Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Ryz said:

@meridionable ZEW nu o mai înjura pe Elena ca ți-a arătat adevărată viata nu aia cu care te lauzi tu pe samp, hai nu mai fi trist ca-ți trimit eu o canistra de benzina sa te plimbi puțin 

Elena uita un lucru. Ea e aici în Craiova, iar voi sunteți departe ? 

Link to comment
Share on other sites

@uSp tata de data asta nu s io? dar vad ca la unii, cum ti am zis, e in natura lor sa se lege de toata lumea...parca acum vreo 2 luni era liniste aici

Nu imi pot da seama cum unii pot fi asa incuiati

Ca daca ma apucam eu iar, ti se plangeau din nou astia ca iau down si sanctiune, de aceea, las e altii sa vada cum e

Edited by Peteleu Andrei
Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2019 at 6:50 PM, South sniKK said:
- Nume: sniKK.
- Rank: 6
- Membrul sancţionat: krysty.ctc
- Sancţionat în data: 08.07.2019
- Motiv: Nepostare evidență ziare
- Sancţionat cu: Faction warn
- Dovada (în funcţie de caz): https://imgur.com/a/A3Zh1Qk & Topicul evidență ziare
- Alte precizări: Nu ai postat ziarul după ce l-ai scris, obligația ta este să cauți un rank3+ să ți-l aprobe, după să îl postezi. Ziarul este corect!

 

8 hours ago, Maty North said:

@South sniKK si @meridionable ZEW sanctiuni acceptate.

On 6/7/2019 at 4:59 PM, iiDxB said:
- Nume: iiDxB
- Ziar scris în data de: 7.06.2019

 

- Ziarul a fost aprobat de către: Baoke.

 

- Ziar (poză): https://imgur.com/a/Ztrrygm
 
- Alte precizări: -

Image result for hugh laurie laugh gif

 

@Maty North @South sniKK

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Krysty said:

Nu are cum să fie acel ziar de acum 1 lună, e de râsul curcilor ce spui tu aici. Te-aș ruga să nu îmi mai dai quote și să continui această discuția, deoarece pentru mine acest subiect este încheiat deja. Toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South sniKK said:

Nu are cum să fie acel ziar de acum 1 lună, e de râsul curcilor ce spui tu aici. Te-aș ruga să nu îmi mai dai quote și să continui această discuția, deoarece pentru mine acest subiect este încheiat deja. Toate cele bune!

Pai si care e logica ta, boss? Ultimul ziar scris de mine (conform RPG), e scris in saptamana 17.06.2019 - 23.06.2019, tu imi dai sanctiune pt o actiune de acum 3 saptamani?


@Maty North, te rog sa verifici inainte sa acorzi o sanctiune.

 

@uSp

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, South sniKK said:

Păi normal, la ce inactiv ești tu te cred că citești greu. :)) 

DA BA, dar el si-a schimbat timecyc-ul de afara =)) are moduri noi pe masini si strazi cu gropi

Link to comment
Share on other sites

Am intrebat un admin inainte. Si daca veti continua cu discutii de prost gust si cu certuri pe acest topic, am sa-l opresc de tot. Vedeti-va de treaba voastra si nu va mai ofticati. Eu intreb inainte, nu sanctionez direct. Ce vrei sa fac daca abia acum s-a aflat?

 

Cum am mai zis. Nu are rost sa ne certam, putem discuta si fara cearta. Fara sa jignim, injuram etc. Daca veti continua sa va certati, veti fi sanctionati, stiti.

Edited by Maty North
Link to comment
Share on other sites

Si? Ce parere aveti despre fuziune? Credeti ca daca vor fi 2 lideri, va fi echilibrata treaba?

 

Dupa fuziune voi modifica si eu regulamentul cu respectivul lider astfel incat sa fim amandoi de acord. :D 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.