Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Apropo, cand o sa se tina simularea acum?

Buna dimineata, aseara nu am putut tine simularea live pentru ca am avut niste probleme, dar o sa spun cateva lucruri la sedinta despre simulare. Sedinta este la ora 20:00, sper sa fiti cati mai multi prezenti.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti , din pacate trebuie sa plec pana in oras cu un prieten azi...poate reusesc sa ajung pana la 11 ca sa stau putin pe samp , si imi cer scuze ca am iesit aseara in timpul anunturilor gratuite dar mi-a picat netu si a revenit abia aseara pe la 22:10...

Link to comment
Share on other sites

Neata colegi, azi o sa am o zi mai lejera la liceu, nu fac nici eu vre-o 2 ore si scap si putin mai devreme.

Sunt curios ce o sa se discute astazi la sedinta si cati din colectivul nostru o sa fie on. Bafta celor care s-au dus astazi la liceu.

Link to comment
Share on other sites

Back de la liceu, in sfarsit week-ned 8-|.

Rank 1/2, sa mai aruncati un ochi peste pachetele de anunturi, vreau sa vad ca merge treaba, sa vad rapoartele la "Evidenta pachete de anunturi".

Diseara e sedinta, incercati sa fiti prezenti, daca nu puteti insa, faceti-va o invoire (mai bine din timp decat pe ultima suta de metri). Sa speram ca va fi ok, mai tarziu poate-am sa ies si eu putin in oras, dar pana atunci mai arunc un ochi pe forum si in-game.

 

Spor la anunturi si aveti grija ce faceti!

Link to comment
Share on other sites

Salut News Reporter! Back from school, intru si eu imediat in game dupa ce ma duc la toileta. Deci brb 30 de minute.

 

Buna dimineata, aseara nu am putut tine simularea live pentru ca am avut niste probleme, dar o sa spun cateva lucruri la sedinta despre simulare. Sedinta este la ora 20:00, sper sa fiti cati mai multi prezenti.

 

Si eu sper sa fim, eu o sa fiu on, stiu sigur.

Link to comment
Share on other sites

Tineti cont de ce v-am spus la sedinta, atat eu cat si sRn. Un inceput de week-end placut, tuturor, ne-auzim maine de-acum. Am acumulat astazi si draci suficienti, dar se pare ca berea si-a facut datoria de calmat. La revedere!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, a fost o sedinta in care v-am explicat cateva lucruri legate de anunturile gratuite si RP, sper ca ati inteles, dar ceea ce nu mi-a placut este faptul ca va certati intre voi, ma refer la Greet, oricum, bafta in continuare, nu mai esti acel Greet pe care il stiam eu..

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Buna seara, a fost o sedinta in care v-am explicat cateva lucruri legate de anunturile gratuite si RP, sper ca a-ti inteles, dar ceea ce nu mi-a placut este faptul ca va certati intre voi, ma refer la Greet, oricum, bafta in continuare, nu mai esti acel Greet pe care il stiam eu..

 

Cum am mai spus, imi pare rau pentru Greet ala si pentru comportamentul meu. Ma bucur totusi ca nu va afectat pe voi, restu, si ca a fost doar o problema intre mine si el. Om neserios cu arfe. A mai avut si sansa pe care a avuto...

Edited by Caps
Link to comment
Share on other sites

Cum am mai spus, imi pare rau pentru Greet ala si pentru comportamentul meu. Ma bucur totusi ca nu va afectat pe voi, restu, si ca a fost doar o problema intre mine si el. Om neserios cu arfe. A mai avut si sansa pe care a avuto...

Trebuie sa trecem mai departe, nimeni nu este de neinlocuit, sunt multi playeri care isi pot demonstra valorea.., cum spune si Caps, a fost doar o cearta intre el si Greet, sper ca nu v-a afectat si pe voi, in rest a fost o sedinta placuta si cred ca ati inteles ceva din ea..

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Am terminat filmarile pentru noul videoclip al factiunii :) !

 

Multumesc lui GhostHunter pentru participare! (singurul, de-altfel, care a spus ca vine, si a si .. venit!).

Link to comment
Share on other sites

Cum am mai spus, imi pare rau pentru Greet ala si pentru comportamentul meu. Ma bucur totusi ca nu va afectat pe voi, restu, si ca a fost doar o problema intre mine si el. Om neserios cu arfe. A mai avut si sansa pe care a avuto...

 

Lasa sa am eu arfe si sa fi tu cel curat. Bafta News Reporter nu cred ca o sa ne mai vedem cam niciodata ...

 

Succes sRn cu factiunea, si ms pt Igg..

Link to comment
Share on other sites

Bună seara, News Reporter. Astăzi a fost o zi destul de încărcată, cel puţin a 2-a parte a acesteia. Sper că aţi fost atenţi la şedinţă şi aţi înţeles ce v-a spus sRn şi everzor, despre news-uri RP şi pachete. Şi dacă aţi înţeles, ar trebui să puneţi şi în practică acest lucru.

 

Am terminat filmarile pentru noul videoclip al factiunii :) !

 

Multumesc lui GhostHunter pentru participare! (singurul, de-altfel, care a spus ca vine, si a si .. venit!).

Aş dori să văd ce a ieşit, dacă e gata filmul. Sunt foarte curios cum a ieşit. De asemenea, aş fi participat şi eu, dar nu ştiu când a avut loc.

 

Eu v-am lăsat, mă duc în pat, la TV. Aveţi grijă ce faceţi, noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

Se pleaca din NR? Trei demisii intr-o singura zi. Mi s-a spus pe la inceput ca lucruri de genul asta se vor intampla. E foarte curios comportamentul unora, sa iei rank 3 dupa 3 zile de activitate si sa demisionezi din cauza ca nu suporti un coleg? E foarte ciudat. Sper ca lucrurile sa se linisteasca si sa avem o comunitate in care sa nu existe ura mascata, desi faptul ca nu discutam problemele decat la un nivel destul de intens, ingreuneaza situatiile. Parerea mea este ca atunci cand avem o problema legata de alt jucator, sa chemam un rank 4+ si sa o rezolvam ca niste copii destepti. Iar sa porti pica unui coleg de factiune e un gest de copilas de clasa a 2 a si denota faptul ca nu ar trebui sa faci parte dintr-o comunitate unita. In sfarsit, am gasit si eu locul unde sa pot spune tot ce aveam pe inima. Daca imi sare careva in cap, dupa postul acesta, nu voi raspunde la provocari. Seara frumoasa, va urez.

Edited by daxta
Link to comment
Share on other sites

Felicitari Tedy si Alpha pentru rank up. Sedinta din aceasta seara a fost una foarte utila si speram ca fiecare a inteles ceea ce trebuia. Speram ca nu vor mai fi demisii pe viitor si ca vom ramane un colectiv unit. Eu ma duc sa ma culc acum, sunt si putin racit... Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

daxta, prietene, acel baiat a iesit din factiune dupa ce a primit rank 3 pentru ca nu a muncit sa obtina acel rank ;):). Daca erai tu sau altul care ar fi stat 1 luna jumate sau 2 luni in NR sa obtina un rank 3, bine meritat, dupa multa munca, nu ar fi renuntat asa usor ;). Asa ca...nu iti mai da aiurea cu parerea, e foarte simplu, a renuntat la rank 3 pentru ca nu muncise pentru acel rank ! Vreau sa mentionez ca asta nu a fost un atac la adresa liderului sau intr-o masura mai mica subliderului....ei nu au nici-o vina ca se ia rank 3 dupa 3 zile, vinovatul e doar cel care a primit rank-ul pentru ca are prea mult talent si il MERITA ! =))) :-J

 

 

Hai...Noapte buna ! Poate adorm mai devreme si nu apuc sa va mai zic. ;))

Link to comment
Share on other sites

daxta, prietene, acel baiat a iesit din factiune dupa ce a primit rank 3 pentru ca nu a muncit sa obtina acel rank ;):). Daca erai tu sau altul care ar fi stat 1 luna jumate sau 2 luni in NR sa obtina un rank 3, bine meritat, dupa multa munca, nu ar fi renuntat asa usor ;). Asa ca...nu iti mai da aiurea cu parerea, e foarte simplu, a renuntat la rank 3 pentru ca nu muncise pentru acel rank ! Vreau sa mentionez ca asta nu a fost un atac la adresa liderului sau intr-o masura mai mica subliderului....ei nu au nici-o vina ca se ia rank 3 dupa 3 zile, vinovatul e doar cel care a primit rank-ul pentru ca are prea mult talent si il MERITA ! =))) :-J

 

 

Hai...Noapte buna ! Poate adorm mai devreme si nu apuc sa va mai zic. ;))

 

+1 Bob insa eu zic sa incheiem subiectul si sa ne linistim. Banuiesc ca stim sa trecem peste, defapt ce sa trecem peste? Seriozitateaaaa!!! A iesit un agarici neserios doar, dupa cum spune din vina mea. Ok si? Gata hai sa dam wipe. Nu,nu, treaba sta altfel:

El sa-si vada de ambitia lui si de FP-ul lui si noi de treaba noastra de reporteri, nu-i asa?

Subiect inchis pentru mine. Ma bag in pat ca ma simt cam rau. Va salut, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.