.

Link to comment
Share on other sites

Eu am maine teza la romana, nu am invatat nimic. Si nu ma prea obosesc sa invat, nu am ce sa invat. Am invatat cat am putut, aia e. Dar la matematica, o sa fie fun rau de tot, acolo merg ca anul trecut, fara sa invat o boaba si iau cea mai mare nota din clasa. Bun, revenind la oile noastre, eu inchei cu tezele abia in decembrie, ceea ce e nasol. In vacanta de iarna voi face ceva special cu KaZe, un concurs special, cu un premiu special. Doar atat va zic, restul, veti afla atunci. Nu cred ca voi intra astazi in joc, asa ca, ne auzim maine seara, pentru ca joi este liber (1 decembrie). Aveti grija ce faceti.

Back de la liceu.

Eu am dat azi teza la romana (copiat pe rupte)

Nasol si eu am teza la mate engleza si romana in decembrie si inca 6 teste si inca o saptamana de practica.

Abia astept concursul tau :),poate cand ai timp te uiti si peste ziarul meu (paper 4).

Voi ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

Buna seara all! I`m home.

Am venit si eu acasa, ma duc sa mai invat cate ceva si ne vedem in game.

Si eu mai am teza la mate, pe 5 Decembrie si dupa inchei cu toate.

Succes tuturor si ne auzim in cateva ore!

Link to comment
Share on other sites

N'seara, eu am terminat cu tezele, am luat 7 la Economie si 6 la Romana ... :| Astept si pe aia de la Mate ... acum invat la marketing 8-|. O sa intru si eu in juma de ora ... :*

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata NR

Din pacate scoala noastra face ore si azi.....:((

Care e treaba prin game? mie nu stiu ce are de nu vrea sa se logheze.. in fine o sa il verific deseara si poate il rezolv.... v-am salutat si bafta la scoala celor care fac azi.... celor care stau acasa nu pot sa le spun decat mini-vacanta placuta:P

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Sunt 'noul' vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine cu totii si sa mentinem factiunea pe primul loc.

Daca am suparat pe cineva in trecut, imi cer scuze. Vreau sa uitam tot si sa ne distram. Pan' la urma pentru asta sunt facute jocurile.

Tot nu ati scapat de mine. >:)

 

#Si eu fac ore azi. Credeam ca scap, dar in weekend plec la munte. :)

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineatza. Bine ai venit MrYon.

O sa ne distram, mai ales acum cand am si eu rank mai mare ca tine. >:)

Te pomenesti ca ma bagi la ture, nu? :))

Las' ca vezi. De nu ti-oi da foc la Slamvanu' ala amarat. :))

 

#Eu mai stau putin si plec.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.