Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare colegi :) ...

 

Am o intrebare: cat dureaza "antrenamentele" de maine (Miercuri) ?

 

Buna dimineata, aDaTa, nu pot spune exact cat dureaza o mini-sedinta, depinde cate lucruri am de spus, poate dura si 10 minute, poate dura si 1 ora..Sper sa fiti cati mai multi ON diseara la ora 20:00.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, sper sa fie cat mai multa lume online in seara asta la mini-sedinta, tinand cont ca am inchis si aplicatiile si sunt foarte multi membri noi si vreau sa explic cateva lucruri, sa le fac clare pentru toata lumea. Mini-sedinta este la ora 20:00.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, sper ca ati inteles lucrurile spuse la mini-sedinta din aceasta seara, chiar mi-a placut si mie, ati fost multi prezenti. Cred ca va placut si 'micul event' din aceasta seara, daca o sa fie totul bine, o sa mai fac astfel de event-uri. Sa nu uitati de simularea live de maine seara, tot la ora 20:00. Sa fiti tot la fel de multi si la simulare, pentru ca o sa aveti de invatat lucruri interesante.

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Cu totii am castigat ceva: ne-am imbunatatit lucratul in echipa ...

 

sRn, are ceva daca am dat start-stop la un a.g. ... Dar am uitat sa fac ss la start, dar am facut ss la stop ... ?

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, sper ca ati inteles lucrurile spuse la mini-sedinta din aceasta seara, chiar mi-a placut si mie, ati fost multi prezenti. Cred ca va placut si 'micul event' din aceasta seara, daca o sa fie totul bine, o sa mai fac astfel de event-uri. Sa nu uitati de simularea live de maine seara, tot la ora 20:00. Sa fiti tot la fel de multi si la simulare, pentru ca o sa aveti de invatat lucruri interesante.

 

S-ar putea sa te superi pe mine, dar e vina ta ca am inceput sa ma uit ca disperatul dupa greseli gramaticale. "Cred ca v-a placut si..."

Scuze ca nu m-am putut abtine:))

Link to comment
Share on other sites

E bine cand mai atentionati, nu trebuie sa fie o suparare, omul din greseli invata. Cand observati un coleg care greseste, indiferent, daca-i gramatical sau nu, explicatii pe un ton prietenesc, nu-i sariti in cap, asa se invata, frumos si prieteneste, ca sa stie omu' ca pe viitor sa numai faca aceleasi greseli.

 

Noapte buna guys, ne auzim maine.

Edited by Bonzay
Link to comment
Share on other sites

Nu stau sa ma supar ca nu am pus un '' - '' intr-un cuvant, bine ca mi-ai spus in fata despre acesta greseala, nu ca alti playeri ca ma garfesc pe la spate.

 

Sa nu uitati de siumlarea din aceasta seara, ora 20:00.

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Eu am facut toate greselile posibile, pe care NR le putea accepta, fara sa demita un jucator. Am considerat ca ar fi destul de amuzant sa fii corectat, tocmai de mine. Scuze, cu siguranta am atins o coarda sensibila. Iar vis-a-vis de barfa, n-ai ce sa-i faci, intotdeauna va fi macar putina, cat sa tina lumea atenta:)) Respect sRn, un adevarat lider, abia astept simularea de diseara.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, sunt dezamagit de vreo 2-3 membri din aceasta factiune. De ce ? Motivul este simplu, cand cineva gresete ceva nu-i mai sariti in cap, ajutati-l sa nu mai greseasca pentru ca daca voi gresiti ceva, va simtiti prost cand cineva va corecteaza cu ura si asta nu este frumos. Suntem un colectiv, trebuie sa fim uniti si sa ne ajutam reciproc, nu sa ne certam mereu pentru o greseala banala..

Link to comment
Share on other sites

Ok, daca asta e rezultatul, promit sa nu ma mai bag in conflicte de genul asta. Fiecare are limitele sale, ale mele au fost depasite astazi si am reactionat necorespunzator. De acum imi fac treaba si evit discutiile in contradictoriu, indiferent ce rank este opozantul. Fiecare isi face treaba cum vrea. E un joc pana la urma. Scuze pentru neplaceri.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.