Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

53 minutes ago, South sniKK said:

Ohoooooo, fratele meu gei. Ai revenit în forță?

Pe langa ca esti tu gei, mai ai si frati gei. :))

1 hour ago, meridionableJR said:

Salut baieti si fete de pretutindeni. Ce mai faceti?

Salut frt, uite ami bat gioc de frt znic, tu cf.

Edited by Danony ZEW
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Victory GalipRomanul said:

am fost la aldo' ciurciulete si mi-au dat un kil dă mere acu tre sa le dau inapoi ca daca nu, nu ma mai lasa sa ma joc cu gainilii

Da-mi-le mie si te las sa te gioci cu gainilii.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Danony ZEW said:

Pe langa ca esti tu gei, mai ai si frati gei. :))

Salut frt, uite ami bat gioc de frt znic, tu cf.

Nu îti bagi joc de mine, Alin Iaurt. La mișto te iau, cum vreau eu.

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2019 at 10:47 PM, Victory GalipRomanul said:

- Nume: GalipRomanul

- Propunere: Stirile de la ora 20 / Ziare despre incidente din ziua/saptamana curenta.

- Detalii: Acesta fiind un server RolePlay, doresc sa aduc si aceasta factiune cat mai aproape de viata reala si sa mai diversificam putin atmosfera.
Stirile de la ora 20: In fiecare zi de la ora 20, dupa anunturile gratuite, un reporter de rank 3+ va transmite live, stirile importante din aceea zi, ca de exemplu: "Buna seara oameni buni! Reporterul GalipRomanul alaturi de voi pentru a va prezenta stirile de la ora 20!". Aceste stiri ar putea sa aiba teme diferite, gen jafuri(reusite sau nereusite), războaiele intre mafii, mai nou chiar si razboaiele intre clanuri, evenimente importante, de ex.: Deaglemaster si multe alte evenimente de interes public. De asemenea, reporterii pot aduce chiar si invitati ex: Politistii X, Y si Z au reusit sa opreasca un jaf, eu ii pot invita pe acestia pentru a discuta putin despre reusita lor.
Ziare despre incidente din ziua/saptamana curenta: Acestea sunt pur si simplu stiri numai ca in format de ziar. Aceste ziare "revolutionare" ar putea sa contina teme din diferite surse, ca de exemplu: promovari/demisii (importante), rezultate la războaiele dintre mafii sau clanuri, viitoare evenimente importante sau alte teme de interes public.

- Alte precizări: Sper ca această propunere să fie implementată! = D

Ma bucur ca dupa 3 luni de asteptare, "munca", batai de cap si aproape demitere/rank down am reusit, impreuna, sa aducem doar o idee nascocita cand imi era somn, intr-o "regula" adevarata. Intr-adevar, aparent chiar si sampul a ajuns sa se asemene cu guvernul romaniei, incet, relativ ineficient(nu si in cazul de fata), si corupt, dar hai sa uitam partile rele si sa ne bucuram ca in sfarsit am primit ce ne doream. Tin sa le multumesc in special lui @Danony ZEW@Evil ZEW si @Mateyush!

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Victory GalipRomanul said:

Ma bucur ca dupa 3 luni de asteptare, "munca", batai de cap si aproape demitere/rank down am reusit, impreuna, sa aducem doar o idee nascocita cand imi era somn, intr-o "regula" adevarata. Intr-adevar, aparent chiar si sampul a ajuns sa se asemene cu guvernul romaniei, incet, relativ ineficient(nu si in cazul de fata), si corupt, dar hai sa uitam partile rele si sa ne bucuram ca in sfarsit am primit ce ne doream. Tin sa le multumesc in special lui @Danony ZEW@Evil ZEW si @Mateyush!

Super, alta chestie pt care o sa se umple rubrica de sanctiuni??

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Victory GalipRomanul said:

Ma bucur ca dupa 3 luni de asteptare, "munca", batai de cap si aproape demitere/rank down am reusit, impreuna, sa aducem doar o idee nascocita cand imi era somn, intr-o "regula" adevarata. Intr-adevar, aparent chiar si sampul a ajuns sa se asemene cu guvernul romaniei, incet, relativ ineficient(nu si in cazul de fata), si corupt, dar hai sa uitam partile rele si sa ne bucuram ca in sfarsit am primit ce ne doream. Tin sa le multumesc in special lui @Danony ZEW@Evil ZEW si @Mateyush!

Ai respectele mele deorece te-ai straduit sa realizezi ceva, chiar daca ai riscat enorm. Tin sa ii felicit si pe @Danony ZEW si @Evil ZEW. Ceva nou in aceasta factiune, dupa ceva timp.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.