Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Pheno Legend said:

Eu nu frecventez acest topic. Voi in general faceti spam pt: Content Count sau ce era aia.

Si tu de ce nu faci??

Link to comment
Share on other sites

@Ryz Kukerytorul, faceam conversatie. :)) Hai sa spunem mici povestioare din istoria noastra NR, incep eu: Cand eram rank 3 parca, am ajutat un prieten sa intre NR si i-am facut raportul 2 saptamanai pana sa ia rank 2, apoi si-a pus demisia. Va astept si pe voi, @Claudiu King @Pheno Legend @VladTepes @Mihaitaaa @Ryz Kukerytorul, dar si pe restul daca aveti povesti interesante.

Edited by Donald
Link to comment
Share on other sites

La rang 3 l-am injurat pe unu' de 3/3, iar cand intra Juve ma asteptam sa imi dea 1/3 si sa ii zic ca imi pare rau ca nu i-am zis "sa-mi giugiulesti barzoiu" si cand colo a intrat si mi-a zis "ultimele cuvinte" si i-am zis sa ma lase pe mn sa-l rog sa retraga. M-am milogit 10 minute de el.

Link to comment
Share on other sites

@Pheno Legend Pacat ca a retras.

@Donald, pfui, de unde sa incep. Acum ceva ani cand eram in NR cu BIS (aka OldNab) vorbeam pe [/f] de Skype in timpul anunturilor gratuite. Am dat anunt ca ~cineva~ vinde Skype cu 200 km rulati, [/sms ...]. Spre mirarea mea, nu am primit nimic (era seara). Cand am fost sublider in NR acum cateva luni de zile am luat ban pentru jetpack. Trist e ca eu chiar am avut jetpack in acel moment pus. Am dat [/q] in secunda doi, dar AdmBot mi-a luat-o inainte. Aparent exista un cod cu ajutorul caruia iti poti pune jetpack. Nu, nu vi-l zic:)). Prima oara cand am fost in NR, in 2014 pare-mi-se, am dat anunt cu "Vrei sa-ti  freci daravela la sedinte? Sa scuipi seminte pe lider? NR Recruteaza". Evident, 3/3 cu 60 FP. Tot cu BIS, pe atunci, am fost primii reporteri care au primit interdictie la unul din serviciile oferite de News Reporters, si anume la interviuri. Imagineaza-ti ca am facut atat de mult misto pe live ca am primit kick cu motiv ":)))))".

Edited by Mihaitaaa
Link to comment
Share on other sites

Ba eu legat de NR nu prea am povesti interesante, doar ca il mai lasam pe fratemiu sa dea interviuri de pe contul meu si se facea de multe ori de ras cu greseli gramaticale si multi imi ziceau ca sunt o rusine pentru un rang 4, @Juvestie mai bine =))

Link to comment
Share on other sites

Vreti povesti din NR? Mitza si donald cred ca stiu faza.. acu 7 luni stateam si eu si dadeam live ca omu, pana cand unu a inceput sa si bata joc grav, atunci i a intrebat pe rank 5+ ce sa fac, eu avand rank 4.. mi au zis sa opresc live si sa I bag pe blacklist.. ce mi a dat mie prin minte: "Dau /bl si gata il adaug", asa am ajuns primul reporter din istorie care baga om pe blacklist fara sa puna pe forum, evident a intrat pluto imediat si mi a ars un fw.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, chronosx said:

Vreti povesti din NR? Mitza si donald cred ca stiu faza.. acu 7 luni stateam si eu si dadeam live ca omu, pana cand unu a inceput sa si bata joc grav, atunci i a intrebat pe rank 5+ ce sa fac, eu avand rank 4.. mi au zis sa opresc live si sa I bag pe blacklist.. ce mi a dat mie prin minte: "Dau /bl si gata il adaug", asa am ajuns primul reporter din istorie care baga om pe blacklist fara sa puna pe forum, evident a intrat pluto imediat si mi a ars un fw.

Nu cred ca esti primul care a bagat pe cineva pe BL aiurea =))

Btw faina semnatura, APAR SI EU :D

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, chronosx said:

Vreti povesti din NR? Mitza si donald cred ca stiu faza.. acu 7 luni stateam si eu si dadeam live ca omu, pana cand unu a inceput sa si bata joc grav, atunci i a intrebat pe rank 5+ ce sa fac, eu avand rank 4.. mi au zis sa opresc live si sa I bag pe blacklist.. ce mi a dat mie prin minte: "Dau /bl si gata il adaug", asa am ajuns primul reporter din istorie care baga om pe blacklist fara sa puna pe forum, evident a intrat pluto imediat si mi a ars un fw.

Pai stii cum se spune, gasesti frunza langa orice oaie, dar nu gasesti oaie langa orice frunza. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ionut S said:

Hai sa va dea dumnezeu sanatate si maicuta domnului d-ampreuna cu el smecheri toti sus acolo, de astazi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine.

Doamne ajuta csz.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, chronosx said:

Vreti povesti din NR? Mitza si donald cred ca stiu faza.. acu 7 luni stateam si eu si dadeam live ca omu, pana cand unu a inceput sa si bata joc grav, atunci i a intrebat pe rank 5+ ce sa fac, eu avand rank 4.. mi au zis sa opresc live si sa I bag pe blacklist.. ce mi a dat mie prin minte: "Dau /bl si gata il adaug", asa am ajuns primul reporter din istorie care baga om pe blacklist fara sa puna pe forum, evident a intrat pluto imediat si mi a ars un fw.

:))))

5 hours ago, Ionut S said:

Hai sa va dea dumnezeu sanatate si maicuta domnului d-ampreuna cu el smecheri toti sus acolo, de astazi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine.

Bine ai venit, sper sa stai ceva printre noi!

 

On 1/13/2018 at 1:26 PM, Dover said:

Salutare!

salut!

 

@Claudiu King, inca astept o poveste amuzanta!

 

P.S. nu uitati sa votati aici mai sunt doar cateva ore http://www.strawpoll.me/14832912

Edited by Donald
Link to comment
Share on other sites

On 1/14/2018 at 1:13 PM, Ionut S said:

Hai sa va dea dumnezeu sanatate si maicuta domnului d-ampreuna cu el smecheri toti sus acolo, de astazi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine.

Bine ai venit, rau ai nimerit..

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.