Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

40 minutes ago, Victory GalipRomanul said:

De ieri, huh, credeam ca nu-l mai termin.

Noroc cu Dumnezeu ca o fost acolo sus 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Victory Heisenberg said:

Nu va mai certati pacatosilor

jos ranga stop violenta

Ce cearta boss? ? ca n ai cu cine ??

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Victory Heisenberg said:

Nu va mai certati pacatosilor

jos ranga stop violenta

a intervenit iar femeia eileen printre randuri si o inceput nebunia, e ca ciuma =))

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, WediN North said:

a intervenit iar femeia eileen printre randuri si o inceput nebunia, e ca ciuma =))

Stai ase Wedine ?? "femeie"? ?? cand ajunge aia femeie e sfarsitul pentru ele? ca de mi ar fii nevasta as bate o la fiecare cuvant scos

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Peteleu Andrei said:

Stai ase Wedine ?? "femeie"? ?? cand ajunge aia femeie e sfarsitul pentru ele? ca de mi ar fii nevasta as bate o la fiecare cuvant scos

Intrebarea este:

 

Cine dracu s-ar marita cu tine?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Peteleu Andrei said:

Stai ase Wedine ?? "femeie"? ?? cand ajunge aia femeie e sfarsitul pentru ele? ca de mi ar fii nevasta as bate o la fiecare cuvant scos

diferenta intre femeie si fata este ca femeia nu este virgina

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zeul Evil said:

Peteleu tu o sa ajungi barbat cand nu-ti mai decoleaza urechile alea.

Ehe copile, mai ai atatea de invatat, pacat ca nu mai e comunism, la cum arati erai batut si bagat in puscarie numa pt capu ala:))) sa nu mai zic de mentalitatea de prost

Apropo, sa mai scri aici cand esti membru, pana atunci mars afara

3 hours ago, WediN North said:

diferenta intre femeie si fata este ca femeia nu este virgina

Culmea, ca aia cred ca e sprata de mica:)) la cum gandeste

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South Alexutz13 said:

O noua saptamana faina sa aveti baieti!

Mersi mane, la fel.

56 minutes ago, Victory GalipRomanul said:

O sa urasc din suflet urmatoarele 5 saptamani, dar ms, la fel si tie

Bafta, ce pot sa zic. :))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zeul Evil said:

scrii*. Tu te numesti membru in halul asta?

Ce sa mai am de invatat? Tu mai ai de invatat ca eu am luat bacu acum 2 ani.

Tu?:)))) surprinzator, cred ca le era la aia frica de voi ca o sa paralizati acolo

Inca un post si ai report

Ti-am scris in joc, dar iti e fricuta sa raspunzi:))))

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Peteleu Andrei said:

Ehe copile, mai ai atatea de invatat, pacat ca nu mai e comunism, la cum arati erai batut si bagat in puscarie numa pt capu ala:))) sa nu mai zic de mentalitatea de prost

Apropo, sa mai scri aici cand esti membru, pana atunci mars afara

Culmea, ca aia cred ca e sprata de mica:)) la cum gandeste

Inteleg de ce regreti comunismul, toata lumea lua bacul, toata lumea avea loc de munca, nu conta cum erai, te foloseau ei intr-un mod.

 

In economia de piata, tu n-ai absolut nicio valoare. Intelegeti asta, mai copii? Astia care va tot victimizati ca rank, ca una, ca alta, intelegeti ca intru pe jocul asta doar ca sa ma distrez cu voi, sa vad cum tremurati de nervi in spatele tastaturii.

Edited by Krysty
Am ratat un apostrof
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Krysty said:

Inteleg de ce regreti comunismul, toata lumea lua bacul, toata lumea avea loc de munca, nu conta cum erai, te foloseau ei intr-un mod.

 

In economia de piata, tu n-ai absolut nicio valoare. Intelegeti asta, mai copii? Astia care va tot victimizati ca rank, ca una, ca alta, intelegeti ca intru pe jocul asta doar ca sa ma distrez cu voi, sa vad cum tremurati de nervi in spatele tastaturii.

Copil? Aa, stai, tu ala care nu esti in stare sa scri in aplicatie varsta reala ca faci contul de rusine...pe vechiul proprietar. Scuze, dar cred ca copilul e ala care, cica, are 17 ani??cica, curios, nimeni la 17 ani nu are gandirea asta in afara de cineva inapt de a gandi?? si cine tremura la tastaura? ?? ba plod, am luat r4 ca mi a fost lene, scriu ce vreau pe chat cand vreai fara sa imi fie frica de un mucos

Si ce e cu bacu? ?? ca eu tot nu m am prins ?vezi ca tu inca mai aia pana ajungi acolo, in locul tau nu as mai face contul de ras

Adica vreo 50 de oamnei, din cati stiu eu, cred asta despre tine, dar tu tot nu realizezi

Edited by Peteleu Andrei
Link to comment
Share on other sites

Peteleu nu mai spama emoji-urile alea in care razi isteric ca ai gaurit telefonu' de nervi.

3 hours ago, Peteleu Andrei said:

Tu?:)))) surprinzator

Ce e asa surprinzator? Eu macar stiu sa scriu corect. L-am luat si cu media 9.

Nu esti in masura sa zici ceva ca tu din cauza lipsei lui prepari vopsele.

3 hours ago, Peteleu Andrei said:

Ti-am scris in joc, dar iti e fricuta sa raspunzi:))))

Sunt asa de terifiat nici nu-ti inchipui.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Krysty said:

Inteleg de ce regreti comunismul, toata lumea lua bacul, toata lumea avea loc de munca, nu conta cum erai, te foloseau ei intr-un mod.

 

In economia de piata, tu n-ai absolut nicio valoare. Intelegeti asta, mai copii? Astia care va tot victimizati ca rank, ca una, ca alta, intelegeti ca intru pe jocul asta doar ca sa ma distrez cu voi, sa vad cum tremurati de nervi in spatele tastaturii.

Ai uitat sa precizezi ca nu ai nimic de făcut cu viata ta, doar sa stai aici pe sa-mp și sa îți crești conturi ca să ai un fel de "backup" în cazul în care ieși cu 3/3

Edited by meridionable ZEW
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, meridionable ZEW said:

Ai uitat sa precizezi ca nu ai nimic de făcut cu viata ta, doar sa stai aici pe sa-mp și sa îți crești conturi ca să ai un fel de "backup" în cazul în care ieși cu 3/3

Mai stii cand radeai de Peteleu pe live si pe discord, da' nici tu nu aveai bacul?

 

In fine, asa e misto in viata, azi razi de un om, maine il pupi in 3 litere, etc etc.

 

Integritate si caracter level 100.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Krysty said:

Mai stii cand radeai de Peteleu pe live si pe discord, da' nici tu nu aveai bacul?

 

In fine, asa e misto in viata, azi razi de un om, maine il pupi in 3 litere, etc etc.

 

Integritate si caracter level 100.

Prietene, am mai avut discutia asta acum ceva vreme. Ti-am zis, dupa cum te "arati" tu ca om, dai dovada ca viata ta sociala e 0. Daca stau sa ma gandesc poate am mai multi prieteni ca tine in Bucuresti si eu sunt din Craiova :D

Ah, si inca ceva, eu fara bac si lucrand la pizzerie imi permit sa sparg 500-600 lei intr-o noapte in oras. Tu nu cred, pentru ca aia sun banii de chirie....

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, meridionable ZEW said:

Prietene, am mai avut discutia asta acum ceva vreme. Ti-am zis, dupa cum te "arati" tu ca om, dai dovada ca viata ta sociala e 0. Daca stau sa ma gandesc poate am mai multi prieteni ca tine in Bucuresti si eu sunt din Craiova :D

Ah, si inca ceva, eu fara bac si lucrand la pizzerie imi permit sa sparg 500-600 lei intr-o noapte in oras. Tu nu cred, pentru ca aia sun banii de chirie....

=)))))))))) 

 

Hai ca am ras si in seara asta. Am mai pus ss-uri si dupa mi-au zis copiii ca ma flexez, asa ca nu-ti pot demonstra contrariul.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, meridionable ZEW said:

Ai vrut sa scrii ceva interesant? Ca nu prind ideea.

 

Esti prea *cuvant din 5 litere* ca sa iti dai seama de orice in viata asta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.