Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

45 minutes ago, Victory GalipRomanul said:

Uite mama, am reusit!!!

Felicitari, acum dai shut down la pc

13 hours ago, Victory Daniel said:

 

Nu credeți că ar trebui să mai facem și noi o activitate? Că nu am mai făcut una de o lunga perioada de zile. Poate dacă lăsați și voi o propunere o să fie ceva mai diversificat.

Mai asteapta putin sa fac rank 4 si se rezolva

Edited by Danony ZEW
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Victory Daniel said:

 

Nu credeți că ar trebui să mai facem și noi o activitate? Că nu am mai făcut una de o lunga perioada de zile. Poate dacă lăsați și voi o propunere o să fie ceva mai diversificat.

Poate fac eu cand imi mai permite putin timpul, chiar aveam in gand sa fac dar m-am luat cu altele.

Link to comment
Share on other sites

On Wednesday, July 03, 2019 at 3:23 AM, Victory Daniel said:

 

Nu credeți că ar trebui să mai facem și noi o activitate? Că nu am mai făcut una de o lunga perioada de zile. Poate dacă lăsați și voi o propunere o să fie ceva mai diversificat.

Nu, sunt inutile si o pierdere de vreme sa te chinui cu toti

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2019 at 3:23 AM, Victory Daniel said:

 

Nu credeți că ar trebui să mai facem și noi o activitate? Că nu am mai făcut una de o lunga perioada de zile. Poate dacă lăsați și voi o propunere o să fie ceva mai diversificat.

De acord, dupa peteleu asta nici pe samp n-ar trebui sa intram ca e inutil.

 

PS: Nu mai ai de ce sa dai report ca-s membru in factiune :)

Link to comment
Share on other sites

Si-asa nu veniti la activitati, toti va puneti invoire. Spuneti atunci ce fel de activitate doriti si vom organiza in asa fel incat sa fie cat mai multi la aceasta. Veniti cu propuneri, Maty mereu a tinut cont de ele.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ailime said:

Si-asa nu veniti la activitati, toti va puneti invoire. Spuneti atunci ce fel de activitate doriti si vom organiza in asa fel incat sa fie cat mai multi la aceasta. Veniti cu propuneri, Maty mereu a tinut cont de ele.

Că bine spui, domnișoara sub-leader.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Evil ZEW said:

De acord, dupa peteleu asta nici pe samp n-ar trebui sa intram ca e inutil.

 

PS: Nu mai ai de ce sa dai report ca-s membru in factiune :)

Stai linistit, ca ai mi incercat tu asta si acum cateva luni si n ai obtinut nimic???

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Peteleu Andrei said:

Stai linistit, ca ai mi incercat tu asta si acum cateva luni si n ai obtinut nimic???

Am incercat ce?

Ce am incercat am obtinut apropo verifica regulamentul ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evil ZEW said:

Am incercat ce?

Ce am incercat am obtinut apropo verifica regulamentul ;)

Am vazut?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Evil ZEW said:

Se trage peteleu asta de urechi cu mine zici ca am picat bacu impreuna.

Copile, mai ai pana cresti? pana atunci continuati sa visati si sa traiti cu gandul ca iti da ma ta tot ??

Si care i faza cu bacu cui?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Peteleu Andrei said:

Copile, mai ai pana cresti? pana atunci continuati sa visati si sa traiti cu gandul ca iti da ma ta tot ??

Si care i faza cu bacu cui?

Am salariu mai mare ca al mamicii mele, al mamicii tale si al taticului tau si al tau de acolo de unde prepari tu vopsele la un loc :D.

Daca ma reapuc de afaceri te rogi sa te angajezi la mine.

N-are ce sa-mi dea mama, mi-a dat cresterea si educatia pe care tie nu ti-a oferit-o nimeni.

Apropo poate vrei sa inveti alta limba ca vad ca romana refuzi s-o folosesti in mod corect.

Edited by Evil ZEW
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Evil ZEW said:

Am salariu mai mare ca al mamicii mele, al mamicii tale si al taticului tau si al tau de acolo de unde prepari tu vopsele la un loc :D.

Daca ma reapuc de afaceri te rogi sa te angajezi la mine.

N-are ce sa-mi dea mama, mi-a dat cresterea si educatia pe care tie nu ti-a oferit-o nimeni.

Apropo poate vrei sa inveti alta limba ca vad ca romana refuzi s-o folosesti in mod corect.

Terminați bă cu certurile aici la Discuții, aveți WhatssApp, Discord, nu aici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.