Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Si eu sper la o perioada buna. Nr merita o perioada de glorie dupa atata vreme. A fost frumos cu creative si imi pare rau ca a iesit. Dar daca revine si o sa fie atatia fosti lideri in NR atunci chiar ca o sa fie rupere! Aducem Nr alaturi de Hitmen ca si cele mai ravnite si grele factiuni! Iar pe f caterinca spam si toate cele. Cat ne permite Xin. :))

Link to comment
Share on other sites

RobertCM a fost acceptat. Depinde, nu e chiar asa, sunt generatii diferite si factiuni "diferite".

 

Fie cum spui tu, dar contează şi membrii. Activi / neactivi, să te poţi face inţeles cu toţi, să ai o mână dreaptă pe care te poţi baza când întampini probleme. Pe de o parte, îl înţeleg pe Xin, acum, că deţine funcţia de lider, este mai greu şi pentru el. Trebuie să se gândească de mai multe ori când vrea să facă o alegere, să fie responsabil, să acorde timp...

 

Link to comment
Share on other sites

Empty, abia asteptam momentul asta, stiam ca asa se va intampla. Sper sa venim toti care eram in News Reporters, sa vada toti ce era News Reporter Mafiotto... The Best

Hahahahaha, poate o sa mai facem waruri cu mafii intr-o zi cu soare.

 

@, te-ai pus şi pe poze, dom' reporter?

@@F4L emptYmdY, bine ai (re)venit! Grijă mare la post-hunteri.. din păcate sunt mulţi care au pică pe această facţiune. Nu aş vrea să vă pierd din cauza celor ce au uitat scopul jocului.

@, locurile sunt limitate şi aplicaţiile destul de bune. Dacă vor să vină, să vină repede.

Mersi pentru sansa si succes mult cu factiunea :*.

 

Nu stiu frate...

 

Apropo, am venit si eu, sper sa ma integrez. *laugh*

Your sarcasm attempt is as lame as your username.

Link to comment
Share on other sites

Salut, de astăzi vom fi colegi şi sper să ne înţelegm cât mai bine şi cât mai mult timp :).

 

Salut, Rekkles! Bine ai venit în News Reporters! Sperăm să te simţi cât mai bine, nu uita să citeşti topicul cu Anunţuri si Şedinţe(au avut loc câteva schimbări).

 

Aţi văzut că RPG 2 a atins iar 1000 de jucători, de aceea cred că merită toate laudele această comunitate. În curând vom vedea RPG 3 cu 1000 de jucători.

 

Xin, doresc să te felicit încă o dată pentru reuşitele tale şi pentru funcţia obţinuta în decursul zilei de astăzi. Observ că deja ai început să recrutezi, să faci topicuri noi, să ajuţi membrii cu rank mai mic, iar dacă tu o vei ţine tot aşa, News Reporters va fii extrem de dezvoltată.

 

Empty, de ce într-o zi cu soare, când putem începe să punem în practică, în plus, multe legende s-au întors şi pot spune că ei au experienţa, tu fiind unul dintre ei, ar merita.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Salut, Rekkles! Bine ai venit în News Reporters! Sperăm să te simţi cât mai bine, nu uita să citeşti topicul cu Anunţuri si Şedinţe(au avut loc câteva schimbări).

 

Aţi văzut că RPG 2 a atins iar 1000 de jucători, de aceea cred că merită toate laudele această comunitate. În curând vom vedea RPG 3 cu 1000 de jucători.

 

Xin, doresc să te felicit încă o dată pentru reuşitele tale şi pentru funcţia obţinuta în decursul zilei de astăzi. Observ că deja ai început să recrutezi, să faci topicuri noi, să ajuţi membrii cu rank mai mic, iar dacă tu o vei ţine tot aşa, News Reporters va fii extrem de dezvoltată.

 

Empty, de ce într-o zi cu soare, când putem începe să punem în practică, în plus, multe legende s-au întors şi pot spune că ei au experienţa, tu fiind unul dintre ei, ar merita.

 

Nu depinde de el.

Link to comment
Share on other sites

Valoare, arogantze, fitze şi talent 2015 by Krysty & Rekkles.

 

 

Ala e outfitul de wannabe "smoke weed, fuck bitches, get money, square up". In reaitate.

 

Anunturi gratuite in 4 oameni la 3 dimineata #aroganta2015. Ati inceput bine baieti, usor usor ne punem noi pe picioare, noapte buna!

Scoala altfel. Da-le o saptamana

Link to comment
Share on other sites

Ala e outfitul de wannabe "smoke weed, fuck bitches, get money, square up". In reaitate.

 

Scoala altfel. Da-le o saptamana

Ăla-i baza B-) .

 

Anunturi gratuite in 4 oameni la 3 dimineata #aroganta2015. Ati inceput bine baieti, usor usor ne punem noi pe picioare, noapte buna!

Să sperăm că '' minunea '' va ţine mai mult decât o săptămână :)).

 

@ Bună dimineaţa, mănânc şi eu ceva şi ne auzim în game !

Edited by Rekkles
Link to comment
Share on other sites

@@Krysty xD, ce bine te-ai integrat, ti-ai facut si prieteni... bv ma =))))))))))))

 

Apropo, si eu sunt legenda :-" NoJp7DD.png

 

 

Parca si eu ti-am dat rank 5, nu mai tin minte.

 

Normal men, cum sa nu-mi fac preteni? Eu sunt un baeat sociabil. =)))))

 

Cam liniste pe aici si nu-mi place deloc..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cam liniste pe aici si nu-mi place deloc..

Tu nu ai idee ce era acum câteva săptămâni. Treceau zile până se posta ceva..

 

Nu uitaţi, şedinţa pe această săptămână a fost anulată. O vom ţine după sărbători.

Link to comment
Share on other sites

Tu nu ai idee ce era acum câteva săptămâni. Treceau zile până se posta ceva..

 

Nu uitaţi, şedinţa pe această săptămână a fost anulată. O vom ţine după sărbători.

Cand eram noi la conducere, fiecare membru avea de facut 10 posturi la discutii pe saptamana si 2 la imagini, daca nu ma-nsel :)), si se tinea evidenta in fiecare saptamana, sanctiunea era un avertisment.

Link to comment
Share on other sites

@, daca nici tu nu iti aduci aminte cum sa imi aduc eu. :)



 

  • Nick: RobertCM

  • Rank: Network Director (6)

  • Membrul sancţionat: Denysu

  • Sanctionat in data: 21.04.2014

  • Motiv: Refuzul de a participa la anunturile gratuite

  • Sancţionat cu: Demitere

  • Dovada (în funcţie de caz): PM

  • Alte precizări: Bafta!

 

 

 

 

 

Fara resentimente ca doar suntem profesionisti, daca te lasam in pace atunci nu mai erai acum unde esti.

________________________________________________________________________________________________________

 

Salutare tuturor, mi-a fost dor sa postez in topicul asta.

 

 

 

 

 

EDIT: Si deja am deschis o pagina nou. Vechiurile obiceiuri nu se uita...

Edited by GF RobertCM
Link to comment
Share on other sites

@@Krysty xD, de ar fi asa si acum am avea toti conturile de pe forum banate din cauza warnurilor. Tinand cont ca acum doar 5-10 membri posteaza aici, am ramane doar atatia in factiune.

Trebuie sa avem subiecte de discutie, sa isi expuna fiecare parerea, nu "sal, ne vedem in joc", si 10 posturi pe saptamana nu e ceva iesit din comun, eu am peste 9000 si nu am warnuri pentru spam, doar pentru limbaj, asteptam, poate sa va discuta despre chestia asta cu forumul la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

@@Krysty xD, buna idee ce ai tu, am putea discuta despre post-hunteri sau sa facem un ghid care sa aiba ca tema "scapa de post-hunteri" iar ceilalti sa-si dea cu parerea, as putea sa spun ca poti scapa foarte usor de post-hunteri daca nu gresesti nu? daca nu gresesti nu ai post => viata linistita si lunga.

Link to comment
Share on other sites

 

 

am putea discuta despre post-hunteri sau sa facem un ghid care sa aiba ca tema "scapa de post-hunteri"

Treaba e simplă: "verifică-ţi anunţul înainte de a apăsa ENTER".

 

Vă pricepeţi la maşini în real life?

Ce părere aveţi despre un Volkswagen cu 200.000km în bord, diesel?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Parca si eu ti-am dat rank 5, nu mai tin minte.

Nu bă, doar Razvi, o singură dată. Și apropo, e greșeala mea că am căutat secțiunea News Reporters la ganguri?

Link to comment
Share on other sites

Nu am vazut in viata mea atat spam in topicul asta.. Trebuie sa ma obisnuiesc.

@@Krysty xD imi place ideea da. Desi.. posibil sa ramanem vreo 15 in facitune cum zice zeref. :))

@, @ daca ai gresit si nu mai ai ce sa ii faci il poti contacta pe cel care ti-a facut post si sa iti ceri scuze, sa fii cu bun simt, sa se vada ca iti pare rau macar oleaca. La mine a functionat in mare parte din cazuri.. Mai apar si greseli din cand in cand.

 

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.