Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mie nici macar numi apare ce scrieti .. nu va recunoaste fontu sau ce pana mea .. trebuie sa selectez scrisu ca sa pot sa citesc la unii din voi ~X( ..

 

Este vroba de culoarea scrisului, daca eu am scris cu o culoare identica cu cea a forumului tu nu il poti vedea decat selectandul!

 

eu am o alta problema, nu vrea sa imi alinieze poza de la semnatura in partea dreapta, cand o setez ea apare in dreapta, dar cand dau save tot in stanga ramane... :|

Edited by ValentinNn
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum se pare, pe RPG spune ca " Ankit_Kumar " este invalid.

Nu stiu ce sa zic :-? , am dat Copy din cererea acestuia . Stung, dai un PM pe forum si vezi ce poti afla. Poate este cerere facuta la misto :-?

 

Cei mai buni sa primeasca Rank-Up. Aveti grija ! Ne vedem la simulare !

Link to comment
Share on other sites

e clar.. tre sa ma duc sa ocup loc pe scaun in HQ de pe acum :-S

 

Btw.. " Ankit_Kumar " e nickul playerului? ca am dat un search dupa el si imi spune ca e nume invalid :-?

 

Daca nu ma insel este display-nameul de pe forum al lui DH01, sunt cam 60% ca e el, insa un lucru e cert, am fost in PD in aceeasi perioada cu mine si nu este roman!

Edited by ValentinNn
Link to comment
Share on other sites

Noapte Buna Tuturor !

La ora 23:00 am dat eu anuntrui gratuite ( singur ) si credeti-ma ca am primit minim 25 SMS-uri, dintre care aprosimativ 10 am pot posta in cele 5 minunte. :))

Mda, server-ul este down.

Felicitari 2pac pentru Rank-Up! Ai grija la live-Uri!

 

Eu ma duc la T.V., ne vedem maine dupa ce termin scoala. In jurul orei 15:xx

 

Noapte Buna!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, tin sa va anunt ca la mini-sedinta de astazi 4-5 persoane o sa primeasca rank up, daca sunt prezente. Tin sa va multumesc pentru prezenta la simulare si seriozitatea de care ati dat dovada. Factiunea este pe drumul cel bun, in sfarsit. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.