Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, sKaTeY said:

acum la rank 3 la raportu de activitate cand dau /raport scrie sesiuni live 0/3 si alte activitati 0/42 pot sa vand 42 de ziare si e ok?

Practic așa ar trebui, să se pună la raport ziarele. Poți încerca.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, champioN ZEW said:

Nu prea e placut cu inteligenti in factiune dar se rezolva ;)

Ca doar nu-s primii, care fac sleu mare si dupa ies cu cate un FW pe zi

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, champioN ZEW said:

Poza de acum 2 ani si ceva. Dar ce sens are sa ne legam de aspectul fizic cand noi nu iesim din casa? :)))

Cu acea față nu aș face-o pe smardoiul. Oradea e un oraș mic.

În ceea ce privește ieșitul din casă, nu pot să mă pronunț pentru că nu știu cât ieși tu din casă, exceptând mersul către școală și înapoi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, A F K said:

Cu acea față nu aș face-o pe smardoiul. Oradea e un oraș mic.

În ceea ce privește ieșitul din casă, nu pot să mă pronunț pentru că nu știu cât ieși tu din casă, exceptând mersul către școală și înapoi.

Oradea e un oras mic cu mult potential si probabil mult mai dezvoltat decat comuna in care locuiesti, daca vrei ti-l pot prezenta intr-o zi. Si pe langa asta, crezi ca ma poti speria prin faptul ca folosesti cuvintele "smardoi"?  Ti-am zis, astea nu sunt lucruri de care sa te legi din moment ce tu te consideri o persoana intreaga la minte, parerea mea :). Sunt convins ca ies mai mult ca tine din moment ce esti ofensat pentru faptul ca ti-am dat fw pe alte conturi si te legi de activitatea mea din joc. Eu iti recomand sa-ti vezi de treburile tale ca nu iesi bine din situatia asta oricum ai da-o, tu sau prietenii tai. 

Link to comment
Share on other sites

Salutare, băieți! Nu prea am postat pe aici deloc, voiam doar să vă spun că n-o să mai fac nicio cerere de unban pentru că n-o să am nicio șansă de a fi iertat, plus că nu mai am timp de două conturi, abia de pot intra la waruri, și mai ales că sunt conștient de ceea ce-am făcut, deci nu cred că o să ne mai revedem prea curând în facțiune.. Vă pup și rămâneți cu bine :*

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Peteleu Andrei said:

Ca doar nu-s primii, care fac sleu mare si dupa ies cu cate un FW pe zi

sau respins la examen ?

1 hour ago, Quicky said:

Salutare, băieți! Nu prea am postat pe aici deloc, voiam doar să vă spun că n-o să mai fac nicio cerere de unban pentru că n-o să am nicio șansă de a fi iertat, plus că nu mai am timp de două conturi, abia de pot intra la waruri, și mai ales că sunt conștient de ceea ce-am făcut, deci nu cred că o să ne mai revedem prea curând în facțiune.. Vă pup și rămâneți cu bine :*

-1 -1 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, champioN ZEW said:

Oradea e un oras mic cu mult potential si probabil mult mai dezvoltat decat comuna in care locuiesti, daca vrei ti-l pot prezenta intr-o zi

Cu astfel de glume îți impresionezi colegii de clasă, presupun.

2 hours ago, champioN ZEW said:

Sunt convins ca ies mai mult ca tine din moment ce esti ofensat pentru faptul ca ti-am dat fw pe alte conturi

Nu știu ce fel de aluzie e asta, dar tind să cred că mă confunzi.

 

2 hours ago, champioN ZEW said:

Eu iti recomand sa-ti vezi de treburile tale ca nu iesi bine din situatia asta oricum ai da-o, tu sau prietenii tai. 

Același lucru ți-l pot recomanda și ție, mai puțin amenințările în joc și arfele de rang 6 (care nu cunoaște regulamentul NR, cel puțin regulile A.G. sau RP).

12 minutes ago, Popa said:

sau respins la examen ?

Popică, te referi la Peteleu Andrei Alex, cel care a picat examenul de bacalaureat pentru că a fost prins copiind și astfel a fost eliminat din examen? Destul de trist.

 

1 hour ago, Quicky said:

Salutare, băieți! Nu prea am postat pe aici deloc, voiam doar să vă spun că n-o să mai fac nicio cerere de unban pentru că n-o să am nicio șansă de a fi iertat, plus că nu mai am timp de două conturi, abia de pot intra la waruri, și mai ales că sunt conștient de ceea ce-am făcut, deci nu cred că o să ne mai revedem prea curând în facțiune.. Vă pup și rămâneți cu bine :*

Succes, @Quicky.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, A F K said:

Cu astfel de glume îți impresionezi colegii de clasă, presupun.

Nu știu ce fel de aluzie e asta, dar tind să cred că mă confunzi.

 

Același lucru ți-l pot recomanda și ție, mai puțin amenințările în joc și arfele de rang 6 (care nu cunoaște regulamentul NR, cel puțin regulile A.G. sau RP).

Popică, te referi la Peteleu Andrei Alex, cel care a picat examenul de bacalaureat pentru că a fost prins copiind și astfel a fost eliminat din examen? Destul de trist.

 

Succes, @Quicky.

ce naiba

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, champioN ZEW said:

Oradea e un oras mic cu mult potential si probabil mult mai dezvoltat decat comuna in care locuiesti, daca vrei ti-l pot prezenta intr-o zi. Si pe langa asta, crezi ca ma poti speria prin faptul ca folosesti cuvintele "smardoi"?  Ti-am zis, astea nu sunt lucruri de care sa te legi din moment ce tu te consideri o persoana intreaga la minte, parerea mea :). Sunt convins ca ies mai mult ca tine din moment ce esti ofensat pentru faptul ca ti-am dat fw pe alte conturi si te legi de activitatea mea din joc. Eu iti recomand sa-ti vezi de treburile tale ca nu iesi bine din situatia asta oricum ai da-o, tu sau prietenii tai. 

Nu pune la suflet fratele meu.. ne reauzim pe joc.. ❤️

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, A F K said:

Cu astfel de glume îți impresionezi colegii de clasă, presupun.

Nu știu ce fel de aluzie e asta, dar tind să cred că mă confunzi.

 

Același lucru ți-l pot recomanda și ție, mai puțin amenințările în joc și arfele de rang 6 (care nu cunoaște regulamentul NR, cel puțin regulile A.G. sau RP).

Popică, te referi la Peteleu Andrei Alex, cel care a picat examenul de bacalaureat pentru că a fost prins copiind și astfel a fost eliminat din examen? Destul de trist.

 

Succes, @Quicky.

Ia-ti o viata ca te faci de rusine si pe aici. Din moment ce iti sunt superior si teoretic si practic sigur stiu regulamentul mai bine ca tine.

Pe langa asta, alea nu sunt glume, sunt adevaruri 

Edited by champioN ZEW
capu sus k kade koroana
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, champioN ZEW said:

Ia-ti o viata ca te faci de rusine si pe aici.

Vorbești singur? În locul tău mi-aș face griji pentru examenul de bacalaureat, să nu ajungi ca prietenul tău, Peteleu Andrei.

30 minutes ago, champioN ZEW said:

Din moment ce iti sunt superior si teoretic si practic sigur stiu regulamentul mai bine ca tine.

Sunt convins că ești superior. Faptul că ți-ai dat FW singur pentru o greșeală de începător doar confirmă acest aspect. Asta și faptul că te lauzi singur. Sau atitudinea ta de arogant și "arfist" din joc. Ceilalți membri pot confirma.

Te sfătuiesc să consulți regulamentul facțiunii NR și regulamentul facțiunilor pașnice. Nu vrei să mai iei FW-uri pentru incompetență, corect?

  Poftim , campionule.

screenshot_44.png.13fbfa08977fa254d5b98b132a5f87f8.png

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.