Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Ryz said:

Sunt cel mai bun psiholog din facțiune 

Ce faci riz? Cum e viata ta? ❤️

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ryz said:

Sunt cel mai bun psiholog din facțiune 

Accept sa faci practica pe mine dar nu garantez ca vei ramane sanatos dupa ce incerci sa ma intelegi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ryz said:

Uite bine, merg la o conferință despre ura și chestii de genu

I-auzi, se fie si ceva despre invidie, ca tare multa e aici :))

Link to comment
Share on other sites

Nu e normal, pana la urma certurile astea sunt din vina tuturor, absolut toți avem o parte de vina, începând cu Maty care a făcut niște greșeli, Krysty a început după, voi în loc sa vorbiți cu el și sa încercați sa faceți treaba treaba ați început sa l jigniti, apoi ați continuat cu Elena, și Elena e vinovata pentru ca nu a încercat sa explice ci a continuat cearta, apoi conducerea ce ne vine cu arogantez ba nimic nu e ok în factiunea asta în momentul de fata, chiar dacă iese Krysty despre care se  presupune ca e ceapa stricata a factiunii tot nu se va rezolva nimic. Se face prea multa drama pentru un joc pe care ar trebui sa ne distram.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ryz said:

Nu e normal, pana la urma certurile astea sunt din vina tuturor, absolut toți avem o parte de vina, începând cu Maty care a făcut niște greșeli, Krysty a început după, voi în loc sa vorbiți cu el și sa încercați sa faceți treaba treaba ați început sa l jigniti, apoi ați continuat cu Elena, și Elena e vinovata pentru ca nu a încercat sa explice ci a continuat cearta, apoi conducerea ce ne vine cu arogantez ba nimic nu e ok în factiunea asta în momentul de fata, chiar dacă iese Krysty despre care se  presupune ca e ceapa stricata a factiunii tot nu se va rezolva nimic. Se face prea multa drama pentru un joc pe care ar trebui sa ne distram.. 

De ce pui raul inainte, fratele meu?

Tine minte de la mine: "Pe cine nu lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti" si "Cu samuraii lupţi ca samuraii, cu tâlharii lupţi ca tâlharii."

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Ryz said:

Nu e normal, pana la urma certurile astea sunt din vina tuturor, absolut toți avem o parte de vina, începând cu Maty care a făcut niște greșeli, Krysty a început după, voi în loc sa vorbiți cu el și sa încercați sa faceți treaba treaba ați început sa l jigniti, apoi ați continuat cu Elena, și Elena e vinovata pentru ca nu a încercat sa explice ci a continuat cearta, apoi conducerea ce ne vine cu arogantez ba nimic nu e ok în factiunea asta în momentul de fata, chiar dacă iese Krysty despre care se  presupune ca e ceapa stricata a factiunii tot nu se va rezolva nimic. Se face prea multa drama pentru un joc pe care ar trebui sa ne distram.. 

Vina mea aici ar trebui sa fie faptul ca am vorbit cu Cristi, nu? Am spus de la inceput, nu am nici macar o vina ca el face PM-uri, nu cum zice un anumit x "esti complice a ceea ce se intampla in NR", chiar le-am si spus anumitor membrii, ba frate, nu e greu sa astepti 10 secunde sa postezi un amarat de anunt, ce mi se raspunde? Elena, nu suntem roboti, pai bai frate cum sa fii robot ca nu te pune nimeni sa inveti anunturile alea.  Da-o naiba de treaba, nu poti sa iti amintesti sa astepti 10 secunde sa dai un anunt? Mi se pare ca deja se poate numi o forma grava..nu mai zic ca iau warn. Voi nu ati inteles, el a vrut ca regula sa fie schimbata, acum sariti pe mine pentru ca pe el deja l-ati stresat cu asta incat e imun la aceste replici, dar eu nu am facut niciun pm vreunui coleg, unicul si singurul a fost facut catre Heruvim(buna Heruvim daca vezi asta, te salut cu respect), iar daca cineva poate dovedi ca eu am facut vreun alt pm in afara de acela, este rugat sa il posteze chiar aici :)) Ca sa intelegei, fiecare om ia deciziile pe care le considera corecte, nimeni nu poate sa oblige pe cineva sa faca ceva impotriva vointei lui, pe mine nu ma intereseaza cearta voastra, keep calm ca si daca greseam un a.i imi facea si mie PM, dar eu nu uit de la mana pana la gura sa astept 10-12 secunde, asta e diferenta.  Nu va mai dati cocosi cand nu e cazul si nu mai aruncati cu ura in stanga si in dreapta daca sunteti pe langa subiect, eu consider ca voi ati incalcat regula in mod special( break the rules, va asumati greseala), dar nu acuzati pe x si y ca din cauza lui aveti voi FW, respectati regulile ca pentru noi sunt facute, nu pentru civili.  BTW, Ryz n-ai ce explicatii sa dai cuiva care merge cu ochelari de cal si isi sustine ideea aia stupida + nu am ce explicatii sa dau nimanui, puteam sa fiu si eu in rand cu "turma", insa eu nu judec pe nimeni dupa comportamentul dintr-un joc, ci pe cel din afara lui. ;)

Edited by Eileen
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Eileen said:

Vina mea aici ar trebui sa fie faptul ca am vorbit cu Cristi, nu? Am spus de la inceput, nu am nici macar o vina ca el face PM-uri, nu cum zice un anumit x "esti complice a ceea ce se intampla in NR", chiar le-am si spus anumitor membrii, ba frate, nu e greu sa astepti 10 secunde sa postezi un amarat de anunt, ce mi se raspunde? Elena, nu suntem roboti, pai bai frate cum sa fii robot ca nu te pune nimeni sa inveti anunturile alea.  Da-o naiba de treaba, nu poti sa iti amintesti sa astepti 10 secunde sa dai un anunt? Mi se pare ca deja se poate numi o forma grava..nu mai zic ca iau warn. Voi nu ati inteles, el a vrut ca regula sa fie schimbata, acum sariti pe mine pentru ca pe el deja l-ati stresat cu asta incat e imun la aceste replici, dar eu nu am facut niciun pm vreunui coleg, unicul si singurul a fost facut catre Heruvim(buna Heruvim daca vezi asta, te salut cu respect), iar daca cineva poate dovedi ca eu am facut vreun alt pm in afara de acela, este rugat sa il posteze chiar aici :)) Ca sa intelegei, fiecare om ia deciziile pe care le considera corecte, nimeni nu poate sa oblige pe cineva sa faca ceva impotriva vointei lui, pe mine nu ma intereseaza cearta voastra, keep calm ca si daca greseam un a.i imi facea si mie PM, dar eu nu uit de la mana pana la gura sa astept 10-12 secunde, asta e diferenta.  Nu va mai dati cocosi cand nu e cazul si nu mai aruncati cu ura in stanga si in dreapta daca sunteti pe langa subiect, eu consider ca voi ati incalcat regula in mod special( break the rules, va asumati greseala), dar nu acuzati pe x si y ca din cauza lui aveti voi FW, respectati regulile ca pentru noi sunt facute, nu pentru civili.

In mare parte sunt de acord cu ce ai spus.

 

As expune si eu problema, dar nu merita, timpul e prea pretios. Oricum, e ca si cum ai explica unor rinoceri ce e ala un portelan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Krysty xD said:

In mare parte sunt de acord cu ce ai spus.

 

As expune si eu problema, dar nu merita, timpul e prea pretios. Oricum, e ca si cum ai explica unor rinoceri ce e ala un portelan.

Lasa, nu mai expune nimic, lucrurile sunt clare, oricine vorbeste cu tine in aceasta factiune este considerat tradator si pus la perete, bucurati-va voi "cercul vostru" sau cum il considerati, ca dupa ce va lasati de joc va scuipati pe strada. :)

1 minute ago, Peteleu Andrei said:

Inca sunt surprins ca astia stau 24/24 aici ???

Tu ce latri aici, dragule? Ca nu poti lega doua cuvinte corect :))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eileen said:

Lasa, nu mai expune nimic, lucrurile sunt clare, oricine vorbeste cu tine in aceasta factiune este considerat tradator si pus la perete, bucurati-va voi "cercul vostru" sau cum il considerati, ca dupa ce va lasati de joc va scuipati pe strada. :)

Tu ce latri aici, dragule? Ca nu poti lega doua cuvinte corect :))

????stii ca mi se cam rupe?

2 minutes ago, Eileen said:

Lasa, nu mai expune nimic, lucrurile sunt clare, oricine vorbeste cu tine in aceasta factiune este considerat tradator si pus la perete, bucurati-va voi "cercul vostru" sau cum il considerati, ca dupa ce va lasati de joc va scuipati pe strada. :)

Tu ce latri aici, dragule? Ca nu poti lega doua cuvinte corect :))

Si sa nu iti zic eu cine latra

Link to comment
Share on other sites

Just now, Peteleu Andrei said:

????stii ca mi se cam rupe?

Sa dea Domnul, n-am vrea inca unul ca tine in aceasta lume ;))

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Peteleu Andrei said:

Inca sunt surprins ca astia stau 24/24 aici ???

Ma treci te rog la semnatura la rubrica "Persoane care m-au ajutat"? Totusi, te-am invatat sa scrii corect cuvantul "altceva", altfel si acum bajbaiai in nestiinta facandu-te de ras in anumite conjuncturi.

Edited by Krysty xD
Link to comment
Share on other sites

Just now, Krysty xD said:

Ma treci te rog la semnatura la rubrica "Persoane care m-au ajutat"? Totusi, te-am invatat sa scrii corect cuvantul "altceva", altfel si acum bajbaiai in nestiinta facandu-te de ras in anumite conjuncturi.

Lasa-l sa colcaie in nestiinta lui, ca oricum maine mai baga dusca la masea si scrie din nou "alt ceva"

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Peteleu Andrei said:

Cred ca nici pe voi nu v au vrut, dar aia e ??

Imi aduci amintele de adolescenta, cand singurele replici dintr-o cearta erau "compania Durex isi cere scuze pentru nasterea ta" si "copil facut din l". :))

Edited by Krysty xD
Link to comment
Share on other sites

Just now, Krysty xD said:

Imi aduci amintele de adolescenta, cand singurele replici dintr-o cearta erau "compania Durex isi cere scuze pentru nasterea ta" si "copil facut din laba". :))

Adica la momentele cand inca mai exista ceva in locul ala din cap? ? cred ca pe drum s a cam pierdut

Link to comment
Share on other sites

Just now, Peteleu Andrei said:

Adica la momentele cand inca mai exista ceva in locul ala din cap? ? cred ca pe drum s a cam pierdut

Lui tot i-a mai ramas ceva..tie? Ti s-a stins din viata "de mult" :))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Peteleu Andrei said:

Adica la momentele cand inca mai exista ceva in locul ala din cap? ? cred ca pe drum s a cam pierdut

Monument de coerenta. 

 

Vreau ca toti cei care intra in acest topic sa ii acorde acestui baiat cate un like pentru efortul pe care l-a depus sa gandeasca si mai ales sa scrie partial corect aceste propozitii.

1 minute ago, Eileen said:

Lui tot i-a mai ramas ceva..tie? Ti s-a stins din viata "de mult" :))

Oricum era singur.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Krysty xD said:

Vreau ca toti cei care intra in acest topic sa ii acorde acestui baiat cate un like pentru efortul pe care l-a depus sa gandeasca si mai ales sa scrie partial corect aceste propozitii.

Bat-o Dumnezo de romana, gen...

286543de474889cb2c86c097e3a24cbd.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ryz said:

Rai mai sunteți 

miiiiauuuuuuu, inca un puncticel si gata raportul ❤️ apoi ma ascund in lacasul meu de cult si citesc Biblia.

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.