Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

58 minutes ago, meridionable said:

Cine? 

Uita-te pe ultimele 2 pagini si iti dai seama.

 

42 minutes ago, Eileen said:

:)) Noi, experții, trebuie sa le dam câteva lecțioare de română, ce zici? ? 

Nu ai cum sa ii explici unui rinocer ce e ala un portelan, asa e si cu ei.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Krysty xD said:

Uita-te pe ultimele 2 pagini si iti dai seama.

 

Nu ai cum sa ii explici unui rinocer ce e ala un portelan, asa e si cu ei.

Te pup Boo!  Deșteptul învață din Greșelile altora, dar prostul nici măcar din Greșelile lui. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alin Legend said:

Salutari din partea lui Alin.S, ce mai faceti?

Și Cn e Alin.S? :-?  Noi facem bine, întrebarea e: ce faci tu? ;)) 

Link to comment
Share on other sites

„Iar Eu zic vouă: iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă sau vă prigonesc.”

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Eileen said:

„Iar Eu zic vouă: iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă sau vă prigonesc.”

Ne pica curentul dar postam pe forum? Foarte tare, baga-mi-o pe aia ca ai postat de pe telefon, hai.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Cataa said:

Ne pica curentul dar postam pe forum? Foarte tare, baga-mi-o pe aia ca ai postat de pe telefon, hai.

Ce treaba ai tu cu curentul meu? Mi-a picat netul, nu curentul. Nu sunt la cheremul tau si nici n-am ce explicatii sa-ti dau, daca accepti ok, daca nu, adio, chiar as incarca clipul sa-ti dau peste gura, dar o sa fac asta maine ca azi n-am net :))

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Eileen said:

Ce treaba ai tu cu curentul meu? Mi-a picat netul, nu curentul. Nu sunt la cheremul tau si nici n-am ce explicatii sa-ti dau, daca accepti ok, daca nu, adio, chiar as incarca clipul sa-ti dau peste gura, dar o sa fac asta maine ca azi n-am net :))

Pai prietenul tau, Krysty, a spus ca ti-a picat curentul. =))))))))))))))))))))))))))

https://imgur.com/a/ugO3LE6 - n-ai cum sa imi dai peste gura, el a spus-o, am zis ce-a zis prietenul tau.

Edited by South Cataa
Link to comment
Share on other sites

Just now, South Cataa said:

Pai prietenul tau, Krysty a spus ca ti-a picat curentul. =))))))))))))))))))))))))))

Femeile astea..

Maine-poimaine spune ca de fapt i-am picat eu cu tronc.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Cataa said:

Pai prietenul tau, Krysty a spus ca ti-a picat curentul. =))))))))))))))))))))))))))

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) s-a tinut bine curentul

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eileen said:

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) s-a tinut bine curentul

Aiurea, ba, ce sa zic. Macar de minteai frumos. ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, South Cataa said:

Aiurea, ba, ce sa zic. Macar de minteai frumos. ?

Ia vezi ca ti-am trimis dovada :)) sa te convingi =))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, South Cataa said:

Ai cumva vreo poza cu F8? De cand arata ''Server closed the connetion''?

  d7qSIX4.jpg TE CITEZ: "TE-AI LAMURIT?" :))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, South Cataa said:

Uu, a fost o inscenare gandita de mult timp din cate vad. 

Da, i-am sunat pe aia de la Rds si m-am programat sa-mi inchida netul ca da Cataa live in samp..facepalm :))

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Eileen said:

Da, i-am sunat pe aia de la Rds si m-am programat sa-mi inchida netul ca da Cataa live in samp..facepalm :))

Se poate trage firul de net din PC, e atat de simplu. Ce zici, hai sa fac asa ca nu se gandeste ala ca am facut-o intentionat.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Cataa said:

Se poate trage firul de net din PC, e atat de simplu. Ce zici, hai sa fac asa ca nu se gandeste ala ca am facut-o intentionat.

Stii ca exista prezumtia de nevinovatie, nu? Nu trebuie sa dovedeasca ea ca a luat crash, trebuie sa dovedesti tu ca si-a dat intentionat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, South Cataa said:

Se poate trage firul de net din PC, e atat de simplu. Ce zici, hai sa fac asa ca nu se gandeste ala ca am facut-o intentionat.

giphy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Krysty xD said:

Stii ca exista prezumtia de nevinovatie, nu? Nu trebuie sa dovedeasca ea ca a luat crash, trebuie sa dovedesti tu ca si-a dat intentionat.

Deja a dovedit ca a luat crash. In mod normal, daca iei crash cand ai ceva de facut pentru factiune, faci o poza/video la ''Server closed the connection'', ceea ce a si facut.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, South Cataa said:

Deja a dovedit ca a luat crash. In mod normal, daca iei crash cand ai ceva de facut pentru factiune, faci o poza/video la ''Server closed the connection'', ceea ce a si facut.

In concluzie, are dreptate si nu ai cum sa demonstrezi contrariul.

 

Image result for hugh laurie laugh gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.