Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: AnDYY

Votez cu: Cu toti, poti sa iei asta cum vrei, sa l anulezi, sa l iei de bun, orice, ca la orice vot, pot vota cum vreau.

Deoarece: @Maty North cineva imi zicea acum cativa ani: "Stii de ce imi aleg sublideri? Sa imi faca treaba, decizile tot eu le iau." Ati facut atata zarva pt nimic

Link to comment
Share on other sites

Nick: Drosophyla aka iaurt

Votez cu: Ailime

Deoarece: da-ti-mi voie pentru ca sa va expliiic, acest individ, ca nu o pot numi altfel, mi-a promis ca ma lasa sa-i fac rp daca ia r6 si am zis "ocei"

Link to comment
Share on other sites

Nick:Mr.Alexutz13

 Votez cu:GalipRomanul

Deoarece:Sincer, as fi vrut sa o votez pe Emilia pentru ca e fata si idk.. e o persoana super nice, dar cu Galip am dat testele, mereu m-a ajutat, mereu a fost acolo cand am avut nevoie de ajutor in luna asta de cand fac parte din NR... un vot mai sincer decat dau acum n-am cum sa dau altcandva, stiu cei ce sunt on de ce... (Berea asta :)) ) soo... ramane GalipRomanul, nu stiu ce, dar parerea mea e ca Galip e 100 la 100 pt factiune si n-ar lasa NR pt nimic, cred ca o sa fie super de viitor ca subleader alaturi de Snikk.

EDIT: Nu vreau sa votez pe cineva doar pt ca e fata sau pt. ca poate iese x subleader si dupa ma are la ochi, toti meritati sa fiti acolo dar Galip pt mine are un + sper sa intelegeti asta si sa nu se supere nimeni

Edited by South Alexutz13
Link to comment
Share on other sites

Nick: Alfie.

Votez cu: GalipRomanul

Deoarece: An active man, he has a special place in our hearts, Deserves that position. I also see something in alim and Dubeer since they are old members and they have enough experiance here, That's all, #Solomons

Link to comment
Share on other sites

Nick: MeGusta

Votez cu: GalipRomanul

Deoarece: idem alfie. good point, alfie.

 

Daaar, cum a spus si Alex, si Emi merita.. Prima data am zis c-o sa votez cu ea, dar mi-am schimbat alegerea pe parcurs.. de ce? Am realizat ca de cand sunt in factiune, cel mai mult ajutor mi-a fost acordat din partea persoanei cu care am dat test, Vaida, dar el nu e aici pe lista.. asa ca, o a 2-a persoana ce m-a ajutat si mi-a explicat, ar fi Galip.. M-am gandit ceva timp cui sa-i acord votul meu, iar decizia mea este ca votul sa se duca catre Galip. Sper sa nu se supere nimeni pe mine, nici Emi nici Duuber, da' asta-mi este alegerea. Pe Duuber, sincer sa fiu, nici nu l-am vazut online in ultima vreme.. nu zic ca n-a fost activ, poate a fost, dar nu cand eram eu on. Emi, o fata de nota 10+, m-a "consolat", sa zic asa atunci cand am gresit, mi-a explicat, m-a facut sa inteleg, dar votul meu tot catre Galip se duce.. Sper sa nu se supere nimeni.. Bine, in astea 3 zile de cand m-am alaturat voua, n-am avut cum sa va cunosc atat de bine incat sa mai adaug foarte multe.. tot ce am spus aici, a fost asa.. dintr-o prima impresie.

Link to comment
Share on other sites

Nume: [uV]Andreea_Esca

Votez cu: Ailime

Deoarece: Ba am stat putin sa ma gandesc, iar intr-un final m-am decis sa o votez pe Emi deoarece m-a ajutat cu multe chestii inca de cand am intrat in factiune, in special la live-uri, si vad ca nu sunt singurul. In orice caz ramai o fata de nota 10, care isi ajuta colegii si careia ii pasa de factiune (cine da ai non-stop daca nu ea Xd). M-am gandit sa il votez pe Galip, dar totusi mi se pare mai corect sa ii dau votul Emiliei, Galipe nu te supara xd. (E 5 dimineata si nu pot sa dorm ca am mancat boabe de cafea toata ziua:)) )

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ryz

Votez cu: GalipRomanul

Deoarece: votez cu el pentru ca a fost cel mai implicat, voiam sa mi anulez votul dar am zis sa votez totuși pe cineva cât de cât ok, am și eu o întrebare, zicând lucrurilor pe nume, eu, Esca sau andyy de ce nu suntem pe lista? Și Esca e rank 5 și andyy și cu mine avem mai multe zile decât toți, nu-mi doresc sublider cât sunt dezamăgit pentru ca vrei sa arăți ca esti un lider bun și ca alegi sublider democratic dar nu faci decât sa ne trântești 3 nume și din câte vad anturajul a votat acea persoana pe care ai fi pus-o oricum. Pentru cei nehotărâți va sugerez sa votați Galip, e cel mai la locul lui și ok de pe lista, sper sa va supărați pe adevăr, va pwp. 

Link to comment
Share on other sites

Nick: BoDoSeLLL.[x]

Votez cu: Anulat

Deoarece: Nu e cea mai buna metoda de a alege un sublider, dar o persoana din cele 3 merita pozitia de sublider.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca au iesit multe discutii pe aceasta tema. Am sa analizez situatia si voi lua o decizie. Probabil voi anula toata nebunia asta si voi alege dupa statistici. Nu mai votati. Multumesc pentru cei care au votat, am sa tin cont de aceste voturi.

 

EDIT: Maine veti afla noul sublider al factiunii News Reporters dupa statistici si dupa cine cred eu ca merita aceasta functie. Nu vor mai exista discutii si este strict treaba mea pe cine aleg.

Edited by Maty North
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maty North said:

Vad ca au iesit multe discutii pe aceasta tema. Am sa analizez situatia si voi lua o decizie. Probabil voi anula toata nebunia asta si voi alege dupa statistici. Nu mai votati. Multumesc pentru cei care au votat, am sa tin cont de aceste voturi.

 

EDIT: Maine veti afla noul sublider al factiunii News Reporters dupa statistici si dupa cine cred eu ca merita aceasta functie. Nu vor mai exista discutii si este strict treaba mea pe cine aleg.

Se știa :)) 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Maty North said:

Vad ca au iesit multe discutii pe aceasta tema. Am sa analizez situatia si voi lua o decizie. Probabil voi anula toata nebunia asta si voi alege dupa statistici. Nu mai votati. Multumesc pentru cei care au votat, am sa tin cont de aceste voturi.

 

EDIT: Maine veti afla noul sublider al factiunii News Reporters dupa statistici si dupa cine cred eu ca merita aceasta functie. Nu vor mai exista discutii si este strict treaba mea pe cine aleg.

Uau...citeste ce am scris, subliderii nu pot face nimic fara acordul tau, deci..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.