Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte bună, eu am ieşit. Se pare că m-am răcit, m-a prins azi o ploaie sănătoasă când am venit de la şcoală şi aia a fost...

 

Apropo, nişte selfie-uri de astăzi, check this:

 

http://imgur.com/PGgL9VB,GqjLP43,LNtFaRP,VtQZMou,YwI1QvD,nIdZbbC

Noapte buna! Cand ai timp da-mi si mie MOD-ul de #SELFIE te rog :))

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, dupa cum ati vazut, am ramas fara lider momentan, speram sa se rezolve situatia cat mai rapid. Intre timp ascultati de mine si de Denkat. In special de toti rank 3+. Chiar daca nu avem lider, ve-ti fi sanctionati pentru greselile de acum, deci nu va dati in stamba, sper sa intelegeti situatia, o seara buna!

Link to comment
Share on other sites

 

Salut baieti, dupa cum ati vazut, am ramas fara lider momentan, speram sa se rezolve situatia cat mai rapid. Intre timp ascultati de mine si de Denkat. In special de toti rank 3+. Chiar daca nu avem lider, ve-ti fi sanctionati pentru greselile de acum, deci nu va dati in stamba, sper sa intelegeti situatia, o seara buna!

 

 

 

 

Cand o sa raspunzi la Servicii?

Link to comment
Share on other sites

Salutare, cam liniste pe aici de cand nu e lider... Trebuie sa vorbim cu Kelton ca in cel mai apropiat timp sa aleaga un lider caci scade activitatea membrilor + trebuie cineva sa se ocupe de rank up, raporturi, servicii... etc

Link to comment
Share on other sites

Salutare, cam liniste pe aici de cand nu e lider... Trebuie sa vorbim cu Kelton ca in cel mai apropiat timp sa aleaga un lider caci scade activitatea membrilor + trebuie cineva sa se ocupe de rank up, raporturi, servicii... etc

Ai mare dreptate, sper ca va fi ales un lider in cel mai scurt timp.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Bodosel, chiar nu ma asteptam sa ia altcineva in afara de Freeq lider :))

 

Cat timp ti-am fost sublider te-ai descurcat foarte bine dar nu stiu daca esti pregatit pentru o functie asa mare.

 

Eh.. sper sa te descurci iar la vara sper sa imi accepti cererea de intrare in NR.

 

Bafta, te-am pupat :*

Link to comment
Share on other sites

Felicitari BoDoSeLLL. Sa ai grija de tine si de functie.

Felicitari sRn.

Sunt cel mai fercicit ca Freeq o sa fie civil =))

Edited by ekava
Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa. În primul rând vreau să vă mulţumesc pentru primirea caldă pe care mi-aţi adus-o. Eu cu Bodoselll vom începe un proces de reconstrucţie, sper că toată lumea să fie alături de noi în asta şi să ne sprijine.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.