Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, South sniKK said:

Ai spus-o de toți banii. :)) Înainte să caracterizezi pe cineva, uită-te în oglindă. :)) 

Observ că, de când oamenii din sat

Se mută-n universul citadin,

Cu cât ţăranul e mai cultivat,

Cu-atât pământul este mai puţin.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South sniKK said:

Ai spus-o de toți banii. :)) Înainte să caracterizezi pe cineva, uită-te în oglindă. :)) 

Stii vorba aia..Rade ciob de oala sparta.( Proverbul „rânde ciob de oală spartă“ se referă la faptul că oamenii râd unii de alții,dar de ei înșiși nu spun nimic. )

12 minutes ago, South sniKK said:

Dar el nu are tupeu să arate o poză cu el, până și el își dă seama că e un eșec al naturii.

 

 

28 minutes ago, South sniKK said:

Dar prostul de popica ce să facă? Stă ca tristul în casă și asteaptă să mai facă și el una mica, sau să facă altuia. :)) :)) Cât de penibil ești :)):)) 

 

33 minutes ago, South sniKK said:

:)))) gayule :))) 

Am inteles.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, South sniKK said:

:))))) îmi place că îți pierzi timpul, faci laba pe ea? :)))) gayule :))) 

 

41 minutes ago, South sniKK said:

E o provocare primită la o petrecere :)) :)) Dar prostul de popica ce să facă? Stă ca tristul în casă și asteaptă să mai facă și el una mica, sau să facă altuia. :)) :)) Cât de penibil ești :)):)) 

ai rank 6 si asa vorbești cu membrii? 

mi scârbă de ce conducere este

 

@North Maty cum poti explica comportamentul subliderului tau? mai bine zis, cum de ii permiți să vorbească asa?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Popa said:

 

ai rank 6 si asa vorbești cu membrii? 

mi scârbă de ce conducere este

 

@North Maty cum poti explica comportamentul subliderului tau? mai bine zis, cum de ii permiți să vorbească asa?

https://imgur.com/a/zIVcBVX

 Apropo, un sublider ameninta membrii? :)) Mare cinste ti-ai facut Snikk.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Popa said:

 

ai rank 6 si asa vorbești cu membrii? 

mi scârbă de ce conducere este

 

@North Maty cum poti explica comportamentul subliderului tau? mai bine zis, cum de ii permiți să vorbească asa?

Un ________ va avea trăiri spirituale mai profunde decât un ins instruit, căci nu va avea capacitatea de a se gândi la altceva, se va identifica cu ceea ce simte şi va merge până la capăt, pentru că orice posibilitate de a trişa, orice ispită de joc intelectual îi va fi interzisă.

Link to comment
Share on other sites

Voi opri acest topic pentru o perioada scurta de timp. post-uri aiurea, jigniri, limbaj si certuri. Data viitoare fiti mai responsabili.

 

Am considerat ca e mai bine sa-l tin inchis o perioada de timp.

Edited by North Maty
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am redeschis acest topic. V-as ruga sa fiti maturi si sa nu faceti spam aici. Daca voi sesiza alte lucruri neplacute si voi primi plangeri, acesti topic trebuie sa fie inchis pentru o perioada indelungata.

 

 

Salut, ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, North Maty said:

Salut! Am redeschis acest topic. V-as ruga sa fiti maturi si sa nu faceti spam aici. Daca voi sesiza alte lucruri neplacute si voi primi plangeri, acesti topic trebuie sa fie inchis pentru o perioada indelungata.

 

 

Salut, ce faceti?

Bn, u?

Link to comment
Share on other sites

Sa vina posturile cacalau :X pentru cine nu stie, căcălắu sn [At: ISPIRESCU, L. 372 / Pl: ~láie / E: căca + -ălău] 1 Scârnă multă (în cantități mari, cum este îngrămădită în closete). 2 Cantitate mare de lucruri proaste, nefolositoare. 3 Grămadă mare. (sa nu ma trezesc cu raport pentru limbaj..ca violenta sunt deja ;)) )

 

Link to comment
Share on other sites

Expresia "Ca si cum ai lua bomboana din mana unui copil" s-a transformat in "Ca si cum ai lua 5kk imprumut de la un copil si l-ai scoate cu 3/3".

 

aur1469.png

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, North Maty said:

Salut! Am redeschis acest topic. V-as ruga sa fiti maturi si sa nu faceti spam aici. Daca voi sesiza alte lucruri neplacute si voi primi plangeri, acesti topic trebuie sa fie inchis pentru o perioada indelungata.

 

 

Salut, ce faceti?

fereasca Dumnezeu de acesta conducere in orice alta factiune

 

apropo, @NicuD14 eu m-as fi simtit prost sa fac pm avand in vedere ca esti un analfabet si jumate

 

WtUZsKu.jpg

 

omule "vazuse-m" nu scrie nici frate miu care e in clasa a 4a si tu te apuci sa te plangi pentru ca te-ai simtit jignit ca vorbeam eu cu pufulet pe /f

vai de capul vostru, dupa ce ca sunteti analfabeti mai aveti si tupeu sa sariti cu curu in sus

Link to comment
Share on other sites

 

14 minutes ago, Krysty xD said:

Expresia "Ca si cum ai lua bomboana din mana unui copil" s-a transformat in "Ca si cum ai lua 5kk imprumut de la un copil si l-ai scoate cu 3/3".

 

aur1469.png

CE SA FACI MA...STII VORBA AIA "LAUDA DE SINE NU MIROASE A BINE"

MQccYOA.jpg

Edited by Eileen
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Krysty xD said:

Expresia "Ca si cum ai lua bomboana din mana unui copil" s-a transformat in "Ca si cum ai lua 5kk imprumut de la un copil si l-ai scoate cu 3/3".

 

aur1469.png

Tot o suferință ai rămas, spuneai ca bei șampanie dacă iese din News Reporters, poftim și bea apă. Că i-am făcut o farsă, dacă tu trăiești în jocul ăsta, te bucuri de răul altuia. :)) 21 de ani cică, încă rămâi omul patetic al acestei comunități.

5 hours ago, Eileen said:

S-a trezit păpușa facțiunii. :)) 

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua, ce faceți? Cum sunteți? ;)) 

Edited by Eileen
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Eileen said:

Bună ziua, ce faceți? Cum sunteți? ;)) 

vedea-m bine ca ai scris alt ceva, acum nu mai e omg vai dc ai dat edit.......

anyway

buna ziua, eu plang. sunt trist

de cand cu fw de aseara am plans toata seara, nici nu ma mai vedea-m de lacrimi

NICULE E NUMAI VINA TA, EU DOAR VEDEA-M BUNUL IN TINE, ACUM VA-D DOAR RAUL

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popa said:

vedea-m bine ca ai scris alt ceva, acum nu mai e omg vai dc ai dat edit.......

anyway

buna ziua, eu plang. sunt trist

de cand cu fw de aseara am plans toata seara, nici nu ma mai vedea-m de lacrimi

NICULE E NUMAI VINA TA, EU DOAR VEDEA-M BUNUL IN TINE, ACUM VA-D DOAR RAUL

Păcat și eu vedea-m tot ce e mai bun în el. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Popa said:

vedea-m bine ca ai scris alt ceva, acum nu mai e omg vai dc ai dat edit.......

anyway

buna ziua, eu plang. sunt trist

de cand cu fw de aseara am plans toata seara, nici nu ma mai vedea-m de lacrimi

NICULE E NUMAI VINA TA, EU DOAR VEDEA-M BUNUL IN TINE, ACUM VA-D DOAR RAUL

Bai, am văzut poza de aseară de pe snap, am uitat complet sa-ți spun, îmi place mult coafura ta, e tare mișto ;;) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eileen said:

Bai, am văzut poza de aseară de pe snap, am uitat complet sa-ți spun, îmi place mult coafura ta, e tare mișto ;;) 

stai, am dat poza la toti? =))))) OMG AM VRUT DOAR LA 2 PERSOANE =)))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.