Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Juvinho ToV said:

@Peteleu Andrei pe cine crezi ca pacalesti? Eu zic sa incerci sa nu iti mai faci planuri d-astea ca nu iti ies. Pacat ca nu le faci cu cap chestiile astea.

Ho ma nebunule ???

Stiu ca mi ai zis si pe wapp dar na vreau sa te lamuresc si aici ????

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, xDanoNy said:

Salut, sâmbăta asta aș dori să organizez o activitate in cadrul facțiunii, dar vreau să știu la ce oră puteți și voi să participați, așa că voi lăsa un link cu un strawpoll în care să votați între ce ore să fie. Mulțumesc pentru înțelegere!

 

https://strawpoll.com/kg61wzy7

Eu nu votez, sambata e zii de lucru, etc. Faceti fratilor duminica, cand toata lumea e libera.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South Ragnar47 said:

Eu nu votez, sambata e zii de lucru, etc. Faceti fratilor duminica, cand toata lumea e libera.

Duminica asta nu am eu posibilitatea de a intra în joc, îmi pare rău. În orice caz, prezența este opțională.

Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2019 at 10:57 AM, NortH Andreey said:

Salut baietii, un weekend frumos sa aveti!

ms la fel

On 1/5/2019 at 2:02 PM, schimbaNumele said:

Decat sa ajung prost ca tine mai bine mor. Am cunoscut multi prosti, dar care sa pice bacul pentru ca au copiat si au fost dati afara din examen...Mai rar astfel de specimene.

io am loat baku si tot prost is, cu bak sau fara bak semintzele acelasi gust are

Link to comment
Share on other sites

On Thursday, January 24, 2019 at 2:54 PM, South Ragnar47 said:

Eu nu votez, sambata e zii de lucru, etc. Faceti fratilor duminica, cand toata lumea e libera.

Corect

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.