Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, dacă tot le anulezi raportul pentru atât, măcar specifică în regulamentul de la "News Reporters - Raport de activitate".. nu este deloc normal ca cineva să fie sancţionat că a încălcat o regulă "evidentă" nescrisă.

 

E logica Xin... si nu-i problema o sa se modifice si in regulament.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

sa fie sanctionat cel care a corectat gresit (daca RP-ul a fost corectat de cineva)

De ce să fie sancţionat cel ce corectează?

El îţi spune o singură dată un model.. dacă tu nu-l înţelegi sau greşeşti o literă, e vina ta, nu a corectorului.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor ! Am o întrebare pentru liderul acestei facțiuni : De ce ai ales să mă scoți cu FP ? Că ești șmecher ? Râsule !

 

Sper să rămâi fără lider. Scrappy face de 3 ori mai multe lucruri pentru această facțiune și își dă interesul față de tine !

Succes tuturor foștilor colegi !

 

https://www.youtube.com/watch?v=VhaVEg8QbZc

Edited by sC DaniiLh
Link to comment
Share on other sites

Salutare! Huh... de cand nu am mai postat pe aici, au inceput sa apara panze de paianjen... Bun, vreau mai multa activitate si nu ma refer doar la rapoarte. Vreau sa ne facem cunoscuti. Vom organiza o sedinta curand sa le explic celor noi inca odata cum sta treaba aici si ce au de facut.

P.S: ma abin...

Link to comment
Share on other sites

Nu prea se mai posteaza aici deoarece nu au rost post-urile de gen: "Buna seara", "Neata" etc.

 

BTW, @, Daca faci sedinta sa postezi cu 2-3 zile inainte te rog.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.