Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

16 hours ago, Victory Heisenberg said:

merge. zici ca e melodie de fundal la reclama la cosmetice sau vopsea de par

Roackere, daca nu-ti place, asculta astea

 

CEVA DIN ASTEA 4 SIGUR ITI PLACE, ASCULTA-LE PANA LA CAPAT

Edited by WediN North
seful lui Heisenberg62 (sclav SF Taxi) si Bter4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, South sniKK said:

@WediN North, tot inactiv, tot?

olecuta :) dupa ce se termina inactivitatea sper ca intr-o saptamana, cu 10-20fps maxim, sa termin rapoartele de recuperat si cele care trebuie sa le fac in saptamana respectiva

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WediN North said:

olecuta :) dupa ce se termina inactivitatea sper ca intr-o saptamana, cu 10-20fps maxim, sa termin rapoartele de recuperat si cele care trebuie sa le fac in saptamana respectiva

Auci 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Victory GalipRomanul said:

Am scris cel mai ziar fratii mei
0tJN977.png

#FortzaSFTaxi

@HaVaNa

Taximetire la cutie !

1 hour ago, South sniKK said:

Auci 

csf..

Apropo, gg @HaVaNa pt lider si sper sa faci treaba buna cum au facut toti

@florynn fly iar ai luat down la 4 si up la 5 bai nabule =)) intra macar intr-un clan nou sau intr-o factiune noua, nu stiu cum rezisti cu mii de zile in SF Taxi si cu 3-4 ani in TL fara sa iesi macar din ele

Edited by WediN North
Link to comment
Share on other sites

Ba, are cineva idee de la ce e problema asta.

Am intrat in GTA V, de pe steam, mi a incarcat direct partea cu Story Mode, apoi puf black screen si freeze. Apare doar mouse ul, dar nu raspunde la nici o comanda, nici power, nici combinatii

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, WediN North said:

Taximetire la cutie !

csf..

Apropo, gg @HaVaNa pt lider si sper sa faci treaba buna cum au facut toti

@florynn fly iar ai luat down la 4 si up la 5 bai nabule =)) intra macar intr-un clan nou sau intr-o factiune noua, nu stiu cum rezisti cu mii de zile in SF Taxi si cu 3-4 ani in TL fara sa iesi macar din ele

Ce sa si faci, nu cred ca ma duc in alte factiuni. Nu se stie, vedem. Daca cred ca mai ma atrage ceva in alta factiune, o sa ma duc in alta, daca nu raman aici ca imi place.

 

Edit: aaa da, ba @WediN North mai traiesti bre, nu ai mai dat niciun semn de Viata. Nu tu pe discord, nu tu pe nimic.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

asa de noapte buna. Si da, eu cu Daniel si Drosophyla ne-am gandit la o smecherie.

 

Va pup noapte buna, ne auzim maine dupa 8 cand vin de la munca

 

 

 

Edited by Adelush RPG 2019
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Adelush RPG 2019 said:

asa de noapte buna. Si da, eu cu Daniel si Drosophyla ne-am gandit la o smecherie.

 

Va pup noapte buna, ne auzim maine dupa 8 cand vin de la munca

 

 

 

Ce șmecherie fratele meu? Că noi ne-am gândit așa de mult încât nici eu nu știu.

Link to comment
Share on other sites

 @meridionable ZEW îmi bagi concursul la raport și apoi postezi să-mi dai fw? Ți-am explicat, regula cu participanții a fost noua și nu știam de poza, la ce sa mai fac poza după ce am terminat concursul? Având în vedere ca regula e noua, puteai sa mi anulezi concursul din raport sau să-mi dai un AV, nu trebuie sa sari cu sancțiune imediat. Spre deosebire de alții unii mai au și lucruri de făcut în real life și nu au timp sa verifice non stop fiecare modificare din regulamentul de pe samp. @Maty North ce părere ai despre greșeala mea?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ryz said:

 @meridionable ZEW îmi bagi concursul la raport și apoi postezi să-mi dai fw? Ți-am explicat, regula cu participanții a fost noua și nu știam de poza, la ce sa mai fac poza după ce am terminat concursul? Având în vedere ca regula e noua, puteai sa mi anulezi concursul din raport sau să-mi dai un AV, nu trebuie sa sari cu sancțiune imediat. Spre deosebire de alții unii mai au și lucruri de făcut în real life și nu au timp sa verifice non stop fiecare modificare din regulamentul de pe samp. @Maty North ce părere ai despre greșeala mea?

Schimbarea a fost postata la anunțuri. Cum ai destul timp sa faci mișto de alții pe aici prin topic, bănuiesc ca aveai timp sa dai un click acolo și sa vezi modificarea. Concursul a fost adaugat la raport deoarece ți s-a pus punctul. 

Multă bafta. 

PS: Regula a fost postata cam acum o saptamana, deci aveai timp sa verifici + de-asta s-a schimbat și modelul de postare. 

Edited by meridionable ZEW
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, meridionable ZEW said:

Schimbarea a fost postata la anunțuri. Cum ai destul timp sa faci mișto de alții pe aici prin topic, bănuiesc ca aveai timp sa dai un click acolo și sa vezi modificarea. Concursul a fost adaugat la raport deoarece ți s-a pus punctul. 

Multă bafta. 

PS: Regula a fost postata cam acum o saptamana, deci aveai timp sa verifici + de-asta s-a schimbat și modelul de postare. 

Hai mai repede, ca nu mai am benzina, nici ulei si nici bani.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, meridionable ZEW said:

Schimbarea a fost postata la anunțuri. Cum ai destul timp sa faci mișto de alții pe aici prin topic, bănuiesc ca aveai timp sa dai un click acolo și sa vezi modificarea. Concursul a fost adaugat la raport deoarece ți s-a pus punctul. 

Multă bafta. 

PS: Regula a fost postata cam acum o saptamana, deci aveai timp sa verifici + de-asta s-a schimbat și modelul de postare. 

Pai n am cum sa nu fac mișto de ăștia ca tine, umorul ajuta la relaxare și mai elimina din stresul cotidian, dar mna job-ul de pizzer nu implica prea mult stres, te înțeleg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, meridionable ZEW said:

Se vede pe tine 

On 6/24/2019 at 12:47 AM, meridionable ZEW said:

Ah, si inca ceva, eu fara bac si lucrand la pizzerie imi permit sa sparg 500-600 lei intr-o noapte in oras.

Hehe. Le las aici, sa rada si copiii, nu doar eu.

 

Whats-App-Image-2019-07-08-at-23-34-05-1    Whats-App-Image-2019-07-08-at-23-34-05

Edited by Krysty
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, florynn fly said:

Ce sa si faci, nu cred ca ma duc in alte factiuni. Nu se stie, vedem. Daca cred ca mai ma atrage ceva in alta factiune, o sa ma duc in alta, daca nu raman aici ca imi place.

 

Edit: aaa da, ba @WediN North mai traiesti bre, nu ai mai dat niciun semn de Viata. Nu tu pe discord, nu tu pe nimic.

Am folosit internetul doar sa ascult muzica si sa ma uit la seriale, apropo sunt la sezonul 6 pe la ultimile episoade din Vampire Diaries si am aflat ca Stefan Salvatore moare in sezonul 8 si e foarte emotionant ca-si iau toti la revedere de la el si alea, sper ca intr-o luna sa termin toate sezoanele. Nu merge sa descarc discordul pe calculatorul asta de kkt ci doar pe telefon unde nu prea am memorie ca am wapp, o sa descarc discordul pe tel sa-mi fac putin loc, dar e frumos sa ne facem si grup de wapp daca e

16 hours ago, HaVaNa said:

greseala

da ba, cum spune @Victory Heisenberg, asuma-ti postarea =)) oricum o vedem in quote-ul lui @South sniKK :)). Apropo bai Heisenburgerule, nu mi-ai raspuns la intrebarea aia cu 4 melodii rock, ce parere ai, ce alegi ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.